Šį savaitgalį skyriau įvairios saviugdos knygoms. Tik ne šiaip pasakojimams apie tai, kaip mąstyti ir kaip gyventi laimingiau, o toms, kurios moko sveikos mitybos, meilės savo kūnui ir motyvuoja gyventi sveikiau. Prisirašiau pusę užrašinės pastabų sau, susimatavau apimtis ir, manau, netrukus mano bloge atsiras Ilkos Rae Adams knygos „Supermaistas” apžvalga.

Visgi ne apie tai. Ar esate pajutę, kad kartais, kai viskas atrodo labai pilka negražu, reikia būtinai nueiti į instagram’ą, youtube’ą, feisbuką, pasiskaityti savo sekamus blogus, kad atgautumėt tą džiaugsmą gyventi ir motyvaciją eiti toliau? Man tai 100% yra tokių akimirkų, kai reikia pasižiūrėti, kaip dirba, gyvena ir gyvenimu džiaugiasi kiti, kad galėčiau džiaugtis vėl pati.

Be to, kažkada šią savaitę kalbėdama su merginomis grupėje „Lietuvos blogerės” feisbuke prisipažinau, kad pasiilgau senų laikų, kai buvo toks blogas Nezinau.lt ir kur kas savaitę sulaukdavai blogosferos apžvalgos ir rekomendacijų su naujais blogais.

Todėl pamaniau, kad rekomenduoti reikia bent jau tuos, kurie motyvuoja mane, ir pradedu naują tradiciją. Neapsiribosiu kažkokia viena platforma: čia matysite ir instagram’erius, ir youtuber’ius, ir blogger’ius. O tradiciją pradedu nuo Instagram platformos. Čia, beje, ne tik sportuojantys, bet ir tie, kuriais tiesiog žaviuosi dėl įvairių priežasčių. Ir kol kas – tik lietuviai. Beje, palikite komentaruose rekomendacijų, ką sekate ir kas įkvepia bei motyvuoja jus :)

Sportas ir mityba

Ingą Žuolytę instagram’e seku gana seniai, o ji prieš mėnesiuką pradėjo filmuoti ir youtube filmukus. Džiaugiuosi, nes turinio apie sveiką gyvenseną niekuomet per daug nebūna. O jos instagrame ir rekomendacijos, ir drabužiai, ir maistas, ir sportas. Ne visas super kokybiška, bet užtat – labai tikra.

Laura Jan – įkvėpimas tuomet, kai mokantis valgyti sveikai nusibosta tie patys kiaušiniai, brokoliai ir avižos. Ji dažnai dalinasi tuo, ką valgė per visą dieną, demonstruoja įvairius sveikų užkandžių ar patiekalų variantas. Žodžiu, kai virtuvėje įkvėpimo nebelieka, užtenka užsukti čia ir idėjų tikrai atsiras.

Julija Žukauskaitė – dar viena mergina, kurią atradau visai netyčia ir dabar pamačiusi savo sraute jos postus spaudau širdeles vieną po kitos. Man Julija gyvas pavyzdys to, kad sveikas maistas nebūtinai turi būti pilkas ir prėskas. Jos sveiki pasirinkimai tokie, kad iš tiesų kartais gaila dėti į burną. Sakiau Julijai, kad jai būtina pradėti rašyti blogą. Ir tikiuosi, kad ji tikrai tą pradės daryti.

Dar vienas asmuo, kurį seku instagrame – Miss Healthy_lt. Jos sraute – daugybė sveikų produktų, sveikų pasirinkimų ir idėjų, ką valgyti, kai nebėra ką valgyti.

Tiesiog maistas

Niekaip nesugalvojau, kur padėti tuos žmones, kurių rodomos maisto nuotraukos ir idėjos mane paprasčiausiai džiugina. Nebūtinai jos yra tokios, kurios sveikos. Tačiau akys dainuoja, kai pamatau jų nuotraukas savo instagramo sraute. Vienas tokių – Eat Guilt Free (Valgau Be Sąžinės Graužimo). Beje, čia maistas ir sveikas, ir toks, kad, vaje, prisižiūrėjus norisi eiti pirkti indų, dekoracijų, kad būtų taip pat gražu, o tada gaminti, gaminti, gaminti.

Kristina Pišniukaitė iš Ant Medinės Lentelės yra ir blogerė, ir instragramerė. Nors seku ir feisbuke, ir kitur, tik visai neseniai perskaičiau jos kelio iki ten, kur yra dabar, istoriją. Ir, turiu pasakyti, įkvepia, žavi, verčia spirt sau į užpakalį, kai viskas aplink blogai, ir eiti tolyn.

Mada ir stilius

Turiu prisipažinti, kad instagrame seku beveik visas žymiausias Lietuvos mados, stiliaus, grožio blogeres. Ir visų jų srautas man dažniausiai patinka, atrodo įdomus ir pan. Visgi dalies rodomos nuotraukos yra tos, kurios verčia pasitempti ir nusipūsti nematomą dulkę nuo peties, išsilyginti drabužio raukšlę ar nusilakuoti nagus.

Pirmoji – Gabrielė Gžimalaitė. Seku ją bloge, youtube, instagrame jau ne vienerius metus. Ir matau, kaip nuo pradedančiosios ji tapo profesionale, kaip eina tolyn, kaip perėjo iš dirbančios su blogu ir pan. pusę dienos į visą darbo dieną, kaip tapo youtubere. Ir Gabrielės srautas instagrame man visada primena, kad negali norėti mažai – turi svajoti plačiai, siekti daug, daug dirbti ir džiaugtis viskuo, ką gauni.

Ieva Maslauskaitė arba Chanelette yra, matyt, Lietuvoje plačiausiai aptarinėjama youtuberė. Ir aš mėgstu šią merginą už visas tas savybes, kurių, toks jausmas, neturiu pati. Už puikų skonio jausmą, už stilių, už ramybę ir brandą, už klasiškus derinius ir klasikinę išvaizdą, už teigiamą energiją ir kiek kitokį gyvenimą. Ir dar už tai, kad nepaisant fakto, jog jos gyvenimą vyresnės ir jaunesnės merginos išnarsto po kaulelį, prikuria šimtą tūkstančių ir dar vieną istoriją apie tai, kaip ji gyvena ir kodėl taip gyvena, Ieva turi kalną stiprybės į tai žvelgti pakelta galva ir daryti tai, ką daro toliau.

Ne vienerius metus žavi mane Sandros Ubartienės, arba Kur Mano Raktai – blogerės, instagramerės ir t.t. srautas. Kokybė, stilius, deriniai – viskas man labai artima. Ir džiaugiuosi, kad Sandrai tapus mama jos srautas neprisipildė tipiškų supermamyčių nuotraukų, o liko tokiomis pat akį traukiančiomis. Kas dar labai patinka: kol dauguma mados, stiliaus ir grožio blogerių savo nuotraukas šviesina, pilkina, naudoja monochrominius efektus joms pagražinti, Sandra išlieka ištikima rusviems, auksiniams ir šiltiems tonams. Gal čia taip dėl jos plaukų spalvos atrodo?

Mildą, dar geriau žinomą kaip Fresh Lemon Drops, pirmiausia atradau žiūrėdama youtube filmukus, o tada – ir instagrame. Patinka man jos energija, užsispyrimas, stiprybė daugelyje situacijų ir nuolatinis optimizmas. Kaip kažkas buvo teisingai pastebėjęs: nors ir ne viskas vyksta jos gyvenime taip, kaip norisi, nors daug visokių problemų kyla, ji visuomet šypsosi ir neskleidžia neigiamos energijos.

Savaime aišku, mano sąrašas – toli gražu ne galutinis. Ar minėjau, kad pati turiu du instagram profilius? Vienas yra dinasergijenko, kuriame dalinuosi viskuo, kas vyksta mano gyvenime susijusio su grožiu, maistu, sportu, kelionėm, o kitas – nemiegu – ir čia aš dalinuosi viskuo, kas turi keturis ratus, į ką reikia pilti degalų ir ką bandau iš technikos stebuklų. Sąmoningai atskyriau šituos du srautus vien tam, kad tiems, kas mėgsta automobilius, nereikėtų matyti sveikų varškėčių nuotraukų. Tad kviečiu pasirinkti tai, kas patinka, ir paspausti follow.

Ateityje šie mano mėgiamiausi instagramer’iai, youtuber’iai, blogger’iai nuguls į mėnesio mėgstamiausių įrašus. Vienas toks pasieks jus jau sausio 31 d. Be to, jeigu nespėjote apsižiūrėti, nuo šiol turite galimybę prenumeruoti atskirus mano blogo įrašus ir gauti juos tiesiai į pašto dėžutę. Ir man itin smagu pasakyti, kad nuo šiol yra galimybė ir gauti mėnesinį naujienlaiškį su mano atrinktais mano blogo įrašais bei rekomendacijomis, ką apskritai galima nuveikti ar pasižiūrėti internete. Tad kviečiu užsiprenumeruoti!

2 thoughts on “Instagram mėgstamiausi, kurie suteikia įkvėpimo ir motyvacijos”

  1. Prašom! Kas kartą nekantriai laukiu ir blogų, ir vlogų, ir instagramo istorijų, ir nuotraukų :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *