Dar kartą apie pasaką, mišką ir fotoaparatą: Agnės fotosesija

Aš mėgstu pasakas. Ir filmus pasakiškus, ir knygas. Patinka tos žavios istorijos, kuriose į intrigas, meilės istorijas, nuotykius, kriminalus įsivelia mitologinės būtybės, kai naktį pasitinka vampyrai, dienomis aplink siaučia vilkolakiai, kai tenka stoti akis į akį su piktais troliais, kaukais, kai nuovirus verda raganos, kai kelią rodo aiškiaregės.

Gal todėl tendencingai norisi sukurti kažką tokio, kas truputį primintų pasaką. Ir gal todėl antrą fotosesiją vis traukiu į mišką, į gamtą, ieškoti senų išvartų, kelmų, storų medžių, kur mano modelis taptų kažkuo iš pasakos.

Šįkart išėjome su Agne. Nėjom į gilius miškus, keliavome į Vingio parką Vilniuje. Žinojau, kad palei Nerį ten – nuostabūs takai, skirti lėtiems ilgiems pasivaikščiojimams, romantiškiems pasisėdėjimams, bėgikams ir t.t. Tad nužengėm nuo asfaltuotų takelių ir lėtais žingsniais patraukėm gilyn ieškoti puikių vietų fotosesijai. Ir, panašu, tokių pavyko rasti.

O Agnė, brangi bičiulė, kantri ir įdėmiai klausanti, ko prašau. Neišsigando atsigulti ant beržo, nulinkusio per upę, nepabijojo nusileisti žemyn vandens išgrauža, įveikti samanoto rasto stačia ar pabėgioti basomis. Ačiū jai už tai :)

5

4

3

2

1

Daugiau nuotraukų – mano Flickr paskyroje va čia.

One Reply to “Dar kartą apie pasaką, mišką ir fotoaparatą: Agnės fotosesija”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *