Žinote žmogų, kuris trečią dieną iš eilės ateitų ir pasakytų, kad „nepykit, suklydau”? Aš žinau. Čia aš.

Kaip pykstu šiandien ant savęs, tai ne tas žodis. Rytas prasidėjo puikiai. 66,9 kg – tiesiog nuostabu.

Pusryčiams – du kepti kiaušiniai su rieke juodos duonos. Ir du liesos varškės apkepėliai, kuriuos valgiau kažkurį vakarą, kai nesugebėjau visą dieną pavalgyti. Sąmoningai valgiau daugiau, nes ruošėmės visai dienai į Radviliškį, tad kelias pirmyn, kelias atgal, galimybių pavalgyti nulis. O aš gi, kaip minėjau, planuoti nemoku, todėl maisto neprisigaminau į priekį.

Iškeliavome, dar nusipirkau lieso kefyro 450 g (0,4% riebumo) ir lėtai sugurkšnojau, atėjo laikas valgyti užkandį su gojos uogom iš Mixbox.lt – suvalgiau.

Ir kai jau buvome Radviliškyje, užsukome pas draugus į svečius. Ir va ten pasakyti „ne” naminiam maistui nesugebėjau. Neužsidegė raudonas žibintas man prieš nosį nei tada, kai du picos gabaliukus suvalgiau, nei tada, kai du pyrago gabaliukai sulindo pilvan.

Sąžinės graužatis baisi. Dar baisiau nei sąžinė reaguoja organizmas, jau atpratęs nuo tokių bajerių. Ir karšta, ir prakaitas pila, ir sunku, ir negerai. Net negalėčiau apsimesti, kad cheat diena, nes tokios realiai aš neturėčiau turėti ateinančias 2-3 savaites, kol jau įprasiu valgyti, kaip reikia.

Tad kad nenusibadaučiau, vakare pasigaminau paprasčiausių salotų iš agurko, špinatų ir kelių vyšninių pomidorų, o parašiusi šį įrašą eisiu prisiminti senų pratimų, priversiančių šiek tiek paprakaituoti ir padeginti kalorijų.

Greičiausiai galiu suversti kaltę PMS, nes šiandien esu žvėriškai alkana, o sausainiai, saldainiai (kepu, pakuoju sesei siuntinį) net skauda, kaip kvepia. Bet ką gi – ryt, 6 iššūkio dieną, svarstyklės parodys, kuo baigėsi man šitas valios neturėjimas, to tuomet tęsiu toliau. Nes Kalėdos yra tik viena žyma mano sprendime pradėti maitintis sveikai ir pasirūpinti savim.

Jeigu kam nors įdomu, ko aš čia verkiu, apie iššūkio pradžią ir Mixbox.lt galite paskaityti čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *