BBC atleido Jeremy Clarksoną. Mano mėgiamiausios automobilių laidos mėgiamiausią vedėją. Ir nesvarbu, kad, kaip juokavo redaktorius, aš būdama moterimi net negaliu apie jį rašyti, mat šis buvo seksistas. Ir rasistas. Ir pikčiurna bambeklis.

Tačiau man vis tiek gaila. Labiausiai, aišku, nuskriausta jaučiuosi dėl to, kad niekas man neleido pasižiūrėti viso sezono iki galo. Porą sekmadienių iš eilės viltingai atsidarydavau Linkomaniją tikėdamasi, kad jau galėsiu „parsipūsti” laidą – ir nieko.

Ir kai galvoju apie incidentą, dėl ko Clarksonas dingo iš „Top Gear”, jaučiuosi dvejopai. Viena vertus, man Clarksonas buvo tas žmogus, kurio laidos, požiūris, tekstai, juokai yra beveik visada skanūs. Jis tas, į kurį aš nori nenori lygiuojuosi, naktimis sapnuoju savo laidą, panašią  į „Top Gear” ir t.t. Kita vertus, jei kažkuri žvaigždutė Lietuvoje pasielgtų taip pat – dvidešimt minučių užgauliotų prodiuserį, tuomet trenktų jam į veidą, nes šis atneštų ne žuvies ir bulvių, o šaltų užkandžių, norėčiau, kad ją atleistų. Norėčiau, kad jos daugiau nebepriimtų niekur. Nes smurto nekenčiu.

Tony Hallas, BBC vadovas, sako, kad nėra taisyklių, galiojančių tik talentams, ir taisyklių, galiojančių paprastiems žmonėms. Ir jis teisus, aišku, nes taip turėtų būti teisingame pasaulyje. Todėl BBC poelgio aš nekenčiu, o tuo pačiu laikau labai teisingu ir principingu.

Tik va žiauriai gaila, kad sezonas liks neužbaigtas, o Clarksono bent jau kurį laiką nebematysiu nei mėgiamame formate, nei mėgiamoje laidoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *