Šis įrašas apie tai, kuo dažniausiai guodžiasi apvalučiai žmonės: „nieko nevalgau, o svoris akyse auga”. Žinoma, taip ir būna, kad auga, nes organizmas nuolatinėje karinėje parengtyje kiekvieną gramą galimos energijos dedasi į atsargas, nes, matai, nežinia kada tos energijos gali prireikti.

Ir postringauju aš čia ne šiaip sau. Vakar pačiai nutiko viena iš tokių dienų, kai nevalgau nieko.

Bet nuo pradžių! Pirmiausia supratau savo pagrindinį feilą, kodėl aš antrąją iššūkio dieną nusprendžiau, kad priaugau svorio. Nė velnio nepriaugau. Ar esate bandę kažkada svertis ant kilimo? Svarstyklės visada pameluoja. Manosios konkrečiai parodė 1 kg mažiau. Ir kai aš galvojau, kad sveriu 67,1 kg, iš tikrųjų tai buvo 68,1 kg. Ir tada antrąją dieną aš atsibudau ne priaugus 1 kg, o 200 g. Iš karto ramiau! O trečią iššūkio dieną turiu lygiai 67,6 kg. Reiškia, nuo mano kūno nusiraitė 700 g. Valio!

Ir kur gi tas mano feilas? Trečiąją dieną valgiau vienus skaniausių pusryčių per visą iššūkį: blynelius su avižiniais miltais, bananu ir kiaušiniais bei jogurtu. Avižinių miltų aš neieškau parduotuvėse, tiesiog kavamale susimalu avižas iki miltų. Labai patogu.

Beje, į tešlą pyliau dar saldiklio, jogurtą irgi pasisaldinau saldikliu, tai, žinokit, apsivalgymas. Nerealiai skanu.

O tad iškeliavau vairuoti Porsche. Apie tai bus video blogas, bet… Nutiko taip, kad vairavau iki pat vakaro be jokio kąsnio burnoj. Išalkau nesveikai. Grįžau namo neturėjusi skrandyje maisto kokias 8 valandas! Tai šiaip jau pulčiau kimšti į save visokių daiktų, ką rasčiau pakeliui, bet ėmiau ir susilaikiau. Pirmiausia čiupau vakarui skirtą užkandį iš Mixbox.lt dėžutės su aštriais riešutukais ir išgėriau bent 3 stiklines vandens.

Tiek vandens man reikia dėl to, kad turiu tulžies akmenligę ir bandymas valgyti tokius dalykus be daug vandens gali baigtis priepuoliu. Nerizikavau. O kol valgiau riešutus, pasiruošiau savo sutaupytą liesą varškę: 500 g. liesos varškės su 2 kiaušiniais, cinamonu, saldikliu ir maždaug 30 g avižinių miltų. Viską sumaišiau, sudėjau į keksiukų formeles ir išsikepiau tokių varškės apkepėlių. Varškė, ypač liesa, vakare nėra blogai, mat joje yra ilgai grojančių ir ilgai skaidomų baltymų, kurie į kūną kaip ir neina.

Taigi finale – dar keli puodeliai arbatos ir out į lovą. Tikiuosi, kad tas fail’as neatsispindės 4 dienos rezultatuose!

P.S.: jeigu norisi sužinoti, kas čia per Mixbox.lt ir kodėl šitas iššūkis vyksta, viską galite pasiskaityti čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *