Bėgimas – ne visai nekenksmingas sportas. Kenčia sąnariai. Ypač jei bėgioti tenka asfalto takeliais (kaip man).

Kenčia ir technika. Pavyzdžiui, ausinės. Čia taip man nutiko šią vasarą.

Metus bėgiojau su „Acme” ryškiaspalvėm ausinėm. Gal net daugiau. Ėjau į sporto klubą, skraidinausi jas į kai kurias šalis, klausiausi įrašų diktofone, sukdavau į ryšuliuką kas kartą, kai jų nebereikėdavo. Vieną kartą man ėmė ir išsiardė mikrofono jungtelė, teko ją apsisukti lipnia juosta.

IMG_1330

Ir vieną dieną išbėgusi į eilinį 7 km ratuką savame rajone išgirdau traškesį, trūkinėjantį garsą ir trukdžius. Nepadėjo niekas, teko išsitraukti mobilų, laikyti rankoje, o smiliumi sulenkti ausinių laidelį. Bėgau taip, tarsi bandyčiau į kažką pirštu parodyti.

Grįžau, pasiguodžiau brangiausiam, ir, kadangi alternatyvos pamėgtoms ausinėms neturėjom, jis ėmė, „paskerdė” turimas, ir sulitavo trūkusias jungteles. Tik, gaila, neilgam. Net išbėgt antrą kartą nespėjau, ausinės „baigėsi”.

IMG_1333

Tada pamėginau bėgioti su didžiulėmis, ausis apgaubiančiomis ausinėmis. Jos išgyveno dar trumpiau. Labiausiai, spėčiau, dėl to, kad paprasčiausiai buvo senos, bet kas ten žino.

Žodžiu, nusipirkau dar vienas, o „Acme”, išgirdusi pagyrą ir klausimą, kur galiu rasti jų (mat patikrinau N parduotuvių), tiesiog atsiuntė dar vienas. Nebūsiu savanaudiška, papasakosiu, kuo gi jos man patinka.

IMG_1336

Didžioji dauguma į ausis kišamų ausinių man per didelės ir nepatogios. Gali su jomis būti kurį laiką, bet vėliau pradeda skaudėti ausis, spausti jas, galop – jos prastai ir skausmingai laikosi. Pabūdavau pusvalandį ir norisi traukt iš ausų ir šveist lauk.

Iš „Acme” mažųjų tikėjausi to paties. Bet nustebau. Pirmiausia dėl ausinių formos. Šios išlenktos taip, kad atitiktų ausies formą. Tada – pakuotėje yra trys skirtingo dydžio silikoniniai gaubtukai, o tai reiškia, kad ir plačiaausiams, ir visiškai mažų ausų savininkams tos bus puikios.

IMG_1339

Sunku jas girti dėl ypatingo skambesio ar gražaus tonų atkūrimo. Visgi garsas skamba švariai, aiškiai, o kai susigrūdi į ausis, net ir žemų šiek tiek girdisi. Mikrofonas praverčia tada, jei ausinės sugrūstos į telefoną ir norisi atsiliepti į skambutį.

Beje, ant pakuotės užrašyta, kad ausinėms taikoma 5 metų garantija. Bet nemėginau kreiptis dėl jos. Kažkaip net juokinga atrodė, kai tokios mažulytės ir iš pirmo žvilgsnio netvirtos ausinytės metus hardcore darbo atlaikė.

IMG_1342

Ai, ir dar, jų pliusas tas, kad kainuoja šitos mažylės apie 4 eurus. Ir yra ryškių spalvų.

One thought on “Subėgiojau ausines, arba „Acme Groovy Earphones””

  1. mano melynos atlaike pora metu, net nepamenu kada pirkau, dabar geltonu eile! tik kaina jau 7 eurai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *