Pasirodo, aš esu iš tų moterų, kurios jausdamos rudeninį liūdesį ima eiti per parduotuves. Ačiūdie, nebaisiai pilni šeimyniniai aruodai neleidžia prarasti sąmonės ir grįžti namo su maišais pirkinių, kad ir kaip kartais to norėčiau. Todėl elgiuosi protingai ir šimtą kartų pamatuoju. O kai perku nematuodama, reiškia, mane kažkas pavergė.

Šiuo atveju, kai apžiūrėjau potencialiai mamai galintį tikti automobilį ir penktadienio popietę norėjau pradžiuginti save, užsukau į kosmetikos išparduotuvę „Aistruolė“. Šiaip iš principo šiandien nusprendžiau, kad ten eisiu tik norėdama pasižvalgyti retesnių ar įdomesnių gaminių, nes kai „Aistruolė“ išsikėlė iš Šiaurės miestelyje esančio išparduotuvių kvartalo, man joje lankytis visai nepatogu. Aš suprantu, kad dauguma šios parduotuvės klienčių – troleibusais atvažiuojančios studentės ar centre dirbančios moterys. Bet aš, velniai rautų, vairuoju automobilį ir noriu turėti galimybę juo atvažiuoti iki man reikalingos parduotuvės. Ypač kai šalta. O ten A) duobėta, B) ankšta.

Anyway, užsukau į „Aistruolę“, nes reikėjo pieštuko antakiams. Noriu išmokti pasidaryti makiažą sau, todėl pamažu renku priemones ir jas bandau. Tačiau praėjau ir pro kitas lentynas. Ir tarp priemonių kūnui atradau du kvapnius „Ziaja“ gaminius: kūno sviestą ir dušo želę. Šiaip jau, pirmo apskritai nenaudoju, antrajam daug reikšmės neteikiu, bet… Rudenį, kai šalta ir niūru, labai norisi kvepėti sunkesniais, šiltesniais, saldesniais kvapais. O šitie du buvo kakavos kvapo. Ir neatsilaikiau.

Dušo želė (sudėtį, aišku, perskaičiau namie) savy turi piktųjų SLS. Anie gerai prausia, putoja ir pan., bet daug naudos odai neteikia. Tačiau, sakiau, tuos 500 ml sunaudosiu ir pamiršiu. Kvepia kakava ir yra kreminės konsistencijos. Užtenka visai nedaug, kad kempinė suputotų, o išsimaudžius ant odos lieka lengvas, vos juntamas kakavos kvapas.

P1200062

Kūno sviestas tirštas, kreminis, lengvai kabinamas pirštais, tepamas ir greitai įsigeriantis į odą. Po naudojimo ant kūno ilgai juntamas kakavos kvapas, oda atrodo visai neblogai sudrėkinta, yra švelnesnė. Aišku, sudėtis irgi nežavi, radau parabenų, kurių sveikuose produktuose neturėtų būti. Aišku, šitie gaminiai į tuos sveikus nepretenduoja, tik šiaip į tuos, kurie leidžia skaniai kvepėti ir džiugina širdį. Ak, ir tepantis vis prasiskverbia toks tarsi įprastas kūno sviesto, riebaus pigaus kremo kvapas, bet tik akimirkomis, todėl produktui atleidau.

P1200071

Ar pirkčiau dar kartą? Labai gerai pagalvočiau ir, manau, atsakymas nebūtinai būtų teigiamas. Bet pabandymui bus gerai. „Ziaja“, beje, nuo 1989 m. veikiantis Lenkijos kosmetikos gamintojas. Patys jie skelbia, kad kosmetikos pagrindas yra ekologiški ir natūralūs ingredientai, bet, kaip matom, ne visada. Žinot, kodėl dar iš tiesų pirkau šiuos produktus? Esu gero minimalistinio dizaino pakuočių vergė. O šių dviejų produktų pakuotės būtent tokios – traukiančios akį. Pasirodo, beveik „Ziaja“ visų produktų pakuotės labai gražios.

P1200064

Po pasivažinėjimo grįžau namo, persirengiau, ėmiausi skaityti visokius straipsnelius internete ir… Prisiminiau, kad žadėjau užsukti į „Drogą“ ir pasigaminti nuolatinio kliento kortelę. O užsukusi ten radau dar akcijų ir pasičiupau dar vieną… kūno sviestą.

P1200073

Šis – „Beauty Formulas“ gaminys, praturtintas vitaminu E. Vėlgi – pigus produktas, mat jam buvo pritaikyta daugiau nei 40% nuolaida.

P1200074

Dėžutė ganėtinai nedidelė, kūno sviestas viduje, kaip ir reikia tikėtis, baltos spalvos ir gerokai kietesnis, skalsesnis. Tepant ant kūno jo reikia kiek mažiau, o kvepia jis – dieviškai.

P1200076

Ir kas dar? Bevaikštinėdama „Droge“ radau ir savo atradimą „Ziaja“. Štai kodėl nusprendžiau į „Aistruolę“ sukti tik po apsilankymo čia, mat „Drogas“, pasirodo, irgi turi įdomybių.

Ir, viskas, šią savaitę apie visokius grynai moteriškus dalykus kalbėti nebesirengiu. Ir gal net visą ateinančią savaitę. Atostogos baigiasi, grįžta darbai, skrydžiai ir automobiliai.

3 thoughts on “HAUL, arba kokiom priemonėm papildžiau lentynas vonios kambaryje”

  1. Wow. Kokios priemonės :) Tai taip moteriška – pasilepinti vonia ir kremukais, sviestais, pieneliais po jos. Atgaiva po sunkios darbo dienos.

  2. Kadangi pats labai domiuosi voniomis ir jų stiliais (tiesiog gyvenu tuo:), tai tikrai būtų įdomu pamatyti jūsų vonios interjerą iš arčiau :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.