Apie

Jei užsukote čia, esu šio asmeninio tinklaraščio, kurį rašau pačiais įvairiausiais pavadinimais daugiau nei 10 metų, autorė.

Save laikau profesionalia rašytoja, tačiau kai rašymas yra mano duona, ne visada tinklaraštyje viskas taip šviežia, kaip norėčiau – visas raides išrašau darbo metu. Visgi čia yra vieta, kur aš galiu pasidalinti savo pastebėjimais, nuomone, kelionių akimirkomis, pykti, guostis ir džiaugtis. Būkite supratingi – net jeigu jums tai vieša vieta, man tai – asmeninė erdvė, kurioje galioja mano taisyklės.

Esu žurnalistė, darboholikė, labai mėgstu automobilius ir vairuoti, techniką, IT, visada noriu mokytis, bandyti, čiupinėti naujus dalykus, keliauti, nuolat užsidegu noru imtis pačių įvairiausių veiklų, tačiau ne visada pasižymiu kantrybe jas baigti.

Kaip bebūtų, esu atvira įvairiems klausimams, pasiūlymams, projektams. Tad jeigu rūpi susisiekti, mane rasti galite info [at] dina.lt

3 Replies to “Apie

  1. Sveiki! Ieškau Blogeres Lietuvoje bendradarbiavimui ir bendriems projektams su žinoma, visame pasaulyje parduodama daniška kosmetika :) gal butu idomu Jums pabandyti? Mūsų sąlygos labai paprastos: mes Jums siunčiame visas naujienas, dovanas testavimui ir asmeniniui naudojimui, kviečiame į seminarus, konferencijas ir Vip vakarus, o iš Jūsų tikimės nuoširdžių straipsnių/ apžvalgų, aktyvaus dalyvavimo mūsų organizuojamuose renginiuose! Laukiu Jūsų atsakymo! 😉

  2. Sveiki. Norėjau pasiteirauti dėl buto ir bay to rent sistemos. Straipsnis seniai įkeltas. Su kokiomis kliūtymis dar susidūrėte?

  3. Simona, su jokiomis. Tačiau rugsėjį mokame paskutinę R2B įmoką, tad tikrai pasidalysiu viskuo, kas vyks, kai jau derėsimės su bankais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *