Vargu ar yra šioje žemėje moteris, kuriai nepatiktų bandyti produktus, skirtus jos grožiui. Nekalbu apie dekoratyvinę kosmetiką, čia jau meninių gebėjimų reikia, kad viskas pavyktų, o jų turi ne kiekviena. Pvz., aš šiandien pirmąsyk gyvenime bandžiau pasiryškinti antakius. Jėzau, koks Brežnevas gavosi! Nusivaliau ir, sakiau, ai, kitąsyk.

Žodžiu, kalbu apie visokius mėginukus, gaunamus su žurnalais, kažką perkant, atsiunčiamus paštu, dalijamus parduotuvėse. Du tokie, greičiausiai su moteriškų žurnalų puslapiais, pateko ir į mano rankas. Kadangi šiandien perskaičiau tokią greitą apžvalgą „Veidrodėlio“ bloge, nusprendžiau, padaryti tą patį. Taigi, kalbu apie „Schwarzkopf“ šampūną „Essence Ultime“ bei „BIOK laboratorijos“ kondicionierių ir kaukę iš „Rasa Magic Hair“ linijos „Absolute Repair System“.

P1200057

Abi priemonės skirtos pažeistiems, nusilpusiems, gyvybę praradusiems plaukams. Maniškiai, ačiūdie, ne tokie, tačiau juos palepinti progos nepraleidžiu. Vis tiek, džiovinu, lauke šalta, o aš be kepurės lakstau, skraidau lėktuvais, Vilniuje smogas ir pan. Tai čiupau mėginukus ir, kadangi mano plaukai siekia nugaros vidurį, sunaudojau per du kartus. Įspūdžiai!

„Ultime Essence“ pradžiugino savo tekstūra. Šampūnas tarsi skystas šilkas vyniojasi aplink plaukus, itin maloniai ir gaiviai kvepia ir tikrai gerai išplauna plaukus. Gerą poveikį turėtų daryti vadinamasis „Ultime-4“ kompleksas, ar jis iš tiesų veikia paaiškėtų, matyt, naudojant ilgą laiką. Skalaujant vandeniu plaukai išties atrodo lengvesni, slidesni.

Tačiau šampūno sudėtis nedžiugina. Joje visokie propilenai ir piktasis SLS (Sodium Laureth Sulfate) – šiurkštus agresyvus ploviklis, dažniausiai gaunamas iš naftos produktų. Tai vat ir nežinau, natūralistėm tikrai nerekomenduoju, o ir ar pati nusipirksiu viso dydžio produktą – nežinau.

„Rasa Magic Hair“ kaukė ir kondicionierius „Absolute Repair System“ savo tekstūra primena kūno sviestą. Produktas gerokai tirštesnis nei įprasti kondicioneriai ir, manau, kondicionieriumi gali būti tik dėl dvejopo vartojimo būdo. Laikant jį ant drėgnų plaukų iki 4 min., jis veikia kaip kondicionerius, o laikant apie 10 min. – kaip kaukė.

Labiausiai mane „Absolute Repair System“ sužavėjo dėl savo kvapo. Toks ryškus, turtingas, primenantis citrinas, riešutus, kokosus, tropinius vaisius – mmmmmm! Užrašas ant pakučio skelbia, kad sudėtyje yra makadamijos riešutų aliejų, argano aliejaus ir keratino. O po naudojimo skalaujant plaukus jie tokie slidūs ir minkšti, kad nesinori nė rankų ištraukti iš plaukų. Tas pats pojūtis išlieka ir džiovinant – plaukai minkšti, paslankūs, lengvai įgauna formą, lygūs ir maloniai sunkūs.

Sudėtis, aišku, nėra pati natūraliausia, visokių keistų pavadinimų pilna, bet pačių piktųjų nematyti. Ar pirksiu viso dydžio pakuotę? Aišku! Ir rekomenduočiau toms, kurios vargsta su pasilpusiais plaukais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.