Tikriausiai išprotėčiau, jeigu kasdien mano odai reikėtų šimto ir vienos priemonės. Nes esu tinginė. Tinginė iki tiek, kad net padorų makiažą galėčiau pasidaryti tik todėl, kad šiek tiek paišau, o ne todėl, kad suprantu, kaip jį reikia darytis.

Ir ilgametė mano odos priežiūros rutina: vanduo ir kremas. Priklausomai nuo metų laiko – drėkinantis arba maitinantis. Net paakių odai skirtą priemonę naudoti pradėjau perkopusi 30-metį. Ir tai, tik todėl, kad paprasčiausiai tą priemonę turėjau, o ne sąmoningai ieškojau.

Gal todėl man visada atrodo KAŽKAS TOKIO, kai matau, kaip grožio blogerės kas mėnesį sugeba parengti tuštučių apžvalgas, per porą mėnesių išbaigti kremo buteliukus, kosmetikos priemones ir t.t. Aš, matyt, niekada taip nesugebėčiau. Čia, galbūt, yra priežastis, kodėl neretai tiems, kurie norėtų, kad kažką išbandyčiau ir pasidalinčiau savo nuomone, su manimi nėra lengva. Mat aš nesu greita vartotoja: produktą turiu prisijaukinti, prisipratinti, panaudoti bent mėnesį, kad susidaryčiau nuomonę ir įspūdį.

Taip nutiko ir su „Vivaly“ – natūraliu, organišku Acai uogų aliejumi odai. Laišką iš jų atstovo gavau vasarai tik prasidėjus, o štai, šiandien vasaros paskutinės dienos, ir aš dalinuosi mintimis. Kita vertus, išbandžiau įvairiapusiškai, todėl tos mintys – bent porą mėnesių besikaupusios.

Aliejus odai?!

Mano oda mišri, T zona linkusi greitai riebaluotis, neretai smakro sritis ir kakta būna visa išberta, o skruostai tokie sausi, kad verkt norisi, pvz., jeigu vėjas stipresnis ar saulė kaitresnė. Todėl į visokius produktus su aliejais veido odai žiūrėjau skeptiškai. Atrodė, kad ten, kur riebu, bus dar riebiau, todėl finale galėsiu kepti blynus ant kaktos.

Panašiai reagavau ir gavusi „Vivaly“ pasiūlymą išbandyti jų ekologišką aliejų. Ypač po to, kai kelias savaites atgal tik tik buvau iššveitusi lauk vieno gamintojo kremą su aliejais, kuris sugebėjo užkimšti poras taip greitai, kad pasekmes jutau dar ilgai. Nugalėjo mintis tik apie tai, kad produktas – visiškai natūralus.

Mes jį importuojame iš Brazilijos, tiesiai iš uogų spaudyklos. Aliejus yra 100% natūralus, be jokių priedų – praktiškai išspaustos grynos uogų sultys. Kadangi jame nėra priedų, prekyba tokiu produktu labai supaprastinta, nereikia daugybės sertifikatų, kurių šiaip reiktų dirbtinei kosmetikai. Aliejus labai stipriai drėkinamasis, giliai ir tikrai greitai įsigeria į odą. Pagrindinės naudojimo paskirtys yra sausos veido odos drėkinimas, pleiskanojančių plaštakų odos (pagrinde žiemą) švelninimas ir gydymas, nudegimų nuo saulės malšinimas bei, ilgalaikiu laikotarpiu, odos lyginimas nuo mikro raukšlių.

Štai tos eilutės, kurios paskatino linktelėti galva. Ir netrukus į mano namus atkeliavo 15 ml talpos aliejaus buteliukas su dozatoriumi. Purkšteli į delną ir jau gali tepti.

Kaip atrodo ir kvepia

Produktas toks, kaip ir tikėjausi – aliejingas, tačiau kitaip nei, pvz., alyvuogių aliejus, nėra toks tirštas, kiek skystesnis. Dailios žalios spalvos, tad pirmas potėpis ant odos – visada atrodo labai juokingai.

Kam buteliukui dozatorius – supratau labai greitai. Nedidelio lašo aliejaus užtenka padengti visą veidą (beje, juo galima tepti ir paakių zoną).

Aliejus, beje, nekvepia. Matyt, taip reikėtų laikyti, nes neturi jokio dirbtinio „skanaus“ kvapo, tačiau turi natūralų, ganėtinai specifinį, pokvapį, prie kurio, bent jau man, teko priprasti. Ir dabar, jei kokia ilgesnė pertrauka tarp naudojimo, turiu vėl susitaikyti su gana įdomu kvapu.

Beje, kalbant apie pertraukas – aliejus, kadangi natūralus ir be jokių konservantų, tinkamas naudoti pusmetį. Todėl neuždelskit.

Kaip veikia

Pirmi pasitepimai buvo nedrąsūs. Nes anoks čia džiaugsmas teptis ant odos riebalą, galvojau. Ir nustebau.

Mat ištepus odą visiškai nesijaučia, kad ant veido – aliejus. Veidas gaivus, šiek tiek švytintis, sudrėkintas, tačiau jokiu būdu ne riebus. Aliejus į sausesnes vietas susigeria greičiau, riebesnes, kiek lėčiau, o veidas lieka labai švelnus.

Tepantis dieną – iki pat vakaro išsilaiko švytėjimas, o nusiprausus veidą vakare justi, kad oda kaip reikiant sudrėkinta. Bet ne kartą tepiausi aliejų ir prieš miegą. Tada rytą oda tokia, kad, atrodo, nebereikia jokios kitos priemonės.

Kas patiko man – kad produktas tinka visam veidui, nereikia dviejų skirtingų priemonių veidui ir paakių odai. Patogu.

Ant veido – tik aliejus, jokio makiažo, nieko. Va taip dažniausiai ir atrodo mano ryto odos rutina :)

Sunku įvertinti dėl raukšlių, tačiau natūralu, jeigu oda drėkinama ir tas drėkinimas išties veikia, raukšlėjasi veidas mažiau. Matyt, reikėtų bent pusmečio bandymų, kad galėčiau įsivertinti problemines vietas. Kita vertus, turiu prisipažinti, tos raukšlės man tiek smarkiai rūpi, kad, matyt, nepastebėčiau, ar atsirado naujų, ar sumažėjo senų. Visgi kalba eina apie mikroraukšleles, ne didžiąsias, todėl kur kas svarbiau, matyt, kad oda nuo šio produkto tikrai švyti.

Išmokta pamoka

Aliejus, kaip jau sakė ir atstovas, tinka saulės nukankintos odos palepinimui. Tačiau verta prisiminti ir tai, kad išsitepus tik šiuo aliejumi keliauti į saulę nederėtų. Mat kaip ir visi aliejai, šis skatina odos įdegį, todėl saulė tikrai griebs labiau.

Tą patyriau keliaudama į Čekiją, kai prieš pasivaikščiojimą Prahos zoologijos sode pasitepiau veidą aliejumi. Tiesiogine to žodžio prasme – net čirškiau, kaip suskrudau veidą. Todėl atsargiai!

Užtat odai raminti aliejus išties tinka, todėl pasideginot – ir sudrėkinkit.

Tačiau esminis klausimas – ar rekomenduočiau. Ir taip, rekomenduočiau drąsiai. Man, tinginei, kuriai svarbu, kad oda būtų švari, gerai atrodytų ir švytėtų, šitas produktas pats tas. Užsitepei ir eini užkariauti pasaulio. Ypač patiks toms, kurių oda sausa. Riebiaodėms rekomenduočiau pirmiausia išsibandyti mažą produkto kiekį, galbūt paprašyti mėginėlio iš bendrovės, o tuomet nuspręsti, ar efektas tinka.

Aliejaus kaina, beje, dabar 39 eurai už 15 ml. Atrodytų, daug, tačiau priemonės, esu tikra, užteks beveik visiems 6 mėnesiams, kol ji bus tinkama naudoti. Beje, Feisbuke „Vivaly“ jau turi paskyrą, todėl ten galite užduoti visus rūpimus klausimus.

One thought on “Acai uogų aliejus veidui iš „Vivaly“, arba ir tinginių oda gali švytėti”

  1. Tinginiu odai labiausiai padeda ivairios injekcijos. Ypac nuo kokiu 35 metu, kai atsiranda gilesnes rauksleles. Injekciju poveikis iskart matosi ir nereikia laukti. Padeda raukslems lyginti ar Issausejusiai bei stangruma praradusiai odai atstatyt taip pat papilkejusiai ir negyvybingai odai atsinaujinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *