PERSPĖJIMAS: šis tekstas perpublikuotas iš mano senojo tinklaraščio Nemiegu.lt

Kaip iš tikrųjų mane erzina “Adorebox” kosmetikos dėžutės. Lauki lauki tos dėžutės, ji atkeliauja, atsidarai, pasidžiaugti ir pyst, staigmenos jausmas dingo, lauki vėl. Kaip koks žalingas įprotis. Na, netrukus užsisakysiu vėl ir lauksiu toliau. Užtat šiandien buvo džiaugsmo daug, kai kartu su kolege gavome dėželes į biurą ir atpakavome, kad galėtume pasilyginti, kas pas kurią.

Turinys iš esmės buvo vienodas. Tik kolegei atiteko prausimosi aliejus, o man – valomasis veido losjonas. Na, ir plaukų priežiūros priemonės skyrėsi.

IMG_0229

Taip atrodė mano krepšelio turinys. O jame buvo:

Smulkieji: “L’Occitane” sviestmedžio kremo mėginukas, nuolaida soliariumui, nuolaida parduotuvei “Adoreshop” ir vardinis atvirukas.

Stambieji:

“Hylunia” valomasis veido losjonas. 15 ml. talpa. Rašoma, kad pagamintas vandens pagrindu, švelnus ir nedirginantis veido odos. Tinka visų tipų odai, ypač raustančiai, kenčiančiai nuo visokių sutrikimų. Pašalins susikaupusius nešvarumus išlaikydamas natūralų drėgmės balansą.

Farmavita Color Saver Re-Vital losjonas. Stiklinėje ampulėje, jo vertė 12 litų. Ampulės turinį reikia paskirstyti ant galvos odos, išskirstyti tolygiai pamasažuojant, o tada per visą plaukų ilgį. Ir galiausiai – palaikyti nuo 10 min. iki valandos, o tada išskalauti ir džiovinti, kaip įprasta. Naudoti kartą ar du per savaitę.

“Verdeiasi” ypatingai drėkinantis kremas su jūros vandens ekstraktu “Deep-Moisturizing Cream Hydro Satin”. Kūno kremas, 10 ml. Manau, priklauso kosmetikai iš “kovos prieš amžių” grupės, nes aprašyme kalbama apie ląstelių atnaujinimą, laisvuosius radikalus, stangrėjimą ir t.t Bet išmėginsiu labai greitai, nes žiemą nusausėjo oda taip, kad atrodo kaip beržo tošis.

“Vera Valenti” ypatingai juodų blakstienų efektą sukuriantis blakstienų tušas.Ne itin. Išmėginau ir nepatiko. Visų pirma – visokie vaškai ir parabenai sudėtyje nežavi. Antra – šepetėlis prastas ir blakstienas sulipina. O ir to juodumo nepastebiu (gal dėl to, kad aš tamsiaplaukė visgi). Taigi man pravers tik miksuojant kartu su kitais tušais, kaip aš mėgstu.

KEUNE sausų ir pažeistų plaukų kondicionierius ir šampūnas “Vital Nutrition”. Bandžiau anksčiau, mat buvau gavusi irgi su “Adorebox”. Puikūs.

Ajurvedinė dantų pasta Ayucare Neem. Nebandžiau, gal kada kelionėje pamėginsiu ar kai baigsis mano mėgiama “BIOK Laboratorijos” juoda balinanti pasta. Įtartinai žiūriu aš į tuos ajurvedinius produktus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.