Mano pažintis su „Avon“ prasidėjo gal 11 klasėje, kai viena iš klasiokių tapo „Avon“ konsultante ir ėmėsi šios kosmetikos platinimo. Tiesą sakant, jos platinimas daugiau buvo mėginukų pardavimas, mat kaime paauglės neturi tiek daug pinigų kosmetikai. Ar bent jau prieš gerą dešimtmetį neturėjo.

Anyway, būtent tada nusprendžiau, kad ta kosmetika man nėra pati tinkamiausia. Nepatiko tušai, kvepalai, šešėliai ir t.t. Todėl ją užmiršau, pamiršau ir taip prabuvau.. dešimt metų. Kol kažkada prieš kelias savaites man kartu su bičiule keliaujant į „Volkswagen“ naujojo salono atidarymą supratau, kad nepasikvėpinau ir neturiu kuo. Draugė iš rankinės ištraukė dvejų kvepalų mėginukus, pasičiupau ir pasikvėpinau patikusiais. Ji man atidavė visą mėginuką.

Apie šį įvykį būčiau pamiršusi, jeigu nebūčiau ieškojusi sau tinkamų kvepalų. Išsitraukiau to vakaro herojų, daviau pauostyti brangiausiam (nes man norisi skaniai kvepėti ne tik sau, bet ir jam), jam patiko. Tada patikrinau ir supratau, kad kvepalus gamino „Avon“. Ir ryžausi.

Sunkiausia, matyt, atrasti konsultantą, jei neturi pažįstamų. Su manim moteris iš „Avon“ susisiekė per dvi ar tris dienas, o pavarčiusi internetinį katalogą aš užsisakiau ne tik kvepalų, bet ir „Avon“ suformuotą įvairių mėginukų, naujų produktų, rinkinį. Ir po savaitės, taigi, šiandien, gavau skambutį, kad produktai yra ir galiu juos pasiimti. Rodau, kas tapo mano šios dienos laimikiu.

1. Perceive Soleil EDP. Kvepalai, dėl kurių ir nusprendžiau duoti „Avon“ dar vieną šansą. Labai gaivūs, lengvi, juntamas aiškus citrusų, meliono kvapas. Mano mėgstamiausi, nes kvepalai man turi priminti lengvą pečius gaubiantį debesį, sunkių ir saldžių nei mėgstu, nei turiu.

P1200051

2. Avon Solutions „Ageless results 8 in 1“. Dieninio ir naktinio jauninamojo kremo mėginukai, kurie, be abejonės, atiteks mano mamai. Pati dar jauninamosios kosmetikos nenaudoju. Gerai tai, kad dieninis kremas turi SPF20, nes būtent saulė yra tas reikalas, dėl kurio oda greičiau sensta. Pavyzdžiui, rytietės, kurios sendamos tampa nenusakomo amžiaus gražiomis moterimis, naudoja kosmetiką, kuri visa su SPF, todėl ilgai išsaugo jauną odą.

P1200046

3. Avon Solutions „Balanced+matte“. Naktinė veido želės, suteikiančios odai matiškumo, ir dieninio kremo su SPF15, suteikiančio matiškumo, mėginukai.

P1200047

4. Avon Anew „Nutri-Advance“. Lengvo maitinamojo ir stipriai maitinamojo kremo mėginukai. Lengvas maitinamasis, kaip suprantu, yra skirtas toms, kurioms įprasti maitinamieji kremai per riebūs.

P1200048

 

5. Avon Calming Effects „Iluminating foundation“. Trys mėginukai (nude, cream, almond atspalvių) makiažo pagrindai.

P1200045

6. Avon „Ultra Colour Bold Lipstick“. Keturi lūpdažių mėginukai. Mano veidas yra gana šaltos spalvos, šviesus, tad jau žinau, kad man tinka rusvi, violetiniai tonai. Čia gavau 4 skirtingas spalvas: oranžiškai raudoną „Bright nectar“, rusvą „Bare Impact“, raudoną „Coral Burst“, kiek violetišką „Extreme Mauve“.

P1200050

 

7. 5 skirtingų kvepalų mėginukai. Vienas mėginukų – vyriškų kvepalų. Gavau kartu „Christian Lacroix Ambre for Him EDT“, „Christian Lacroix Ambre for Her EDP“, „Premiere Luxe Gold Blush EDT“, „Dazzling Moments by Avon EDT“ ir „Avon Luck for Her EDP“.

P1200049

6 thoughts on “Dienos laimikis: po ilgos pertraukos bandau grįžti prie „Avon“”

  1. O ką daro tas aliejukas? :) Gal visai vertėtų ir man pamėginti :)

  2. O aš kažkaip vis dar esu nusistačiusi prieš „Avon“ – visų pirma, jog didžioji dalis ju kvepalų – tiek buteliukų dizaino forma, pavadinimais ir kvapais – mėgdžioja didžiuosius gamintojus.
    Bet tas bandymukų krepšelis labai sudomino. Galvoju, gal ir man antrą šansą reiks suteikti:)

  3. Laura, visai fainas tas krepšiukas. 8,99 mokėjau už mėginukų rinkinį, be to, ir katalogą pasivarčiau kalėdinį, tai išsirinkau kelis dalykus. Nors šiaip wishlist’e tai vyrauja visokie Uoga Uoga ir BIOK gaminiai :D

  4. Na nezinau, man tai AVON per daug ispusta, plius kaina didele, jau kitur versace kvepalus dar truputi dasimetus pinigeliu nusipirktum, negu i AVON tualetini vandeni investuoti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.