Kaip greitai bėga laikas! Net pamiršau, kad visai nepakalbėjau apie tai, kokios užklausos jus atvedė į mano blogą lapkritį. Spalį buvo nemažai juokingų dalykų, lapkritį gi daugiau domėjotės užsieniu, darbais, kosmetika ir maistu.

Kuo dirbate Vokietijoje? Toks klausimas skamba labai dažnai, mat Lietuva yra iš tų šalių, kurioje skurdžiau gyvenantys ar nerandantys laimės ryžtasi emigruoti. Kryptys standartinės – Didžioji Britanija (Anglija), Airija, Škotija, Vokietija ir Skandinavijos šalys. Žodžiu, kas aplink mus. Ir jeigu salyne anglų kalba kartais nė nebūtina, mat ten gausu prakutusių lenkų, latvių ir lietuvių, Vokietijoje kalbos mokėjimas atveria daugiau galimybių. Man pačiai tekę girdėti, kad lietuvės moterys Vokietijoje dažniausiai dirba slaugėmis. Čia viena iš istorijų apie tai, kaip lengvo slaugės darbo besitikėjusi moteris jau pirmą dieną turėjo pamiršti apie tai ir iš tiesų vargo, mat būti slauge iš tiesų labai sudėtinga.

Prijaukinti gyvūną. Tikriausiai domėtasi, ką reikia padaryti, kad gyvūnas priprastų prie žmogaus. Iš tiesų, pirmiausia reikia labai daug kantrybės. Nes gyvūnas turi pirmiausia priprasti prie kvapo, garsų, vaizdo. Galiausiai reikia mažinti atstumą, tam galima naudoti maistą, švelnų vidutinio tembro balso toną, nedaryti staigių judesių. Jaukindami gyvūną nesikvėpinkite, nesiplaukite prieš pasimatymą su juo plaukų, nesirenkite čežančių, aštrius garsus skleidžiančių drabužių. Ir būkite kantrūs. Į jaukumą linkę, normalios psichikos gyvūnai išties ilgainiui prisileis jus.

Automobiliai “Volvo”. Daug negaliu pasakyti, mėgstu juos subjektyviai. Man jie gražaus dizaino, puikiai važiuojantys, tiesa, brangokai taisomi, tačiau iš principo – puikūs.

“Bobbi Brown” kosmetika, “Bobbi Brown” kosmetikos atsiliepimai. Visai nieko. Kaip tik bandau tušą. Pradžioje buvo labai keistas jausmas, tušas toks lengvas, nejuntamas ant akių, tačiau kartu šepetėlis pasemia tiek daug tušo, kad blakstienos sulimpa į tris. Dabar išmokau dažytis, bet tušo perteklių visada nuvalau ir naudoju papildomą tušą, o po visko dar pašukuoju blakstienas. Be “Bobbi Brown”, į Lietuvą pagaliau atvežė ir MAC kosmetiką. Jos galite rasti “Douglas” parduotuvėse.

Pirmas apsilankymas sporto klube. Kaip elgtis sporto klube pirmą kartą taip pat esu rašiusi. Tačiau žinot ką, be pirmojo apsilankymo labai svarbūs ir visi likę. Nes tinginys kaip mat apima, atsiranda begalės priežasčių, kodėl nėra laiko arba kodėl ne šiandien. Jei negalit ateiti treniruotei normaliai, eikit bent elipsinio treniruoklio paminti ar pašokinėti grupinėje valandos treniruotėje. Tik į gerą.

Sportas merginoms. Nežinau, ar yra kažkokios tokios specialios treniruotės merginoms, tačiau tradiciškai kokia nors zumba, aerobika, joga, kalanetika ir pan. yra dažniausiai merginų lankomas sportas.

Kaip iškepti paprastą bandelę, šokoladinės bandelės, bandelių receptas, kepame duoną. Apie šokoladines, skirtas tinginiams, rašiau kažkada. Receptas paprastas – tiesiog trapi šaldyta tešla ir šokoladas bei orkaitė. O jei reikia paprastų, bent man visuomet padeda keli gramai mielių, cukraus ir druskos žiupsnis, šilto vandens, sumaišyto per pusę su pienu, stiklinė ir miltų tiek, kad tešla būtų lengvai minkoma ir liptų vos prie rankų. Kai tik pasipučia tešla, iškyla, perminkau, pakyla dar sykį ir formuoju bandeles šlapiom rankom. Kepu, kol parunda.

Prie maisto dar buvo tiramisu receptas, kurį galite rasti mano bloge, bei klausimas, kaip teisingai iškepti duoną iš pakelio. Tiesa paprasta – visa instrukcija ant pakelio, o aš galiu rekomenduoti “Kauno grudų” duonos mišinius.

Veido epiliatorius. Taip taip, yra ir tokių. Vieną išleido “Brown”, tarp kitko, jis turi krūvą ir visokių masažo, odos šveitimo ir pan. funkcijų.

Dantų balinimas, ar baisu? Iš tiesų, aš nežinau. Mano dantų tipas toks, kad juos balinti man būtų pavojinga, mat danties medžiaga gali tapti dar trapesne nei yra. Bet iš principo, dantų balinimas gerokai paprastesnis nei, pvz., dantų akmenų šalinimas. Šita procedūra ganėtinai nemaloni.

Dantų taisymas, brangu. Tikrai, brangu. Bet pigiau nei, pavyzdžiui, kažkur giliai Vakarų Europoje. Todėl skųstis dar per daug neturime kuo. Galiausiai gi yra puikių specialistų valstybinėse įstaigose, kaip Žalgirio klinika, kur susimokėti reikia tik už medžiagas.

Valyti dantis dviem pastom. Nematau šitame reikale nieko blogo. Tiek tik, kad per ilgas ir per stiprus dantų trynimas kenkia emaliui, todėl dantys gali tapti jautresni, lengviau pažeidžiami.

“Avon” kvepalai. Ak, sakyčiau, labai kontroversiška užklausa. Nes jie visai skaniai kvepia, bet, kaip rašė viena mano bičiulė komentaruose, yra brangių kvapų kopijos, kurios prastai išsilaiko. Aš turiu vienus, tačiau buvau patenkinta jais savaitę, dabar nejaučiu ir nežinau, ar kvapas juntamas aplinkiniams. Kažkaip tikėjausi ilgesnio kvapo laikymosi.

ugnele

Štai toks buvo lapkritis. Visai nelietingas, švelniai rudeniškas, ūkanotas, rūkų kupinas. Gruodis, panašu, bus tik su kruopele sniego, tačiau laukti Kalėdų tai visai netrukdo. Su artėjančiom šventėm visus!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *