Po visų sausį girdėtų „jums, kaip mergaitei, matyt, nelabai įdomu”, „mergaite, suprantama, nesidomite” ir pan., kai kalbinau žmones automobilių temomis, kraujas verda nuo visokių sušiktų seksistinių pareiškimų.

Ok, jie gal netyčia nuskamba, bet svarstant, kad visuomet yra išimtis iš taisyklės, ir man suvokiant, kad, pvz., vyrai iš tiesų labai skaniai gamina valgyt ir kartais yra geresni draugai ir tėvai vaikams nei, pvz., moterys, kai aš dėl nesugebėjimo daryti daug darbų vienu metu pasišaipau draugiškai tik iš savo antros pusės, ne iš visų vyrų apskritai, girdimi pareiškimai, esą moterims automobilių temos yra savaime neįdomios, verčia užsiusti.

Gal aš ir nesugebu pakeisti savo automobiliui rato (iš tikro galiu, tik neužtenka jėgų prisukti varžtams tinkamai, todėl verta patikrinti kas kažkiek atstumo) ar iš principo nesikrapštau variklio skyriuj taip, kaip, pvz., surinkinėdama virtuvinį kombainą, tai dar nereiškia, kad mano galva negali būti pramušta automobiliais. Gali. Ir yra!

Žodžiu, po vienos diskusijos internete po nuotrauka, kur nufotografuota BMW būstinė Miunchene, Vokietijoje, suprantu, kad dabar jau galiu būti rami! Net įrodymą ateities kartoms išsisaugojau! :D

ateities kartoms

2 thoughts on “Apie seksizmą, automobilius ir moteris”

  1. Liaudies išmintis – geriausi vairuotojai yra vyrai, o geriausios vairuotojos yra moterys.

  2. Tikrai taip, visi mes gerai vairuojame, o blogų vairuotojų yra tiek moterų, tiek vyrų tarpe. Man vyras sakė pirmo pavėžinimo metu jau galvojo, kaip man piršis, nes vis būdavo pakliūdavo merginos, kur nemokėdavo vairuot.. :D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *