Grybauti fotoaparatu

Grybauti fotoaparatu

Grybmetis! Bent jau turėtų būti. Nevalgau aš anų, bet vis tiek po mišką bastytis smagu. Susikroviau tėvus į geltoną geltoną tarsi voveraitė Nissan Juke ir išlėkėm.

Prieš savaitę ten pat su broliu buvom. Išlipom. Apsižvalgė anas aplink ir sako:

– Nė vienos ūmėdės nėra, blogas ženklas.

Ir jis buvo teisus. Tiek ilgai nelijo, kad samanos, įprastai minkštos tarsi patalai, buvo sudžiuvusios, sukietėjusios, einant traškėjo po kojomis. Ir, kaip žinia, nė grybo nebuvo matyti. Tik šernų išrausta paklotė.

Šiandien gi šernų išrausto miško buvo dar daugiau (kaži, ko ieško jie?). Bet ir grybas kitas pasirodė. Man labiausiai patinka voveraites rinkti, bet ir kitus dažniausius pažįstu. Visgi, krapštyti iš samanų geltonas gražuoles smagiausia. Neradom daug, vakare, visgi, miškinėjomės, o dieną grybautojų ne vienas praėjo, susirinko viską. Bet šį bei tą į namus parsinešėm.

Aš, kadangi ėjau su fotoaparatu, tai “pagrybavau” ir juo.

4

2

9

7

10

8

3

6

1

53 thoughts on “Grybauti fotoaparatu”

  • Ačiū :) O derinukas labai paprastas: Canon EOS 100D (baisiai mylimas,nes labai lengvas) ir 50 mm f/1.8 :) Ir portretam, ir gamtai, ir automobiliams – viskam :)

  • I see you don’t monetize your site, don’t waste your traffic, you can earn extra bucks every month because you’ve got high quality content.
    If you want to know how to make extra money, search for: Boorfe’s tips best
    adsense alternative

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *