PERSPĖJIMAS: šis tekstas perpublikuotas iš mano senojo tinklaraščio Nemiegu.lt

Kiekvieno mėnesio pradžioje aš laukiu nesulaukiu savo “Adorebox” dėžutės. Nieko keisto, aišku, aš žiauriai mėgstu kvapnias staigmenas ir dovanas. Tai štai, kurjeris dieną atvežė man geltonu kaspinu perrištą dėžutę. Iš karto diena prašviesėjo. Kolegei, beje, kurią užkrėčiau šitom dėžutėm, irgi buvo labai smalsu pasižiūrėti, kas gi viduje. Iš veido sprendžiu, kad tikrai nenusivylė. Aš šįkart irgi.

Kaip visada, mane itin nudžiugino priemonės, kurių iki šiol nebuvo tekę vartoti. Bet apie viską paeiliui – taip, kaip surašiau skaičiukais nuotraukoje.

IMG_1064

1. Tai “Di Palomo” rankų ir kūno losjonas “White Grape with Aloe”. 20 ml. Viduje, rašoma, yra migdolų aliejaus, vynuogių ir alavijo (alijošiaus) ekstraktų. Šios firmos gaminių nesu vartojusi iki šiol, bet panašu, kad priemonė nebloga, skaniai kvepi. Neišbandžiau konsistencijos, bet būtinai pamėginsiu ir papasakosiu, tinka ar netinka.

2. “Hylunia“ valomasis losjonas, 15 ml. Kas labiausiai patiko, kad priemonė yra vandens pagrindu, be parabenų, tai reiškia, alerginės reakcijos nuo jos naudojimo būti neturėtų. Beje, priemonė rekomenduojama odai, kuri probleminė. Tai pasako daug ką. Bet irgi dar nebandžiau.

3. “Macadamia Healing Oil Treatment” 10 ml aliejukas plaukų galiukams. Šitą priemonę galėjau išsirinkti iš trijų siūlomų, pasirinkau aliejuką plaukų galiukams, nes plaukus stengiuosi labai prižiūrėt. O kaip gi, kai prieš metus dar, atrodo, buvau kaip pelė nušiurusiu kailiu ir plaukai visiškai lūžinėjo ir slinko. Dabar situacija suvaldyta, o šita priemonė, manau, prisidės prie rezultato geresnio. Juolab artėja sezonas, kai vaikščiosiu į darbą šlapia galva, nes nemėgstu aš feno. Tai išsibandysiu iki tol.

4. “Di Palomo” drėkinantis kūno prausiklis “Tuscan Rose”. Aš šiaip rožių jokių ten aromatų nemėgstu ir šitas prausiklis man kvepia kiek per stipriai. Bet gal maudantis visai bus gerai, susilpnės kvapas, tad išbandysiu.

5. “Kajal Kohl” dūminio efekto akių pieštukas. Pats įdomiausias daiktas dėžutėje. Pieštukas primena lūpdažį ir kreidelę kartu. Kadangi esu visokių ten akių dažymo priemonių mėgėja, tai išmėginau nedelsdama. Tepasi lengvai, akių nedirgina (bent iš pradžių), užtat susimąstyti privertė tik tai, kad skaidosi ši priemonė (o tą rekomenduojama padaryti) netolygiai, nusivalo, o galiausiai, supaišius pieštuko smaigalį liks storas galas, tad dažyti akių juo nebus įmanoma (nebent tepti ant viso voko). Gamintojas galėjo pasirinkti patogesnę formą.

6. Nesuprantu kaip, bet tą skaičių praleidau. Tai tebūnie čia visi lankstukai ir reklamos, kurie sudėti. T.y. vardinė kortelė, 15 proc. nuolaida veido iš “L’Occitane”, 10 proc. nuolaida “AdoreShop”, “Di Palomo” reklaminis lankstinukas, “L’Occitane” lankstukas su produktų kainomis ir paaiškinimu, kas kam skirta, “Fazer” “Geišos” šokolado reklama.

7. “L’Occitane” šlamučių naktinio veido kremo mėginukas. Not sure, bet jo etiketėje kalbama apie kolageno gamybą, riebalines rūgštis ir pan., todėl leidžiu sau spręsti, kad tai kremas, skirtas +25 amžiui (pasitikrinau lankstinuke, pasirodo, tikra tiesa). Aš, nors pagal amžių ir turėčiau, šitų priemonių ant savęs netepu. Dar neprisiruošiu morališkai, be to, jaučiu, kad fiziškai irgi dar nereikia.

8. “L’Occitane” drėkinamasis veido kremas “Angelica” su šventgaršve, mėginukas. Kremas skirtas sausai ir spindesį praradusiai odai, todėl manau, kad šitas man labai tiks. Taip jau yra, kad pastaruoju metu susitvarkiau (plius minus) su plaukų sausumu, bet kenčia veido oda. Spėju, dėl to kalčiausia kava, bet kaip ją prisiversti mesti, nežinau. Tad pamėginsiu kremą.

9. “L’Occitane” intensyvaus maitinamojo veido kremo su taukmedžiu mėginukas. Turėtų būti neblogas, tad pasistengsiu išmėginti kuo greičiau. Beje, “Uoga uoga” kremas su sviesmedžiu buvo ir yra tobulas. Taip, jis riebokas iš pradžių, bet, pvz., saulėtoje ir vėjuotoje Ispanijoje jis privertė mano odą švytėti ir nebijoti žvarbaus vėjo.

10. “Paco Rabanne” kvepalų “Extreme Girl” mėginukas. Antrai pusei nepatiko. O man pirmas purkštelėjimas priminė “Diesel Green” kvepalus, kurie kvepia pušim. Vėliau kvapas greitai pasikeitė į kažką kiek vyriško ir laukinio. Ne veltui “Extreme Girl”. Kitaip tariant, aš kvėpintis galėčiau, bet ne visada ir ne visur. Be to, kadangi kvapas stiprokas, dienai kvepalai netiktų.

11. “L’Occitane” migdolų šveičiamasis muilas, 50 g. Šitą mano kolegė itin gyrė, sakė, pati turėjusi, labai patiko jai. Muilas yra migdolų žiedų kvapo su smulkintais migdolų gabalėliais, pamėginsime, ar šveičia gerai. Aš mėgstu tokio tipo muilus.

12. “Fazer Geisha Dark” šokoladukas. Nebuvo skanus, nes labiau mėgstu pienišką. Kalba čia baigta.

Taigi, panašu, kad didelė dalis priemonių naudoti visai įmanomos ir netgi man turėtų patikti. Artimiausiu metu išmėginsiu ir pasidalinsiu naujienomis. Kol kas galiu tik konstatuoti faktą, kad akių pieštukas visai malonus, nors truputį tepasi, o kvepalus vis dar užuodžiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.