PERSPĖJIMAS: šis tekstas buvo perpublikuotas mano senajame tinklaraštyje Nemiegu.lt

Nežinau kaip tos, kurios čia vis užsuka pasiskaityti, kas ir kaip, bet aš esu iš tų tipiškų merginų, kurioms niekada negana batų ir suknelių, o išbandyti viską, kas skaniai kvepia ir gerai tepasi, baisiai norisi. Aišku, jeigu reikėtų rinktis, ar gerų flomasterių rinkinys, ar batai, imčiau flomikus.

Užtat tas noras išbandyti viską, kas skaniai kvepia ir gerai tepasi, jau kokį pusmetį ar net daugiau verčia mane užsisakinėti “Atrask grožį” (Adorebox) dėžutes, kuriose nuolat randu kažką, kas pradžiugina ir kažką, kas priverčia kilstelėti antakius. Sužinojau aš apie jas vartydama “Spintos guru” blogą, tada pamaniau, kad kodėl gi ne. Nes šiaip jau, pasakysiu atvirai, kosmetikos sau aš neperku. Turiu parsisiųsdinus iš Ebay ryškių spalvų šešėlius, nes juos labai mėgstu, turiu “Nivea” plunksnelę akims, pirktą Lietuvoje, turiu dvejus “Clinique” akių tušus, kurių dydis – kelioninis. Irgi siųsdinausi iš Ebay. Dar turiu gal 6 ar 7 lūpų balzamus, viena atseit lūpų blizgį su spalva, ir kelis kvepalų buteliukus. Ir anie gi atsirado tik pastaruoju metu. Viskas. Neklauskite manęs, kaip teptis kreminę pudrą ar kaip elgtis su biria – nežinau. Kai buvo prireikę pastarųjų, prašiausi pagalbos brangiausio mamos. Nes ji turi daugiau žinių ir gebėjimų šioje srityje.

Užtat plaukų priežiūros priemonės, visokie kūno kremai, kvapnios dušo žėlės ir t.t. – kažkas nuostabaus. Ir dar ryškūs nagų lakai –  pastarųjų turiu krūvas. O dar man patinka nauji atradimai ir nauji produktai, kurie nėra milžiniško dydžio. Štai kodėl mane suviliojo “Adorebox” projektas. Ir, turiu pasakyti, per tuos kelis mėnesius buvo visko. Buvo keistų produktų, kurie taip ir guli. Keistų ne todėl, kad jie patys iš savęs yra keisti – aš tiesiog tokių neturiu kaip panaudoti. Pvz., puikus vonios druskų burbulas, kurio duše (tik tokį turiu) nepanaudosiu niekaip, ar levandomis kvepiantis muilas, kuriam dar neatėjo eilė. Dar dušo aliejai, kurie man pasirodė visai nepraktiški, tad naudoju iš lėto. Bet tokie dalykai kaip šampūniukai ir kondicionieriai, kremai ir t.t., naudojasi greičiau nei greitai.

Taigi, kad jau atrandu smagius dalykus, nusprendžiau kas kartą užsisakiusiu grožio dėžutę papasakoti apie jos turinį ir tai, kas man patiko, o kas ne. Paskutinė staigmena buvo pakitusi kaina. Iš 29Lt/mėn. dėžutė tapo 39Lt/mėn. Tačiau su tuo dar galima susitaikyti. Paskutinėje gautoje dėžutėje man pasirodė pernelyg mažai pačių produktų ir per daug įvairių nuolaidų kuponų – jų gi net statistika sako, kad panaudojama vos kos dešimtadalis. Nes tam, kad klientas naudotų kuponą, reikia itin gerai pataikyti su jo parinkimu. Dar keistai nuteikė ir tai, kad pasikeitė į vidų dedamo laiškelio struktūra – jeigu anksčiau buvo rašoma preliminari produkto dėžutėje vertė, dabar gi rašoma viso dydžio produkto vertė rinkoje. Neįdomu. Labai jau smagu buvo matyti, kad tavo produktų vertė yra didesnė nei sumokėjai už pačią dėžutę, dabar tas malonumas atimamas.

Na, bet štai – “Adorebox” vasario mėnesio dėžutėje radau štai ką:

WP_000492

  • 2 mėginėlius odos senėjimą lėtinančio kremo (aš tokių dar nenaudoju) ir senėjimą lėtinanti kaukė
  • Gausybė nuolaidų kuponų į “Adorebox” parduotuvėje internete, ir realiose parduotuvėse
  • Kuponą pusvalandiniam anticeliulitiniam masažui
  • “Ambroozija” lūpų balzamą “Vaiva”
  • “Marrakesh” “Leave-in” purškalo 30 ml, to paties gamintojo šampūno ir kondicionieriaus po 30 ml.
  • “Uoga uoga” maitinamojo veido kremo “Meilės istorija”
  • “Sally Hansen Diamant Strong” nagų lako (raudono/vyšninio)
  • 2 šokoladines širdeles

Ne viską spėjau išbandyti. Sakiau, būtinai išmėginsiu masažą, nes smalsu, kokia specialistė nusprendė reklamuoti savo paslaugas. O ir masažas neblogas, rodos, pavasarinis. Pats tas.

Užtat kosmetikos produktus (išskyrus mėginėliuose, nes nors man ir ne 18, senėjimą stabdantų produktų nenaudoju vis dar) išmėginau visus. Čia, matyt, pirma tokia dėžutė, kurioje viską, kas buvo, pamėginau užsitepti ant savęs.

Pirmiausia apie “Uoga uoga” kremą “Meilės istorija”. Labai keista, nes pirmą kartą atradau kremą, kurio konsistencija labiau primena vazeliną. Užtat tepdamasi supratau, kodėl tai yra gerai. Kremas išties riebus, maloniai kvepia, bet būtent dėl to, kad jis itin riebus, geriau jau, kai pirštais pakabinama to kremo mažiau, tada nelieka riebalų pertekliaus ant odos. Susigeria jis, tiesa, sunkiai. Tačiau tokia jau tų natūralių kremų bėda – neišsigąskite. Štai mano oda žiemą linkusi smarkiai sausėti, be to, vos prasidėjo šalčiai, nušalau skruostus, tai anie vis dar sunkiai atsigauna. Užsitepiau ir iš karto maloniau – dingo tempimo pojūtis, sausumas ir t.t.

“Ambroozija” lūpų balzamas neblogas. Maloniai tepasi, maloniai kvepia, gana ilgai išlieka ir ant lūpų. Kas man patiko labiausiai – kad pasitepus juo lūpos neatrodo lyg iš vazelino plaukusios. T.y. nėra taip, kad, atrodo, vazeliną gėrei, tepeis tiek, kad net varva. Jos drėgnos, gražios ir tiek. Beje, drėkina irgi neblogai – deduos į kosmetinę greta kitų šešių.

Šampūnas ir kondicionierius yra kažkas tobulo. Skaniai kvepia, kadangi šampūnas tarsi ekologiškas, jis neputos itin gausiai, nenustebkite. Balzamas truputį primena sviestą, tačiau kadangi čia juose yra argano aliejaus, kanapių sėklų ekstrakto, tokia forma priimtina ir suprantama. Po skaniai kvepiančių maudynių džiugina plaukai, nes jie tampa minkštais ir puriais. Žiauriai mėgstu tą švariai išplautų plaukų jausmą, todėl jei tik įmanoma, visad galvą plaunu iš ryto ir visą dieną plaikaustausi į visas puses tobulais plaukais. Purškalas suteikia daugiau kvapo, tačiau kažkokio esminio poveikio nepastebėjau. Manau, reikia daugiau laiko.

Nagų lako spalva superinė, bet jau tie, kas užrašė, kad jis deimantų stiprumo, melagiai paskutiniai. Pliusas didžiausias – kruopščiai tepant užtenka vieno sluoksnio, džiūna greitai. Bet antras sluoksnis džiūna ilgai, o nagų lako kraščiukai byrėti pradės jau po dienos. Ir dar, kas erzino labiausiai, tai, kad nagų lakas “paišo” ant popieriaus. Konsultacijoje piešdama palikau galybę raudonų brūkšnelių ant lapo.

Toks tas vasario mėnesio “Adorebox” turinys. Jau esu užsisakiusi kovo mėnesiui. Kadangi vieną produktą buvo galima pasirinkti pačiai, pasirinkau aliejinį tepaliuką plaukų galiukams – mano probleminė vieta. Atleiskite, jei čia kartas nuo karto pasirodys įvairių kosmetinių produktų pabandymai, pagyrimai, papeikimai. Merginų zona, taip sakant :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.