Ar žinot tas dienas, kai jautiesi pakylėtas, tarsi tavo pilvas būtų pilnas burbuliukų, kurie švelniai kiltų iki kažkur krūtinės vidurio ir ten sproginėtų palikdami tokį palaimingą lengvą kutulį?

Tai tokios dienos, kai atsibundi rytą ir supranti, kad šiandien bus gera diena. Tai tokios dienos, kai, atrodo, turėtum tragiškai vėluoti į darbą, nes vėl miegojai ilgiau nei turėtumei. Tačiau kažkokio stebuklo dėka susiruošusi į darbą ir net išgėręs puodelį kavos su pienu supranti, kad vis dar turi pakankamai laiko.

Tai tokios dienos, kai tenka nusišluoti automobilį nuo sniego ir tas faktas visai neerzina – kruopščiai nušluoji visus paviršius, o per tą laiką dar ir pašyla variklis, tad netenka lūkuriuoti kelių papildomų minučių. Ir tai tokios dienos, kai pakeliui į darbą nepasimaišo nė vienas perdėtai stropus vairuotojas (apie juos kažkada papasakosiu atskirame įraše), nė vienas antrajuostininkas, nė vienas nardytojas ir kitas piktybinis vairuotojas, įprastai sukeliantis visas įmanomas neigiamas kūno reakcijas.

20141120_192807

Tai tokios dienos, kai rytą turi ką pasakyti redaktoriui ir supranti, kad temą išties parašysi greitai. Tai tokios dienos, kai leisi sau iki pietų naršyti internete, rašyti komentarus ir skaityti tuos, kurie skirti tau. Tai tokios dienos, kai darbe atsiranda dėžė sausainių ir kartu su kolegomis pasidarę kavos kremtate juos ir šmaikštaujate.

Tai tokios dienos, kai nė neprisilietęs prie privalomų padaryti darbų supranti, kad nori nueiti su draugais pietų ir ramia galva eini pietauti į mėgiamą vietą, o po to užsuki dar į porą parduotuvių (aš gi ėjau su savo mieliausiomis Asta ir Marija į jau pamėgtą valgyklą biurų darbuotojams Pietausim.lt, po ko nusprendėme pasimaloninti naujoje saldaininėje „Jimbo“ ir galiausiai užsukome į „Drogą“, kur mano lapkričio pirkinių sąrašas pasipildė „Neutrogena“ kremu, kadangi atšalus orams ir kasdien valant sniegą nuo mašinos rankų oda sausėja iki trūkinėjimo, ir „Eveline Cosmetics“ 8 in 1 priemonė sveikiems nagams, kurią nusižiūrėjau Gabrielės bloge). O grįžęs po pietų pamatai, kad tėra kelios minutės po pirmos popiet, tad nereikia panikuoti dėl darbų.

IMG_20141121_131430

Tai tokios dienos, kai visi pašnekovai malonūs, išsamūs ir leidžiasi kalbinami iš pat pirmo karto, atpažįsta, pažįsta ir kai kiekvienam palinki gerų darbų bei šilto penktadienio. Tai tokios dienos, kai gauni laišką, kuriame pasiūlymas keliauti bandyti automobilių į Graikiją, kur dar nesu buvusi, ir kelionė laukia iš karto po gimtadienio. Tai tokios dienos, kai darbus užbaigi anksti ir, rodos, turi dar nuveikti visą kalną darbų, bet papuoli į kamštį ir supranti, kad nė velnio tu neveiksi, grįši namo ir susisukęs jaukiai leisi vakarą.

Tai dienos, kai grįžęs į namus supranti, kaip smarkiai jų, antros pusės, gyvūnų pasiilgai ir kaip gera iš tiesų grįžti. Tai dienos, kai netikėtai atrandi saldumynų, skirtų tau, ir supranti, kad nejučia pasielgei taip pat ir parnešei į namus guminukų, kuriuos galite dalytis dviese, mat mėgstate visiškai skirtingus.

Tai dienos, kai vakare norisi apie jas papasakoti, pasidžiaugti ir panorėti, kad kitos irgi būtų tokios.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.