Tekstų rašymas

Vienas mėgiamiausių dalykų man – klausyti, klausinėti ir kalbėtis. Apie žmones, įvykius, apie verslą, apie idėjas, apie visus dalykus, kurie atrodo svarbiais mano pašnekovams. Atrodo, galėčiau valandų valandas klausyti pasakojimų, dėliotis reikšmingas detales mintyse, o vėliau iš viso šito minčių žemėlapio išausti tekstą. Tokį, kuriame atsispindėtų pašnekovo mintys, idėjos, požiūris, stiprybės.

Žinias ir įgūdžius tobulinu daugiau nei dešimtmetį. Nuolatos dirbu žiniasklaidoje – tiek internetinėje, tiek spausdintoje, ilgus metus rašau ir nuosavą blogą. Išmanau rinkodaros, darbo Facebook, Twitter, Instagram platformose subtilybes, vienas įdomiausių dalykų man – suformuoti ženklo komunikaciją nuo nulio iki visko.

  • Ieškote blogerio, galinčio profesionaliai apžvelgti jūsų pristatomą produktą, paslaugą?
  • Reikia tekstus rašančio profesionalo, galinčio parengti tekstą tikslinei auditorijai?
  • Galbūt jums reikalingas vaizdingas reportažas iš vakarėlio, įmonės gyvenimo įvykio ar naujo atidaromo kelionių maršruto, naujos krypties?
  • Reikia komunikacijos specialisto, kuriam norėtumėte patikėti interneto svetainės tekstų sutvarkymą, pritaikymą SEO ir paieškos varikliams?
  • Ar tiesiog ieškote specialisto, galinčio išversti reikalingą medžiagą iš anglų, rusų ir / arba adaptuoti tekstą lietuvių kalbai?

Jeigu į kažkurį klausimą nejučia atsakėte „taip“, parašykite man: info @ dina.lt