Antra iššūkio diena ir, reikia pasakyti, kad esu alkana. Su trumpom pertraukom – beveik visą dieną. Norisi kažką įsidėti į pilvą tokio, kas jį priverstų jaustis pilną ir dėl ko negurguliuotų skrandis. Kaip sakė mano draugė, greičiausiai skrandis nėra pratęs prie mažesnio maisto kiekio, todėl šitaip reaguoja. Kaip manot, savaitės užteks, kad priprastų?

Prieš pusryčius, tradiciškai, dar susivėlus kaip kūtvėla lipau ant svarstyklių. Po pirmosios dienos jaučiausi drąsiau, ir, bam! Veltui. Pasirodo, mano sumąstymas, kad valgysiu vištieną ne sausą, o su marinuotais agurkais, nepraėjo be pasekmių. Sūrūs agurkai sulaikė skysčius (čia mano spėjimas, nes kitos logiškos priežasties, kodėl nuolat alkanas žmogus priaugo, nežinau) ir rytą aš svėriau 1 kg daugiau nei dieną anksčiau. Kažkokia nesąmonė.

Pusryčiams man teko kiaušinių su juodos duonos rieke. Ir jeigu atrodė, kad šaukšto aliejaus iškepti kiaušiniams neužteks, klydau – užteko per akis. Užtat duona, kurią pirkau juodą, bemielę ir be pridėtinio cukraus, buvo tokia sprangi, tarsi bandyčiau kramtyti laikraštį. Mitybos plane susiradau, kad nedraudžiama maistą skaninti becukriais padažais. Matyt, teks imtis gūglinimo ir tokių paieškos. Pravers ir dabar, ir ateičiai.

Ar turėčiau sakyti, kad alkana pasijutau dar net nesulaukusi užkandžio laiko? O dar – visiška kankynė – kepiau didžiulę dėžę kalėdinių sausainių, plius tokių gavau dovanų, plius ant stalo vartosi obuoliai ir mandarinai… Na, suprantate. Užkandžiu tapo baltyminis pieniškas gėrimas. 100 ml, neblogas skonis ir tik 54 kcal. Super.

Dėl pietų pradėjau abejoti vos perskaičiusi jų aprašą. Pomidorai su morkom ir paprika į orkaitę, ant jų ryžiai (neaišku, ar virti, todėl dėjau nevirtus), ant viršaus balta žuvis ir dar fermentinio sūrio. Pastarasis namie nėra dažnas svečias. Jeigu yra, suvalgau per dvi dienas ir vėl nėra pusmetį. Todėl vietoje jo nusprendžiau, kad noriu brokolių.

Ir maistas buvo kur kas geriau atrodantis nei kad skanus. Pomidorai man buvo kažkoks nesusipratimas, bet pagrinde dėl to, kad jie žieminiai, nesaldūs, neryškaus skonio, plastmasiniai. Kadangi nebuvo sūrio, greičiausiai nebuvo viską surišti galinčios medžiagos. Tačiau tikrai pavalgiau

Kadangi po šių pietų tampiausi su visokiais darbais, su brangiausiuoju ėjome ieškoti „Kinder” advento kalendoriaus (neradome, o jau įsivaizdavau, kaip lupu saldainius ir dedu į krūvą „iki kada nors”), grįžau į namus tuo metu, kai turėjau valgyti užkandį – Mixbox.lt riešutų rinkinuką. Dėl pastarųjų man vis neramu, mat šiame rinkinyje buvo 40 g riešutų, ganėtinai riebių, ir, tai reiškia, kad visas užkandėlis tikrai kaloringas. Neramu tokius vakare valgyti.

Turiu prisipažinti, kad labai stengiausi atsibusti normaliu laiku, bet vis tiek nubudau vidurdienį, todėl viskas stipriai pasislinko į naktį. Ir, kadangi pagalvojau, jog nieko gero valgyti prieš pat miegą, nusprendžiau skrandį užpildyti pora litrų arbatos (tikiuosi, jie nenuspręs užsilikti mano organizme) ir vakarienę praleisti. Matau rytojaus dienoje, kad vakarienei turėčiau suvalgyti su puse banano 200 g islandiško jogurto, tad jį pakeisiu liesa varške, išsikepsiu orkaitėje varškėčių ir bus tobula.

Jeigu trumpai reziumuojant: labiausiai šiandien man nepatiko pietūs (bet improvizuodama galėjau juos paversti skanesniais), o skaniausi buvo užkandžiai, ir kokteilis, ir riešutų rinkinys. Žvelgdama į rytojų matau, kad OMG – laukia super skani diena, todėl net nekantru.

Ir dar 4 dienos prieš akis. Kaži, ar rytoj nubusiu dar 1 kg sunkesnė? Kaip sakė draugė, tuomet būsiu vienas iš nedaugelio žmonių, kuriems subalansuota mityba svorio numesti nepadėjo. Laikau sukryžiavus pirštus, kad būtų atvirkščiai.

P.S.: kaip atrodė pirmoji diena, kodėl ėmiausi iššūkio ir kas yra Mixbox.lt galite perskaityti čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *