Let’s talk about beauty! Aha, žinau, tikrai netipiškas man įrašas. Kita vertus, tokių įrašų bus, nes būdama ne grožio blogerė, o, sakyčiau, gyvenimo būdo, galiu pasidalinti tais atradimais, kurie žiauriai praverčia kasdieniame gyvenime toms, kurios, kaip ir aš, užuot sugaišusios papildomas dešimt minučių prie veidrodžio, mieliau pamiegos.

Tarp dalykų, kuriuos gali rasti mano vonios spintelėje, bet ant veido – retai, yra, pavyzdžiui, kreminė pudra. Turiu kažkokių šepetėlių rinkinį, turiu net ir pudros, bet mieliau man limpa CC ir BB kremai. Atrodo – paprasčiau. Bet ir juos dažniausiai pakeičia maitinamieji, drėkinamieji, visokie kitokie -ieji kremai. Pavyzdžiui, dabar baigiu pabaigti „Rasos Beauty Drop“ (BIOK Laboratorija) maitinamąjį veido kremą, kuris nerealiai skaniai kvepi (argano aliejus) ir švelnina veido odą, o rankoms tepti greta „Eucerin“ žieminio (mano rankos labai sausos) – skaniai kvepiantis ir rankas švelninantis (ilgam, beje, o ne tik iki pirmo plovimo) ir lipnumo nepaliekantis „Rasa Limited Edition“ puoselėjantis ir atpalaiduojantis rankų kremas (su drugeliu ant pakuotės). Ir, turiu prisipažinti, kad iš tos pačios „BIOK Laboratorijos“ atkeliavęs mano pirmasis gyvenime paakių kremas (na, amžius toks, kad jau gal ir reikia) su alavijų ekstraktu, biokolagenu, vitaminais. Šituo esu žiauriai patenkinta. Ir nežinau, ar čia jo poveikis, ar šiaip blakstienos ilgesnės pasidarė, bet, em… jos tikrai ilgesnės! Ir ne, čia ne kokia užsakyta reklama.

Lakuoti kas antrą dieną? Ne!

Kitas dalykas, dėl ko kartais pasigraužiu – nagai. Na, apie tvarkingą jų išvaizdą nekalbu. Jie mano dažniausiai nukirpti trumpai ir tiek žinių. Bet šiaip jau esu spalvų mėgėja ir nagų lako pas mane – nors vežimu vežk. Nieko nesakau, dažniausiai renkuosi paprasčiausius buities prekių parduotuvėse esančius gamintojus. Ir dažniau negu dažnai nauji nagų lakai, porą kartų išbandyti, taip ir lieka gulėti.

Priežastis banali. Nusilakuoji tuos nagus, atsikankini su dešine ranka, nes visada išsitepi pirštus. Nusidžiovini. Ir tada du variantai: arba nagų lakas džiūna tiek ilgai, kad net po poros valandų džiovinimo ant jo įsispaudžia visokios veiklos atspaudai, jis apsibraižo ir nagai praranda blizgesį, arba antrą dieną po lakavimo visi kraštai jau būna apsilaupę.

Žodžiu, pateko į mano rankas 8 nagų lakų ir 1 „Top Coat“ (viršutinio apsauginio sluoksnio) buteliukai. Ačiū „Kinetics SolarGel“ atstovams Lietuvoje, kurie pasiūlė man išbandyti visą 2017 m. pavasario ir vasaros nagų lakų kolekciją „Grand Bazaar“. Ar tikėjausi daug? Na, gražių spalvų ir tiek, nes savo santykį su nagų lakais aš jau nusakiau kiek aukščiau. Ką gavau? Gerokai daugiau.

Trumpai apie nagų laką

Aš vertinu daiktus tuomet, kai prie jų pridedama istorija. Šituo atveju „Grand Bazaar“ kolekcija – visa apie Rytus, tolimus arabų kraštus, papročius ir prieskoniais kvepiančius, lalesio, žmonių, derybų pilnus rytietiškus turgus. Visą šią istoriją pasakoja nagų lakų pavadinimai, kurie – nuo šviesiausio, švelniai rausvo, „Arabic Blond“ iki tamsiausio, žaliai mėlyno „Bedouin taxi“ – pasakoja apie galimas patirtis tokiame „Grand Bazaar“.

Kalbant apie spalvas – kolekcijoje vyrauja šilti atspalviai, tarp kurių – daug rausvos. Kone keturi iš aštuonių buteliukų yra skirtingo šviesumo ir intensyvumo rausva. Iš jų mėgiamiausiomis vadinčiau „Secret Deal“ ir „To hot to believe“. Likusios kol kas, kol oda neįdegusi, man rodos, neatskleidžia savo tikrojo grožio, bet, esu tikra, kad kai tik gausiu saulės, „Give me better price“ – švelniai alyvinė, ir „Camel or Cabrio“ – persikų spalva – atrodys tobulai.

Tarp intensyvių tamsių – tik dvi. Akivaizdu, „Kinetics SolarGel“ kurdami pavasario ir vasaros kolekcijos spalvas įsivaizdavo, kad šviesių spalvų bus kur kas daugiau nei tamsių. Visgi tos dvi tamsios man – iš karto pamėgtos ir įvertintos teigiamai. „Rub the lamp“ – prislopinta violetinė, turinti savy rudo / raudono atspalvio. Elegantiška, ryški, galbūt tik pigmento nagų lake norėtųsi daugiau. Bet nėra nieko blogo, ko nepataiso trys sluoksniai lako. Ir, netrukus papasakosiu, kodėl trys sluoksniai manęs nebegąsdina. Antroji spalva – jau minėta mėlynai žalia. Tokia – tropikų vandenų tamsaus mėlio / žalumo. Kaip ir apie pirmąją, taip ir apie antrą tamsią spalvą – patys geriausi atsiliepimai.

Ar verta dėmesio?

Kaip ir minėjau – nesitikėjau daug. Vilčių teikė tik tai, kad drauge su aštuoniais lako buteliukais buvo ir viršutinio sluoksnio apsaugai skirtas lakas.

Ir – čia turėtų skambėti mušami būgnai – mano lūkesčiai buvo viršyti kokį šimtą kartų. Pradėkim nuo pradžių.

Pirmiausia „Kinetics SolarGel“ linija (jeigu ką, tai ne vadinamasis gelinis lakas, džiūnantis tik ultravioletinėje šviesoje) visa be išimties greitai džiūna. Antrąjį nagų lako sluoksnį galiu tepti kone po minutės, o prieš tepdama trečiąjį lukteliu dėl padorumo gerą pusvalandį. Ir tą pusvalandį aš ne šiaip sėdžiu nagus padžiovusi, o darau, ką noriu daryti.

Čia, beje, ant nagų yra Grand Bazaar spalva. Du sluoksniai, diena garaže, trečias sluoksnis po darbų ir Top Coat sluoksnis ant viršaus dėl viso pikto. Šakės!

Turiu pastebėti, kad trečio sluoksnio man reikia tik tepant šviesias spalvas. Pastarosioms užtepti dailiai trūksta įgūdžių, o jose – pigmento, todėl prireikia daugiau sluoksnių. Visos ryškiosios spalvos dailiai atrodo ir p dviejų užtepimų.

Galiausiai – ant viršaus keliauja permatomas „Top Coat“. Pastarsis suteikia tokio pat blizgesio, kaip turi geliu lakuoti nagai, ir tvirtumo. Minutė ir ant šito viršutinio sluoksnio neįsispaudžia absoliučiai niekas.

„Kinetics“ sako, kad nagų lakas, sutvirtintas apsauginio lako sluoksniu, turėtų laikyti iki 10 dienų. Mano pačios rekordas – penkios dienos. Bet kad jūs žinotumėt, kaip aš kankinau tą nagų laką. Jokia paslaptis, kad mano video bloguose vis pasirodo vaizdeliai, kaip perdažinėju savo automobilį.

Vloge to dar nėra, bet bloge galiu prisipažinti: pirmas kartas buvo nevykęs, teko automobilį paruošti iš naujo. Tai reiškia, nušveisti sluoksnį lako pilant vandenį ir naudojant švitrinį popierių. Tai nagų lakas atlaikė buvimo visą dieną šlapiose pirštinėse, indų plovimą, valgio gamybą ir dar kelias dienas šiaip intensyvios veiklos.

Beje, nusivalo paprasčiausiu nagų lako valikliu. Nemėginau su ekologišku, mat po ranka turėjau tik visiškai cheminį, pilną acetono. Bet, kaip bebūtų – nusiima vienas du.

Kaina ir rekomendacijos

Tai, kad nagų lakas greitai džiūva, reiškia, kad galite laisvai eksperimentuoti. Ir, pažadu, mano instagrame matysite dar įvairiausių derinių, kol kas – tik patys paprasčiausi, mat bandau, kas man tinka labiausiai, ir tai, kaip nagų lakas laikosi. Dailesnius nagučius galite pamatyti mano bičiulės Simonos instagrame – ji, beje, profesionali nagų meistrė, ir spėjo išsiduoti, kad įspūdžiai naudojant tikrai geri.

Kalbant apie kainą – dar viena maloni nuostaba. Nagų lako buteliukas kainuoja 6,5 Eur. Tiesa, kol kas Cascada.lt – oficialių atstovų Lietuvoje – interneto puslapyje visų spalvų dar neradau, tačiau pagal ankstesnių kolekcijų kainas galima plius minus orientuotis. O apsauginio sluoksnio buteliukas – 9,95 Eur.

Tad ar rekomenduočiau? 100%! Ypač jei esate ta, kuriai nagų lakavimas kas antrą dieną – juodai užknisęs reikalas, o gražūs nagai – visai vilioja.

One thought on “Į darbus garaže su manikiūru pagal „Kinetics SolarGel“”

  1. Aišku nelaiko šitie fienafaziai geliniai lakai, kaip tie, kuriuos dedame į lempą, bet naminiam lakavimui tai tikrai super. ;)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.