Žinios. Reportažas apie skurstančią senutę. Jai padidino pensiją 6 eurais – išbraukė iš gaunančių paramą maistu sąrašų. Nes pensija per didelė 4 eurais. Jei tiksliai – nuo 202 eurų pensija pakilo iki 208 eurų.

Paramą maistu (kruopos, aliejus, miltai ir t.t.) dabar jau baisiai didelę pensiją dabar gaunanti senutė skirstydavo taip, kad kasdien sočiai pavalgytų ir dar nusipirktų kokį vaisių. Ar vaistų. Nes galėdavo.

Gi šiandien jos finansai atrodo taip: būstui 100 eurų, per dieną maistui – max 2 eurai. Tai reiškia – 60 eurų mėnesiui. 48 lieka vaistams ir kitiems poreikiams. Apie racioną už tuos 2 eurus net nekalbu, šaldytuvas tuščias ir seniai nebeįjungiamas.

Atrodytų, ką ten tos kruopos, miltai padėti gali, bet jūs nueikit į parduotuvę ir patikrinkit, kiek kainuotų jums nusipirkti porą maišų tokių produktų. Ir suprasit, kiek realiai parama maistu yra vertinga.

Savivaldybė sako, kad padėti negali, nes įstatymo raidė neleidžia. Nes pensija 4 eurais didesnė nei leistina, todėl jokios paramos, šiukštu.

Norėčiau labai riebiai čia nusikeikti, nes taip pikta, iš tikro, kai įstatymo raidė pagal poreikį, įtaką ir asmenį, kam taikoma, gali būti tai vienaip, tai kitaip traktuojama. Ir dar norėčiau pasiklausti, ką už tuos 6 eurus per mėnesį Vilijampolės seniūnijos klerkai nusipirktų sau gražaus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.