Prostitutė itališko kaimo šalikelėje

Buvau porai dienų Šiaurės Italijoje, „Fiat“ pristatė 500x visureigiuką ir pasiūlė pasibandyti. Be proto gražu toje šalyje, važiuoji akis išpūtęs, mat kalnai ant kalnų, pakalnėse debesys nusileidę, viršūnėse pilys, o aplink raudonai („Fiat“ spalva) vilkintys italai šokinėja, popina, skaniais makaronais ir pyragaičiais su kreminiais įdarais maitina.

Ir štai lekiu aš dvilitrį dyzelinį automatą pasiėmusi Balocco provincijos keliukais kalnų link, žiūriu, kryžkelėje moja ranka man raudonai apsivilkęs žmogus. Pirma mintis, aišku, kad “Fiat” koncerno darbuotojas, arba perspės dėl kažko, arba pasakys kokią naują kryptį, arba.. Na, nesvarbu, žodžiu, koja ant stabdžių ir stoju.

Sustoju, atsisuku, šypsausi. Ir tada, o siaube, suprantu, kad sustojau raudonai apsivilkusiai italų prostitutei, kuri šalia kelio klientus medžioja prisėdusi ant plastikinės kėdės ir gaudydama rudeniškos saulės spindulius. Žvelgdama jai į veidą suprantu, kad ją ištiko ne ką mažesnė nuostaba nei mane. Ir dar suprantu, kad nepaisant nepatogios akimirkos ryškų veidą nusipiešusi italė tuoj atidarys fiato dureles.

Sulig ta mintimi mane ištikęs sustabarėjimas praeina, dešinę koją mygiu akceleratorių iki dugno ir raunu iš vietos, palikusi seniausios profesijos atstovę dulkių debesy. O praėjus kvailo juoko priepuoliui mąstau, ką ta moteriškė man būtų pasiūliusi?

 

5 Replies to “Prostitutė itališko kaimo šalikelėje

 1. Karolija, suprantu jus! Nuostabaus grožio šalis, vakar sutvarkiau visas nuotraukas, publikuosiu netrukus. O dėl prostitučių… Turistinė šalis, žmonės karšti, turistų nemažai, kuriems norisi nuotykių ir pan. Tad jų daug. Nepuošia, bet ką padarysi.

 2. Ispanijoje savo kūną moterys parduoda panašiai kaip kokius apelsinus ar kopūstus pas mus Kalvarijų turguje. Kiekviename posūkyje dešimtys merginų sėdi po skėčiais nesivargindamos kraipyti savo dailių kūno išlinkių pravažiuojantiesiems. Italija, palyginus, tėra tik rytų Lenkija.
  Bet čia ne tame esmė ir ne todėl rašau šį komentarą. Mane visuomet piktdžiugiškai, prisipažįstu, ir smagiai nuteikia moterų pasipiktinimai prostitučių (ar kaip kitaip jas pavadintumėt) atžvilgiu. Žinote kodėl? Žinote :) O jeigu apsimetate, kad nežinote, tai Dina tikrai pataikys į dešimtuką :) O jeigu nepataikys, kokią dieną paaiškinsiu.

 3. Aš iš tikrųjų vis dar kikenu į saują prisiminusi savo reakciją. Spėju, myniau kuo toliau vien dėl to, kad TAIP sutrikau ir pasimečiau, kad nė nežinojau, ką man jai reikėtų pasakyti. Net rašydama šituos žodžius kikenu, jėzau :D

  O dėl prostitučių. Nežinau, sunku man jas smerkti. Die, na kiekvienos tai pasirinkimas, jei tik prekyba kūnu neprasidėjo nuo prekybos žmonėmis ir panašių dalykų. Na, būna juk, kad moterys sugalvoja nepriteklius išspręsti keistais būdais.

  Pamenu tik faktą, kad kažkuriuo metu mano mėgiamiausias McDonalds buvo Vilniuje, Stotyje, kur galėjau kiek stebėti ten verdanti nelegalų gyvenimo būdą iš šalies. Kodėl? Smalsu. Ar smerkiau? Ne.

 4. Oooo stoties McDonald’s! Pamenu, tekdavo man ten pastoviniuoti prie jo seniai, kai teko pagyventi ne pačiame Vilniuje ir laukdavau autobuso. Būdavo situacijų, kai norėdavau skradžiai žemę prasmegti.
  Dabar taip pat juokinga prisiminus :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *