Aš visada mėgau ir mėgsiu staigmenas. Visas grožio dėžutes, kurias gavus niežti nagai kuo greičiau išpakuoti, mat neturi nė žalio supratimo, kas viduje, visas paslapčių skryneles ir t.t. Ir šįkart ėmiau ir užtaikiau ant… saldainių dėžutės. Tokią, beje, šio teksto pabaigoje gauti galėsite ir jūs, bet apie tai – ŽEMIAU!

Ne bet kokios, o tiesiai iš Japonijos. Kalbu apie Japan Candy Box – kompaniją, kuri kas mėnesį supakuoja tūkstančius saldainių, galimų nusipirkti tik Japonijoje, dėžučių, ir išsiunčia jas į visas tolimiausias šalis tokiems pats smaližiams, kaip aš, ištroškusiems egzotiškų skonių.

Kaip ir visas įprastas tokio tipo dėžutes, „Japan Candy Box“ galima prenumeruoti. Tiesa, šito gėrio kaina ne tokia ir maža: mėnesiui nuo 19 iki 20 dolerių. Visgi, kita vertus, tiems, kurie nori kažką nustebinti, pradžiuginti ar tiesiog yra smalsuoliai, tokia suma – ne itin didelė, o skonių, spalvų, potyrių įvairovė garantuota.

Taigi, taip jau sutapo, kad viena iš saldainių dėžučių atkeliavo į mano namus. Gavau rugsėjo mėnesio. Pilną guminukų, namie gaminamų saldainių, ledinukų, kramtomos gumos ir skanių užkandėlių, kurie, beje, buvo tie, dėl kurių apsidžiaugiau labiausiai – tokių skonių nebuvau ragavusi ir jie iš tiesų nustebino.

Plačiau apie tai, kas buvo mano dėžutėje, galite sužinoti paspaudę šią nuorodą. Kaip atrodė ragavimo procesas su bičiuliais Simona ir Pijumi bei mano antrąja puse Robertu – visas vlogo įrašas žemiau.

O aš jums pasakysiu, kas šioje dėžutėje buvo mano favoritai.

Dveji iš saldainių buvo gaminami. Antrieji, kūrybingai pavadinti „Aštuonkojo kiaušiniais„, buvo tie, dėl kurio iš proto ėjom visi. Visa ikriukų gamyba, ta skonių jūra burnoje – kažkas tokio!

Vienas skaniausių dalykų dėžutėje buvo ir karameliniai žemės riešutų skonio kukurūzai. Ryškaus ir intensyvaus skonio, su tikrais riešutais pakuotėje, saldžiai karameliniai – už tokių pakuotę einant į kino teatrą nežinau ką atiduočiau.

Malonia staigmena saldumynų dėžutėje tapo daržovių traškučiai, kurie ne tik atgaivino nuo saldumo pavargusius liežuvius, bet ir, pasirodo, buvo ganėtinai sveiki, mat juos gaminant nedėta papildomų riebalų ar aliejų. Valgė net mano antra pusė, kuris gi tokiems reikalams žiauriai išrankus.

Tad, taip, nors mums, kol kas labai brangiai mokantiems už butą, tokia dėžutė kas mėnesį būtų brangoka, visgi kaip staigmena, pasilepinimui ar pasidžiaugimui kas kelis mėnesius – tikrai super. Ir kas geriausia, Japan Candy Box suteikia galimybę vienam iš jūsų, čia užėjusiam per artimiausias devynias dienas nuo įrašo paskelbimo (skaičiuoklė matosi žemiau), ir atlikusiam viską, ko nori Japan Candy Box, gauti puikiausią saldainių dėžę tiesiai į namus. Tai let’s go – imam ir dalyvaujam! :)

Beje, mums keturiems buvo smagu tai, kad iš tikrųjų pakuojant tokią dėžutę, gaminant saldainius ir t.t., užimti galima visą šeimą, nesvarbu, ar didelis šeimos narys, ar mažas. Vieni skaito ir aiškinasi instrukcijas, antri bando gaminti, treti ragauja, ketvirti tikrina gamybos procesą ir t.t. Tikrai, nors užtrukome visą dėžutę ragaudami gal kokias 4 valandas, visgi buvo verta :)

LAIMĖTOJAS! Japan Candy Box laimėtoją rinko patys, todėl mane informavo, kad saldainiais turi džiaugtis Indrė Baltakytė iš Kamajų, Rokiškio rajono. Manau, kad Indrės dėžutė jau gal ją ir pasiekė arba pasieks sausio pabaigoje :)

2 thoughts on “Ragauju „Japan Candy Box“ – gauk saldainių dėžę ir tu!”

  1. Loterija, Japan Candy Box patys rinko laimėtoją, todėl mane informavo, kad saldainių dėžutę gaus Indrė Baltakytė iš Kamajų :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *