Trumpai apie Chill ‘n’ Grill 2014

Praėjusį savaitgalį praleidom Chill’n’Grill feste. Šiemet JDM.lt klubas rengė jį Varėnoje, Dainų slėnyje, tad teko kiek pajudėti tolėliau nuo Vilniaus. Šitas vasaros festas yra tikra atgaiva tiems, kurie ne itin mėgsta keliauti į Vasaros ratą. Kai kalbi su vieno ar kito renginio gerbėjais, išgirsti begalę vieno ir kito renginio minusų, o apsilankius renginiuose aišku, kad tie minusai – bendrybė. Tačiau šiaip ar taip, ne muzikinių festivalių Lietuvai labai reikia, o Chill’n’Grill – vienas tų reikalingųjų.

Padarėm dvi klaidas. Brangiausias nesiuntė savo automobilio nuotraukos, o, manau, būtų patekęs į showoff’ą ir pasilikęs stovėti kelioms dienoms, o mes dėl šios priežasties keliavome į renginį be nakvynės, tik porą dienų iš eilės. Kitąmet tokios klaidos nedarysim.

Tik atvažiavus pasitiko eilė automobilių. Pasistatėm gerokai toliau nuo renginio vietos. Organizatoriai žadėjo, kad nuo stovėjimo vietos iki renginio vietos atstumas bus apie 800 metrų, mes gi nuėjom 1,6 km. Dukart daugiau. Bet oras buvo geras, kojos stiprios, tad nesiskundėm. Bent aš.

Showoff’e buvo galima pamatyti ir tuos, kurie dažnai lankosi visuose renginiuose ir yra matomi visur kur, ir tuos, kurie tik tik išlindo iš garažų po visų darbų. Pavyzdžiui, tokia buvo Tautvydo “Toyota Previa”, kurios projektą Dope Cars puslapyje sekė milijonas žmonių. Visiems rūpėjo, ar Tautvydas spės susidėti į automobilį orinę pakabą, ar spės nusidažyti ir t.t. Spėjo. Trūko poros detalių, dažymas tikrai nebuvo kokybiškas ir pan., bet Previa virto tikra JDM’ine Estima. Gražu žiūrėti!

Tautvydo Toyota Previa Estima

Susibūrė Instinct’ai, net savo stovyklą ant kalnelio pasižymėję vėliava. Jų automobiliai yra tie, į kuriuos žiūri pusė Lietuvos ir vertina kaip “va taip ir reikia, va taip turi būti, taip reikia daryti”. Man irgi gražu žiūrėti.

Instinct langai

Atkeliavo Stance.lt Kauno klubas. Anuos į visus renginius, panašu, kaip vieną vienetą visus priima, nė nesvarbu, kas kokį stilių atstovauja ir kas ką propaguoja. Ir šiaip, feste rusiškos technikos nebuvo trūkumo, smagūs automobiliai, išties.

Stance klubas

Ir buvo gausybė man gražių, išskirtinių, įdomių automobilių, dar nematytų arba nematytų gyvai. Būtent tam ir skirti tokie festai, kaip Chill’n’Grill, kad galėtumei pamatyti savomis akimis, jog Lietuvoje ne viskas taip blogai, kaip internetuose kalbama. Kad yra žmonių, kuriems automobilis ne vien transporto priemonė, kaip dviratis ar troleibusas, kuriems automobilis yra savotiškas šeimos narys, ir kuriems laiko jo gražinimui, tobulinimui skirti negaila, negaila investuoti. Nesvarbu, kad aplinkiniai sukioja pirštą prie smilkinio sakydami, kad pirk naują, pirk naują. Tie žmonės litą po lito, šimtą po kito krauna į krūvą ir perka – spyruokles, orą, ratus, bamperius, spoilerius, lūpas, dažus, klijus, stiklo pluoštą ir t.t.

Visa galerija yra mano mylimame projekte www.girlsgear.lt. Čekirout!

2 Replies to “Trumpai apie Chill ‘n’ Grill 2014

  1. Laukiu nesulaukiu šiuometinio Chill’n’Grill !!!!!!! Tikėkimės oras bus geras!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *