Pernai, kai po Lietuvą dar klaidžiojo „Adorebox“ grožio staigmenų dėžutės ir džiugino ne vieną Lietuvos merginą, aš buvau tarp tų, prenumeruojančių staigmenas. Kai „Adorebox“ liovėsi siuntę dėžutes, skaičiau atsiliepimus forumuose, kur merginos sakė, kad už tokią kainą neapsimokėjo jų pirkti ir pan.. O aš kažkaip mąsčiau, kad esu žmogus, kuriam daug svarbiau nei sumokėti 50 Lt už dėžutę įvairių priemonių ir jų mėginukų, staigmenos laukimas. Metų metus kartojau, kad staigmenų nemėgstu, bet per pastaruosius porą metų įsitikinau, kad mėgstu. Ir dar kaip.

Užtat kosmetikos priemonių naudotoja esu gana konservatyvi. Man daug kas patinka, bet daug kas ilgam nugula spintelėse ir dėžėse. Taigi, kai kurie mėginukai gulėjo kurį laiką, kol, patikrinusi galiojimo datą, nusprendžiau kai ką sunaudoti. Tarp tų naudojamų atsidūrė ir italų kompanijos „Verdeoasi“ giliai drėkinantis kremas „Hydro-Satin“ su kolagenu ir „jūros serumu“.

P1200038

Kolagenas šiaip jau nėra mano įprastai naudojamų priemonių sudėtyje, bet.. Nusprendžiau šįkart spjauti ir naudoti. Tiesa, nenaudojau kremo įprastai kasdien, jis tapo mano kelioninės kosmetinės dėžutės turinio dalimi. Kadangi bent kartą per mėnesį kažkur išskrendu dviem-trim dienom, oda greitai sausėja nuo kondicionieriaus lėktuvuose, viešbučiuose bei pasikeitusio vandens, tad išties priemonė pravertė. Ir ilgainiui gailėjausi, kad to kremo yra tik 10 ml, o „Adorebox“, kažkodėl virtę „Grožio draugu“, parduotuvėje jo neturi.

Tekstūra

Labai lengva, primena tarsi kokius plaktus kiaušinio baltymus, nes kremas labai lengvas, kone nejuntamas išspaudus ant odos. Be to, labai lengvai tepasi ir dengia odą, nemažam plotui užtenka vos poros lašelių.

P1200042

Kvapas

Aiškiai juntamas, bet kaip ir tekstūra, labai lengvas, malonus. Išties, kvepia taip, kaip kvepėti turėtų prabangios ir geros kokybės priemonės. Kvapas gaivus, turi lengvą citrusų užuominą.

P1200039

Poveikis

Ant odos kremas nepalieka erzinančio riebumo, oda nepradeda blizgėti ir neišsausėja ilgą laiką. Netgi nusiprausus kurį laiką lieka pojūtis, kad oda buvo sudrėkinta. Be to, tiesiog dievinu akimirksniu tampančią švelnesne odą. Štai ką reiškia pavadinime esantis žodis „satin“.

P1200041

Kaina

Sunku pasakyti, kokia buvo šio produkto kaina, kai jis buvo parduodamas buvusioje „Adorebox“ parduotuvėje. Dabar ten šio kremo taip pat nėra, tačiau yra kitų „Verdeoasi“ produktų. Pavyzdžiui, šioje svetainėje 10 ml mėginukas kainuoja 1,95 svaro, o 200 ml pakuotė – 17 svarų. Žodžiu, išmėginkite, pamėginkite, manau, patiks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.