Valio valio! Po ilgutėliausių kančių pavyko man gauti tai, dėl ko lietuvės merginos alpsta. Iš tikro, alpsta merginos visame pasaulyje.

Kalbu apie Memebox.com ir jų grožio dėžutes. Perskaičiau krūvą atsiliepimų mano lankomame forume, prisižiūrėjau galybę youtube video ir ryžausi. Užsisakiau dėžutę, pavadintą „Luckybox #10”. Tradiciškai, kaip yra ir su visomis grožio dėžutėmis, sužinoti, kas viduje, lengvai neišeina. Tenka skaityti aprašymus ir spėti, kas galėtų slypėti „Memebox” dėžutės viduje. Taigi, „Luckybox” sufleravo, kad viduje turėtų būti produktai, suteikiantys nemažai laimės viso pasaulio merginoms.

IMG_4423

Tačiau užsakius prasidėjo tai, ko nelaukiau. Dėžutė per porą savaičių atkeliavo iki Didžiosios Britanijos, ten strigo pašte ir lapkričio viduryje grįžo atgal į Korėją. Pasirodo, „Memebox” tiesiog užrašė mano duomenis klaidingai. Dar pusantros savaitės susirašinėjimo su korėjiečiais ir savaitės viduryje į darbą buvo atnešta mano pradingėlė, beje, atsiųsta su DHL kurjeriai. Yay!

Dar nepasakoju jums nieko apie produktų bandymą, mat spėjau tik išsitraukti ir apžiūrėti, kas yra kas, bei kas kaip naudojama. O kai tik viską išbandysiu, papasakosiu ne tik raštu, bet, matyt, ir vloge.

Žodžiu, mano dėžutėje buvo 7 skirtingi produktai, iš kurių 6 – viso dydžio. Keli produktai su bičių nuodais, propoliu ir panašiais dalykais. Dėl to kai kurios merginos skundėsi, mat, klausė jos, jeigu žmogus alergiškas bičių produktams, dėžutė išties tampa nuviliančia. Aš nesu alergiška, todėl velniškai džiaugiuosi kiekvienu gaminiu. Ir paeiliui dėžutėje buvo štai kas:

IMG_4429

1. Dr. MJ Bee Tox Control Cream, 55 ml.

Tai viso dydžio produktas, kurio vertė, anot „Memebox” lankstinuko, 50 dolerių. Didžiausia jo teikiama nauda – sudirgusiai, pavargusiai, žaizdelių turinčiai odai. Kremas ją gydo. Be to, sudaro saugantį sluoksnį ir drėkina, maitina, atjaunina.

IMG_4449

2. Mstar Malus Intensive Hair Treatment, 30 g.

Dar vienas viso dydžio produktas, skirtas pažeistoms plaukų vietoms, pavyzdžiui, galiukams. Lankstinuke rekomenduojama tepti priemonę ant išplautų ir nusausintų plaukų pažeistų vietų, palaikyti 3-5 minutes ir nuskalauti drungnu vandeniu.

IMG_4446

3. The Skin House Aloe Water Mist, 80 ml.

Viso dydžio produktas. Purškiamas vanduo su alijošiumi, drėkinantis veidą. Patariama tiesiog apsipurkšti tuomet, kai jaučiama, kad oda baisiai išdžiūvo. Be to, galima naudoti kaip toniką prieš visas odos priežiūros procedūras.

IMG_4432

4. Benton Snail Bee High Content Essence, 60 ml.

Viso dydžio produktas. Priemonė, dėl kurios sudėties pamišęs pasaulis. Jame – sraigių išskiriamo serumo ir bičių nuodų mišinys, vandens praktiškai nėra. Esencija valo, gydo, saugo nuo kasdienės taršos. Produktas, teigiama, itin tinka probleminei odai, be to, ją šviesina, naikina senėjimo žymes ir drėkina.

IMG_4440

5. E choice Snow Brightening Body Cream, 100 g.

Viso dydžio produktas. Kremas, balinantis visus patamsėjimus strazdanas, pigmentines dėmes, sulyginantis odos toną, drėkinantis ir maitinantis. Panašu, kad strazdanų nekenčiančioms damoms tai būtų puiki priemonė.

IMG_4436

6. Beauty People Miss 100 Auto Gel Pencil Liner, 0,5 g.

Labai gražiame įpakavime esantis automatinis akių pieštukas, kurį galima naudoti ir kaip šešėlį. Labai lengvai tepasi, labai gražios bronzinės spalvos, gal net labiau aukso.

IMG_4451

7. Blithe Patting Water Pack (pouch sample)

Vienintelis ne viso dydžio produktas – 6 mėginukai, 3 skirtingos rūšys. Tiesą sakant, labai sunku suprasti, ką šis produktas daro ir kaip jį reikia naudoti. Lyg skiesti su vandeniu, lyg ne, teks pasižvalgyti internete. Tačiau, svarbiausia, leisti priemonei susigerti į odą. Šis „vanduo” atgaivina, paryškina, padidina elastingumą ir stangrumą, gydo, švelnina ir t.t. Gal kas jau žinote, kaip naudoti, ir galite papasakoti?

IMG_4457

Štai toks mano dėžutės turinys. Ar jaučiuosi laiminga? Labai. Ar užsisakysiu dar? Tikrai taip. Kai tik Memebox.com puslapyje atsiras daugiau dėžučių, mat dabar vykdomas kalėdinis išpardavimas.

6 thoughts on “Memebox Luckybox #10: kas slėpėsi mano lapkričio dėžutėje”

  1. Palepink palepink :) Manau, kad po Kalėdų Memebox.com turės daugiau dėžučių iš ko rinktis :)

  2. Och, ir aš užsinorėjau :D man visos tos grožio dėžutės tuo ir patinka, kad atsiranda proga pabandyti tokių produktų, apie kurių egzistavimą net nepagalvotum..

  3. Absoliuti tiesa :) Man lygiai taip pat patinka dėl tų galimybių išbandyti kažką naujo ir netikėto, plius, staigmenas tikrai mėgstu :) Kolegės plaukams ir kūnui skirtų priemonių dėžutė jau pakeliui, o maniškę Memebox turėtų irgi išsiųsti užsakytą naują, būtinai papasakosiu, kas viduje :)

  4. Išėjo nauja Inbeauty. Gal turit kokių nuogirdų? :)

  5. Sveiki, Alge,
    šitos neužsisakiau, nors mielai išbandyčiau. Reikės laukti grožio blogerių, vlogerių, kurios papasakos, kas viduje. Kiek supratau iš to, kas kalbama, produktų bus įvairių, tačiau nieko netikėto ar šokiruojančio – gana populiarūs masinių kompanijų gaminiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *