Mėgstu dovanas ir staigmenas. Aišku, anokia naujiena. Parodykit moterį, kuri to nemėgtų.

Anyway, laiškas iš individualios įmonės „Grožio simfonija“ mane pradžiugino. 13 metų veikiančios, fizines parduotuves Palangoje ir Skuode turinčios, be to, internetu prekiaujančios, įmonės atstovė labai maloniai man pasiūlė išbandyti produktų, kuriais prekiauja kompanija.

Panašių laiškų sulaukiu neretai. Kartais žmonės prašo leisti publikuoti mano bloge įvairius tekstus, kartais prašo juos rašyti minint kokius nors dalykus. Paskutinį „ne“ rašiau azartinius lošimus propaguojančiai kompanijai. Tačiau atsispirti pasiūlymui, kai norima išgirsti mano asmeninę nuomonę, negaliu niekaip.

Pagūglinau – „Grožio simfonija“ prekiauja natūralia kosmetika, kurios gamintojai apsirūpinę reikiamais sertifikatais ir produktų poveikį įrodyti gali ne prašydami tikėti garbės žodžiu, o tyrimais. Tarp produktų – kosmetika veidui, plaukams, kūno priežiūros produktai, ekologiški kvapai namams ir kūnui. Yra ir namų dekoro detalių. Na, kitaip tariant, tikra „Grožio simfonija“.

Tačiau kai manęs paprašė išsirinkti, ką norėčiau pamėginti, paprašiau rekomendacijų. Man, viena vertus, neturiu laiko, antra vertus, esu ganėtinai ištikima man patinkantiems produktams. Ir, trečia vertus, man buvo lengviau parašyti, kokia esu ir su kokiom problemom susiduriu, nei tinkamai išsirinkti, ko man reikėtų. Kompanijos atstovė sutiko pagelbėti, prabėgo pora savaičių ir gavau siuntinį.

groziosimfonija6

Reikia pastebėti, siuntinys buvo nerealiai skaniai kvepiantis. Greičiausiai to kaltininkė buvo kaukė plaukams, tačiau ir mėginukai (nauji „Grožio simfonijos“ produktai), ir viso dydžio produktai vertinant kvapą – kažkas ypatingo.

Kompanijos atstovei, parašiusiai man laišką, pasakojau, kad pastaruoju metu kovoju su odos ir plaukų sausėjimu. Daug dirbu, kompiuteris ūžia visą parą, pusę paros praleidžiu kondicionuojamose patalpose, ganėtinai dažnai plaunu galvą ir t.t. – visa tai palieka pėdsaką. Pagal tai man buvo parinkti bandymams skirti produktai.

Orising drėkinanti kaukė plaukams su kokoso aliejumi

groziosimfonija1

Kas viduje? Ogi kokoso aliejus ir avižų ekstraktai. Šie turėtų apsaugoti mano plaukus, juos pamaitinti bei suteikti švelnumo, minkštumo. Naudoti labai paprasta: ant plaukų galiukų (drėgnų) užtepti kaukės, luktelėti kelias minutes ir išskalauti vandeniu. Kol kas įvertinau tik kvapą – pasakiškas. O kai išbandysiu, papasakosiu viską nuosekliai.

Serumas su sraigių sekretu, Q10 ir kolagenu

groziosimfonija2

Skirtas akių kontūrui ir veidui, padeda nuo raukšlių ir šviesina pajuodusius paakius. Pastarieji tikrai juosta – per parą pamiegu po 5 valandas, kitą laiką leidžiu dirbdama darbe arba su asmeniniais projektais. Toks gyvenimo būdas ir neduoda nieko gero ir odai – ši džiūna, pastebiu ir pirmuosius senėjimo požymius. Viliuosi, kvepės skaniai ir poveikis bus matomas visai netrukus. Prie šito, beje, dar yra ir sraigių sekreto kremas.

Atgaivinantis kremas veidui „Propolia

groziosimfonija5

Kremas, skirtas pavargusios, papilkėjusios, gyvybingumą praradusios odos atgaivinimui. Odą drėkina, skaistina, savy turi antioksidantų, senėjimą lėtinančių savybių. Nekantrauju išbandyti :)

Ekologiška priemonė akių sričiai „Propolia“

groziosimfonija4

 

Šito produkto sudėtyje yra bičių pienelio ir kofeino! Viso dydžio produktas, akivaizdu, primena rutulinį deozodorantą, mat būtent taip dalijamas ant paakių odos. Gamintojas rašo, kad tinka net labai jautriai odai, naikina juodus ratilus ir skaistina paakius. Mėginsiu kartu su aukščiau esančiu kremu. Paakiai, beje, iki šiol yra mano, matyt, labiausiai apleista kūno vieta :D

BIOKAP maitinantis ir atkuriantis šampūnas bei kaukė plaukams

groziosimfonija3

Šiuose yra fitokeratino, saldžiųjų migdolų aliejaus, augalinių keramidų. Skirti sausiems, pažeistiems, trapiems plaukams su išsišakojusiais plaukų galiukais. Labai skaniai kvepia – vieną pakuotę jau sunaudojau, bet detaliai veikimą aprašysiu tik sunaudojusi ir antrą. Bet kol kas įspūdis toks, kad tai – vienos geriausių mano naudotų priemonių plaukams, kuriose nėra jokių parabenų, sls ir panašių nesąmonių.

One thought on “„Grožio simfonijos“ dovanų krepšelis: produktai plaukams ir sausai odai”

  1. Puikus įrašas. Grožio simfonija viena iš mėgstamiausių parduotuvių, kurias aplankau būdama Palangoje, ten būna įdomių dalykų :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.