Kalbant apie mano pirkinius internetu, dažniausiai į prekių krepšelį nugula visokie mašinai skirti daikčiukai arba priedai, skirti IT įrenginiams. Esu bandžiusi „Ebay“ pirkti drabužius, bet lioviausi tada, kai L dydžio suknelė tiko tik mano S dydžio drabužius dėvinčiai draugei.

Tuomet dar sekė „Aliexpress“ banga. Užsakiau mamai įvairiausių pomidorų sėklų (labiau sau, nes norėjau vaivorykštinių, bet arba tų sėklos neatkeliavo, arba mama jų neužaugino), bet iki pat šios dienos nežinau, ar gavau viską, ką turėjau.

Dar esu bandžiusi „Amazon“, bet man šis puslapis kažkodėl visai nėra patogus. Todėl iki jo grįžtu tik mirtino reikalo vedama.

O dabar, kai visos blogerės ir vlogerės tiek kartų savo video ir blogų įrašuose pasakojo apie „Rosegal.com“, nusprendžiau, kad pamėginsiu. O juo labiau, norėjau įsigyti nedidukę rankinę, kurioje tilptų tik piniginė ir mobilusis telefonas, permetamą per petį, ir mažytę kempinę makiažui.

Pliusai ir minusai

Pirmiausia patiko, kad „Rosegal“ puslapyje gana aiškus, paprastas prekių rikiavimas, filtravimas pagal įvairius parametrus ir aiški dydžių lentelė. Suteikia šiokį tokį tikėjimą, kad būdama vidutinio dydžio europiete galėsiu atrasti kažką, kas tikrai man tiks.

Tarp gerų dalykų – putlesnėms moterims skirtas atskiras polapis, taip pat – kokybiškos nuotraukos, o  prie daugumos drabužių nurodyta ir sudėtis, kas leidžia nuspėti, kaip drabužis atrodys realiai. Ta pati situacija ir su batais, aksesuarais – galima labai aiškiai įsivaizduoti tiek daikto dydį, tiek kitus parametrus.

Tarp pliusų įrašyčiau ir tai, kad atsiskaitymui nėra būtinas PayPal. Užtenka debetinės kortelės. Patogu.

Į pliusus įrašyčiau ir tai, kad siuntimas buvo labai labai greitas – užsisakiau rugsėjo 6 d., o 26 d. jau gavau. Net patikėti buvo sunku, kai gavau viską dar net nespėjus pamiršti, kad apskritai užsisakinėjau. Beje, greta kiekvieno daikto rašo, kai greitai jį gali išsiųsti, ir, kartais vienos spalvos daikto reikėtų laukti pora savaičių ilgiau nei kitos spalvos. Tikrinkit visus patinkančius variantus.

Kokia kokybė

Didelės kokybės, turiu prisipažinti, nesitikėjau. Mat reikėjo viso labo makiažui skirtos lašo formos kempinės pudrai tepti (aha, mokausi dažytis) ir nedidukės rankinės. Daiktai, kuriems didelių kokybės reikalavimų nė neturėjau. Visgi gautas siuntinys maloniai nustebino.

Kempinė minkšta, spyruokliuojanti, švelnaus paviršiaus. Galėtų sugerti šiek tiek mažiau produkto, kita vertus, aš naudoju ją labai lengvam dengimui, todėl finale bendras vaizdas vis tiek neblogas. Kainavo 0,99 euro centų.

Gauta rankinė – vieno nedidelio skyriaus, su užtrauktuku, magnetine sagtele, dirbtinės odos kutu su mediniu bumbulu ir ilgesniu dirželiu, kad būtų galima ją persimesti per petį. Nelabai patiko kvapas, bet, tiesa ta, kad dirbtinės odos daiktai tokiu kvapu ir atsiduoda. Ir dirželio siūlė tose vietose, kur diržas per metalinius žiedelius jungiasi su pačia rankine, keliaguba, atspurusi, nedaili.

Visgi bendras vaizdas – daugaiu nei tikėjausi. Korekcijos prireiks, mat kutas nepatiko dar žvalgantis interneto parduotuvėje, tačiau jį pakeisiu kažkuo kitu. Idealiausias dalykas, kad tamsi samanų žalumo spalva neiššaukianti, bet puikiai dera ir prie džinsų, ir prie suknutės. Kitą savaitę turiu darbinę kelionę į Maljorką, tai negaliu atsidžiaugti, kad pagaliau turėsiu rankinę, tinkamą piginei, telefogui ir raktams bei lūpų blizgiui.

Kainavo apie 8 eurus.

Reziumė

Tad pabaigai – ši interneto parduotuvė tikrai nenuvylė ir tikrai pirksiu dar tiek aksesuarus, tiek drabužius, gal net ir batus, nors pastaroji kategorija man atrodo rizikingiausiai. Galbūt, viena vertus, vertinimas po pirmojo pirkinio skubotas, tačiau kaip ten sakoma – svarbu teisingas pirmas įspūdis?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *