Žiūrėdama savo blogo statistiką nusprendžiau, kad verta įsivesti kas savaitinę rubriką. Ir šioji būtų skirta jūsų klausimams. Tiksliau, užklausoms, kurių vedini užsukate į mano blogą.

Ir šįkart internetus nugalėjo užklausa platintos skardos.

Tiesa, tam, kad atsakyčiau kiek įmanoma tiksliau ir pagelbėčiau tiems, kas ieško, teko šiek tiek konsultuotis su savo vaikinu. Bet trumpai tariant – platintomis skardomis vadinami skardiniai ratlankiai, kurių plotis buvo pakeistas prie jų privirinus papildomo metalo juostas.

Įprastai dirbama taip, kad pasirenkami gražesni skardiniai ratlankiai. Nupjaunama jų išorinė laiptuota dalis. Vietoje jos virinama pasirinkto pločio metalo juosta, o prie šios privirinama ir ta laiptuotoji nupjauta dalis. Šitaip galima gauti norimo pločio platintas skardas ir, reikia pasakyti, kai kurie sprendimai atrodo iš tiesų neblogai ant žemintų, papiktintų automobilių.

BET! Savaime aišku šitaip platinant skardinį ratlankį galima gauti koki nori ploti, tačiau didžiausias klausimas – patvarumo. Tikėtina, kad tokios platintos skardos intensyviai naudojamos gali nuo didesnio smūgio trūkti, lūžti ir t.t.

Jeigu domina gamyba detaliai, čia video, kur matosi visas procesas ir gautas rezultatas.

Ar šitas dalykas gražu? Skonio reikalas. Kai kuriais atvejais platintos skardos tinka ir dera, ypač, jei kalbame apie pradžią autokultūroje. Arba jei kalbame apie išskirtinę stilistiką, tarkim, japonišką bosozoku stiliuką. Tuomet – taip. Tai ganėtinai paprastas būdas išsibandyti savo gebėjimus su gana pigiais sprendimais. Visgi kopiant aukščiau vertėtų žvalgytis originalių reikalingo pločio ratlankių. Arba ne. Nes kita vertus, dėl skonio nėra ko ginčytis :)

stance works nuotrauka. Spausk ir pamatysi, kas tokias dailias skardas turi.

2 thoughts on “Savaitės klausimas: kas yra platintos skardos ir kaip jas gamina”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.