Atšalo ir savaitgaliai man tradiciškai tampa miego iki pietų ir krapštymosi namuose dienomis. Na, ir blogo rašymo. Šįkart aš grįžtu su „Gosh Copenhagen“ produktų apžvalga.

Rugsėjo viduryje gavau dėžutę naujausių, rudens tendencijas atspindinčių, produktų iš „Gosh“ atstovų Lietuvoje. Spalvas, žinia, aš mėgstu visame kame, tačiau makiaže daug patirties neturiu. Tiksliau, turiu tiek, kad žinau, jog daugelis produktų užtepti ant veido, akių ir t.t. – man  nepatogūs. Kitaip tariant, aš juos jaučiu taip, kaip jaustumeisi, pvz., ant veido užsitraukęs kojinę. Todėl produktus rūšiuoju į tuos, kurie nejaučiu ant veido, ir tuos, kurie sunkūs ir nuolatos primena apie save.

Ir „Gosh“ – Danijoje gamintos kosmetikos – dėžutėje buvo dalykų, kuriuos man reikėjo pratintis, o buvo tokių, kuriuos pamilau iš pirmo žvilgsnio. Tiksliau, nuo pirmo potėpio. Ir šitas įrašas – apie dalį jų.

Blakstienų tušas „My Favorite Mascara“

Dažniausias mano makiažas, jei jį taip galima pavadinti, yra kremas ant veido ir bėgte per duris. Vis pramiegu. Bet jei turu ekstra penkias minutes, tada randu laiko blakstienų tušui. Reikalavimai šiam, beje, nėra ypatingi: mano blakstienos vidutinio ilgio, tamsios, bet nušviesėjusiais galiukais, todėl svarbu, kad akys būtų paryškintos. Dar, kas man labai aktualu, kad blakstienos nesuliptų nuo daugiau nei vieno tušo sluoksnio. Per dieną šis turi neištepti, o vakare, dienos pabaigoje, lengvai nusivalyti be jokio specifinio makiažo valiklio. Idealus atvejis – tiesiog vanduo.

Žinia, suderinti visus šituos norus ne taip lengva: jeigu tušas lengvai įveikiamas vandens, vadinasi, visiškai realu, kad šis teps paakius reaguodamas su odos išskiriamais riebalais, o viena iš esminių dalių, lemiančių, sulimpa blakstienos ar ne, yra tušo šepetėlis. Prieš „Gosh My Favorite Mascara“ naudojau tokį „Maybelline“ tušą, kad vengdavau dažytis, nes be to, kad blakstienos lipdavo, tušas tik vargais negalais nusigremždavo po aliejinio akių makiažui valyti skirto valiklio, micelinio vandens ir muilo sesijos. Bet šįkart kalbu apie „My Favorite Mascara“.

Pirmą kartą pasidažiusi juo supratau, kad tušas nesulipdo blakstienų, gražiai juodina, nesušoka gumulais. Šepetėlis iš pirmo žvilgsnio didelio pasitikėjimo nekėlė, bet patogus tepti net mažiausias blakstienas, be to, nepamenu per mėnesį nė vieno karto, kada nesėkmingai buvau išsitepusi tušu besidažydama. Jis, beje, ypatingos formos, mat vienoje pusėje šereliai trumpesni, kitoje – ilgesni, reiškia, blakstienos nudažomos ir prie pat šaknų, ir prie galų.

Tušas neerzina akių, nevargina jų ir darbo dienos pabaigoje vis dar paakiai nepajuodę (nebent nuo mažo miego kiekio). Man smagu ir tas, kad drąsiai galiu užsitepti kelis sluoksnius ir blakstienos vis dar neprimena voro kojų.

Dar vienas smagumas tada, kai nusivalai makiažą. Nes makiažo servetėlių aš nemėgstu, o skysti valikliai visuomet tokiais kiekiais, kurių neštis į lėktuvą negaliu. O „My Favorite Mascara“ užtenka 38 laipsnių šiltumo vandens bei prausiklio ir veidas švarutėlis. Žiauriai gerai.

Matyt, jokia paslaptis, kad kurį laiką savo „Instagram“ paskyroje giriu tušą ir tą darau tikrai ne be priežasties. Matyt, kuriam laikui idealaus blakstienų tušo paieškos bus tikrai baigtos, nes apsistosiu prie šio „Gosh“ produkto. Ar rekomenduoju? Tikrai taip!

„Gosh akių vokų šešėlių pagrindas“

Makiažui skirtos bazės, nesvarbu, ar visam veidui, ar akims, ar kam kitam mano kosmetinėje (neegzistuojančioje, iš esmės) – naujiena. Įprastai šešėlius tepdavau tiesiog ant „pliko“ voko, jei taip galima pasakyti, todėl tai, kad naudojant bazę jie ilgiau išsilaiko, ne taip subėga į raukšleles ir yra ryškesni, buvo džiugi staigmena.

Bazė lengvai tepama, pieštukas minkštas, išsukamas, o kitame jo gale – kempinėlė išslaidymui. Bet labiausiai sklaidyti man patinka pirštais. Padžiuvusi bazė pašviesėja. O šešėliai ant jos – ryškuma! Drąsiai galiu išbūti 6-8 valandas nesitaisydama, netikrindama, ar akys atrodo gerai. Tiesa, nesu bandžiusi šio produkto, pavyzdžiui, +25 laipsnių šilumoje, tad kai tik pasitaikys proga, papasakosiu ir apie tai, kaip bazė bei šešėliai laikytųsi, pavyzdžiui, vasarą. Visgi esu patenkinta ir, sakyčiau, jei ieškote tinkamos bazės akių šešėliams, pamėginkite šią – gali būti, jog patiks ir jums.

„Gosh 9 Shades“ – „To Party in London“

Šio sezono „must have“ – metalo žvilgesys. Ir „To Party in London“ – viena iš trijų „Gosh“ turimų 9 spalvų palečių, skirta būtent šiam metaliniam žvilgesiui. Viduje esantis rinkinys, mano akimis, universalus, dalis spalvų ypač puoštų šviesesnes akis, dalis – tamsesnių akių savininkėms. Pavydžiui, man visi rudi ir auksiniai atspalviai kažkas tobulo, o šaltesni, metaliniai, manau, puikiai tiktų mėlynų, žalių, pilkų akių šeimininkėms. Nuotraukoje – visos spalvos ant mano odos, teptos naudojant ir šešėlių bazę.

Nemeluosiu, neatsidžiaugiu. Spalvos riebios, gana neblogai pigmentuotos, žvilgios, gerai dengiasi, netrupa dažantis ant veido, todėl neišsitepi, be to, lengvai dengiasi ir maišosi tarpusavyje. Vienas džiaugsmas dažyti ir atradinėti pačiaus smagiausius akių dažymo variantus. Tiek patiko, kad mielai pasipildyčiau savo makiažo spintelę ir kitomis dviem paletėmis: matinių šešėlių rinkiniais „To Enjoy in New York“, kurioje yra keli violetinės psalvos atspalviai, ir „To Be Cool in Copenhagen“, kurioje – daug matinių šiltų atspalvių, iš esmės, tokių pat, kaip ir mano turimoje žvilgių šešėlių paletėje.

Žemiau – paskutinis mano bandymas maišyti spalvas ant savo veido.

„Gosh Prime’n Set Banana“ pudra

Dar vienas produktas, kuris man patinka tiek naudojant drauge su kitais, tiek – vienas pats. Būna rytų, kai nusprendžiu, kad noriu būti gražesnė nei įprastai (pasipūtėlė!), tai tiesiog šios pudros storu šepetuku užsitepu, pasidažau tušu ir bėgu lauk. O kai savaitgaliai ilgi ir lėti, turiu nemažai laiko, pasidžiaugiu ir banana naudoju sutvirtindama skystos pudros sluoksnį.

Kaip bebūtų, ši pudra paverčia veidą matiniu, suteikia šviesumo, lengvumo veidui, net, sakyčiau, šiek tiek švytėjimo. Ir, kas geriausia, yra beveik nejuntama ant veido. Tiesa, kaip ir visi sausi produktai, vertėtų atminti, kad jei veidas sausas ir nušerpetojęs, toks produktas tik paryškins problemą. Todėl verta pasirūpinti geru drėkinimu ir kartas nuo karto panaudoti veido šveitiklius.

Ar žinote, kodėl kalbu apie šituos keturis „Gosh Copenhagen“ produktus? Todėl, kad man čia – „must have“ greitam lengvam makiažui, dienos startui. Pamenat, šio įrašo pradžioje kalbėjau, kad nemėgstu nieko, kas užima daug laiko ir yra juntama. Šitie produktai – nejuntami, o papuošia labai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *