Aš dievinu staigmenas ir dovanas. Ir kai prieš savaitę gavau „BIOK laboratorijos” laišką su pasiūlymu išmėginti „Rasa Magic Hair” priemonių linijos stipriai drėkinančius šampūną ir kondicionierių, nedvejodama sutikau.

Okey, sutikau ne tik dėl to, kad man patinka dovanos, bet ir dėl to, kad aš esu prisiekusi lietuviškų produktų gerbėja. Blemba, bet tikrai, jeigu yra galimybė rinktis tarp lietuviškos ir užsienietiškos alternatyvų, aš renkuosi lietuvišką produktą. Ir dievinu, pvz., „Uoga uoga” produktus, „BIOK laboratorijos” „Margarita” kremus, šampūnus, Vilkyškių pieninės skanėstus, daržoves apsižiūrėjusi irgi perku augusias Lietuvoje ir pan. Ir jeigu yra proga papasakoti apie gerus dalykus, kurie gimta Lietuvoje, kodėl gi ne?

Katinas nusprendė padėti atidaryti dėžutę.
Katinas nusprendė padėti atidaryti dėžutę.

Aišku, nuotaiką pagadino tai, kad siuntą man turėjo atnešti pati blogiausia kurjerių bendrovė Lietuvoje (matyt) – „Bijusta”. Nes, na, taip blogai dirbančių kurjerių dar nesu mačiusi, o, patikėkit, visokių jų buvau sutikusi. Šįkart „Bijusta” kurjeris ne šiaip pamelavo, kad nerado gavėjo namuose, oi ne! Vieną rytą išgirdau skambant domofoną, išsiritau iš lovos, susiieškojau chalatą ir nubėgau atsiliepti. Kelissyk paklausiau „kas?”, bet girdėjau tik šnopuojant į ragelį. Tai būdama sveiko proto moterimi lauko durų ir neatidariau. Po valandžiukės eidama į lauką pašto dėžutėje radau pranešimą, kad mano vardu yra gauta siunta ir ją turiu pasiimti. Aš suprantu, kad „Bijusta” gal teikia paslaugas pigiai. Bet jie savo darbo neatlieka, gerbiami „Bijustos” klientai. Nė vieno sušikto karto šiame pasaulyje neteko gauti į rankas siuntos, jeigu ji buvo siunčiama per „Bijustą”. Ir ne man vienai – ištisi forumai yra piktų ir neigiamų atsiliepimų apie šią tarnybą.

Žodžiu, baigiau burbėti! Šiandien pasiėmiau dėžutę su man skirtais produktais ir, neslėpsiu, pusę kelio važiuodama namo džiūgavau. Kodėl? Nes jau esu bandžiusi „Rasa Magic Hair” linijos produktų, skirtų stipriai pažeistiems plaukams. Ir bandydama džiaugiausi, kad jie yra, nes efektas jaučiamas po pirmo galvos plovimo, ir liūdėjau, kad jų nebuvo tada, kai kone metus kankinausi dėl stipriai slenkančių, lūžinėjančių, nušiurusių ir blizgesį praradusių plaukų. O Dieve, kiek pinigų ir nervų kainavo man jų atgaivinimas!

P1200054

O štai drėkinantis šios linijos šampūnas ir kondicionierius man naujiena. Visą rinkinį sudaro šampūnas, kondicionierius ir nenuplaunamas balzamas. Šį, nusprendžiau, jei patiks šampūnas ir kondicionierius, tikrai nusipirksiu, nes turiu ilgus, nugaros vidurį siekiančius plaukus, plaunu galvą kone kas antrą dieną (taip susiklosto, jei einu sportuoti) ir nuolatos džiovinu džiovintuvu. Prasidėjo šildymo sezonas, biure šilumą įsijungėme jau nuo rugsėjo ir visu savo kūnu jaučiu, kad oras ten sausas. Vargu ar per dieną išgeriu tinkamą kiekį vandens, kurio užtektų visam mano kūnui, todėl drėkinantis šampūnas turėtų būti pats tas.

P1200055

Pasistengsiu įspūdžiais pasidalyti dukart: po poros savaičių naudojimo ir tuomet kai buteliukai ištuštės. Nežinau, ar viską užrašysiu, ar padarysiu vblogą, tačiau papasakosiu visą tiesą apie „Rasa Magic Hair” linijos „Extreme Moisture System” produktus.

3 thoughts on “Renkuosi lietuviškus: „Rasa Magic Hair” stipriai plaukus drėkinantys produktai”

  1. Net girdėti neteko Bijustos (kaip suprantu, mano džiaugsmui).
    Tačiau Omniva kurjeris jau ne kartą nustebino:
    -Ė, laba diena, jums yra siunta, ar galėsit nusileist iki durų, į kiemą, kai atvažiuosiu, kad man nereiktų kilt pas jus?
    Tuo pačiu šiukšles išsinešiau :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *