Svertis reikia kasdien. Žinoma, jei tas svoris apskritai rūpi. Mat svarstyklės visuomet parodo, ką darėte ne taip anądien. Ir man  parodė: atgal 600 g.

Nuliūdau, žinoma, bet kiekviena nuodėmė nepraeina be pasekmių. Kokios jos bebūtų. Tai aš tiesiog pasižadėjau sau susiimti šią dieną.

Tad pusryčiams sukirtau trapučių su avokadu ir lašiša. Mixbox.lt mitybos plane buvo parašyta, kad trapučiai turėtų būti grikių, bet pastarieji kažkodėl parduotuvėse išnykę. Viskas, ką radau, tik kviečiai su grikiais. Todėl nesukau sau galvos, ėmiau nedaug kalorijų turinčius kukurūzų trapučius ir ant jų dėliojau pusės avokado skilteles. Ant šių – lašišą ir citrinos. Beje, kalbant apie mitybos planą, nebuvo aiškiai nurodyta, kokia ta lašiša turėtų būti, todėl tiesiog nusipirkau pakelį, skirtą salotoms. Ten lygiai 100 g, kiek man ir reikėjo. Sukirtau beveik visą, nes paprasčiausiai netilpo daugiau.

Ir tikrai buvau soti labai ilgam.

Priešpiečiams turėjau užkandį Mixbox.lt dėžutėje. Juo tapo džiovinti vaisiai, puikiai mane užkimšę kuriam laikui.

Bet pietų nevalgiau. Išvažiavome pas mano šeimyną į svečius ir taip jau išėjo,  kad ten nebuvo man tinkamo maisto, pasigaminusi taip pat nebuvau, todėl tiesiog gėriau arbatą ir kavą su saldikliais ir nevalgiau. O grįžusi nusprendžiau, kad nėra čia ko vėlų vakarą bandyti į savo susikišti visko įmanomo maisto, todėl pietus gaminausi rytdienai, 7 dienai, o vakarienę valgiau kaip priklauso. Tik nesidariau tos, kuri buvo priskirta konkrečiai šiai dienai – turėjo būti lieso pieno omletas, o namie buvo tik riebus pienas. Todėl kepiausi 4 baltymų kiaušinienę su daržovėmis, kurią jau esate matę anksčiau, 4 iššūkio dieną.

Kiek žinau, Mixbox.lt jau man atsiuntė ir antrąją dėžutę su kitu mitybos planu, tad bus labai įdomu palyginti jos turinį bei pasižiūrėti, kas naujo laukia. Ir ak – liko dar savaitė iki Kalėdų :)

P.S.: jeigu norite sužinoti, kas yra Mixbox.lt ir kokią aš čia velniavą užvirusi savo bloge, perskaityti galite čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *