Toli gražu nebe pirmą kartą noriu pasidalinti nuomone apie „Kinetics” hibridinius nagų lakus. Šįkart – rudens/žiemos kolekciją, kurios, beje, ne viena spalva spėjo su manimi iškeliauti į užsienį (ir nenubyrėti, nenutrupėti po kelių dienų aktyvaus sporto, vairavimo, filmavimo, maudynių), ir kurių visos spalvos pabuvo ant nagų – ilgiau ar trumpiau.

Pirmą kartą pasičiupusi hibridinius nagų lakus net nesupratau, kas čia tokio. Teko paieškoti informacijos internete, kad suprasčiau, jog tai – kažkoks viduriukas tarp gelinio nagų lakavimo ir paprastojo: lakuoji, pavyzdžiui, namie pats sau, tačiau tam, kad nagų lakas laikytųsi tvirčiau nei paprastieji, įprastieji, dengi jį specialiu viršutiniu sluoksniu, kuris gi padaro visą stebuklą. Anot „Kinetics”, lakas ant pirštų turėtų išsilaikyti iki 10 dienų, o mano rekordas su žiemos kolekcija – 7. Tada gi pradėjo byrėti kraščiukai (vis tos maudynės) ir teko persilakuoti.

https://www.instagram.com/p/Bbei8psAjnV/

Dalis spalvų buvo Lietuvos žurnalistų autoklubo stovykloje visą savaitę, dalis – Barselonoje, o dalis – Omane. Tad turėjau užtektinai laiko susidaryti nuomonę.

Pirmiausia: spalvų gama ir pavadinimai

Nepaisant to, kad kolekcija skirta rudeniui ir žiemai, joje yra bent dvi išties ryškios, drąsios spalvos: „Ice Breaker” ir „Ice is Nice”. Pirmoji – saldainių rožinė (gal, sakyčiau, vadinamoji neoninė), antroji – violetinio prieskonio mėlyna.

Tuomet seka klasikinė, absoliučiai visų vakarėlių, vakarienių, Kalėdų, Kūčių ir t.t. lyderė raudona „Nothing but Love”. Šioji, galvą duodu nukirsti, patiks visoms: graži, ryški, nei per šalta, nei per šilta, gerai pigmentuota, lengvai dengiasi. Begirdama nuėjau į kito skyrelio dalykus.

Tuomet dar dvi spalvos, kurias pavadinčiau kompromisu: ryškesnės ar neįprastesnės nei šiaip, tačiau nerėkiančios, neišsišokančios ir daug kur derančios. Pirmoji – „Cold Days, Warm Hearts” – raudono vyno spalvos, tačiau su pikantišku, žėrinčiu rožinės atspalviu. Antroji – „Love in the Snow” – prislopinta mėlyna. Lyg dangus ar sniegas giedrą ir labai šaltą žiemos dieną.

Galiausiai gamoje dvi spalvos, kurios, mano akimis, visiškai „darbinės”. Turiu mintyje, kad puikiausiai tinka ten, kur reikia prislopintų atspalvių, tokių, galbūt niūresnių, rudeniškesnių, tačiau turinčių puošnumo ir elegancijos. Tad šlapio asfalto pilkumo „Wrap it Up!” ir spygliuočių miško žalumo „Daydreamer”. Abi tobulos ir abi mano favoritės.

https://www.instagram.com/p/BbgyZcgA2ll/

Paskutinė – švelni ir mergaitiška, primenanti cukraus vatą prie cirko palapinės, kramtomąją gumą ir milžiniškus jos burbulus, dar grietinėlę ir pienišką karamelę. Švelniai rožinė, ypač tinkanti įvairiems nagų dailės bandymams, pavadinta „Ready, Set, Snow”.

Pigmentacija, dengimasis ir ar tikrai laiko tiek ilgai?

Kaip ir minėjau, ilgiausiai, septynias dienas, išgyvenau su pilkąja „Wrap it Up”. Bėgant laikui išryškėjo nago kraštelis, savotiškai, nuo nuolatinio darbo kompiuteriu ir t.t. nuo jo tiesiog nusivalė spalva. Tačiau trupėti nagų lakas pradėjo tik savaitei besibaigiant. Tą pastebėjau po to, kai gerai pasimirkius vonioje ėmė ir atkilo kraščiukas.

Jau iš ankstesnių kolekcijų esu pastebėjusi, kad geriausiai man ant rankų laikosi tamsesnių spalvų „Kinetics” nagų lakas, šviesesnės nusitrina, nusidėvi ir t.t. greičiau. Tačiau kažkurią čia dieną bičiulei lakavome nagus ir ji pasirinko kelis skirtingus atspalvius tamsesnių, ramesnių spalvų. Ir jau kitą dieną dalis nagų buvo apsilaupę. Tiesa, ji paaiškino, kad tiesiog tai labai dažnas atvejis, tad, matyt, net ir visagalis viršutinio, apsauginio, lako sluoksnis nėra išeitis.

Tačiau rudens/žiemos kolekcijoje mane savo patvarumu nuvylė ne barbiškai švelniai rožinė „Ready, Set, Snow” spalva, kuri, maniau, nė dienos neišbus ant nagų, o viliokiška ir paslaptinga „Cold Days, Warm Hearts”. Kad ir kokio tobulo gražumo (man) būtų ši spalva, jau antrą dieną po nagų nusilakavimo buvau nutrupėjusiu manikiūru.

Kalbant tiek apie mano minėtą barbišką rožinę, tiek apie visas likusias, turiu „Kinetics” eilinį kartą pagirti dėl pigmentacijos. Nemažos dalies spalvų užtenka ir vieno sluoksnio, o antrasis – jau garantuotas. Tas galioja ir šviesiausiai kolekcijos spalvai. Jau pirmasis sluoksnis tirštas, o antrasis padengia nagą tolygiai ir vienodai.

Beje, tarp tikrai man patinkančių dalykų – greitas džiūvimas. Užtaikiau gal tik ant poros spalvų per tris kolekcijas, kurios džiuvo lėčiau ir tikrai užkniso laukti, kol galėsiu eiti miegoti (lakuoju nagus dažniausiai vakarais). Visos kitos – žaibiškai. Sakyčiau, su dviem lako sluoksniais ir viršutiniu apsauginiu susisuku per maždaug 10 minučių.

Kur rasti ir kaina

„Kinetics” tikrai yra daugumoje kosmetikos priemonių parduotuvių, o kai kuriose galite nagų laką užsisakyti ir internetu. Pavyzdžiui, Cascada.lt šis nagų lakas kainuoja 6,5 euro, o Douglas.lt jį siūlo įsigyti už 6,59 euro.

Nėra ypač pigu, tačiau kadangi lakas gerai pigmentuotas ir jo reikia saikingo kiekio, kaina išties gera. Kiek brangesnis yra viršutinis nagų lako sluoksnis – apie 10 eurų. Ir jeigu spalvų užteks ilgiau, šio gi naudoti reikėtų ant kiekvienos turimos spalvos. Tačiau mano pirmasis buteliukas pas mane – nuo pavasario, kai už lango dar buvo sneigo. Ir ką, tik dabar pasiekiau dugną ir tik dabar, ilgėliau palaikius teptuką ore, jis pradeda tirštėti ir nutįsta siūlais. Jei lakuoju greičiau, vis dar jokių bėdų.

Perskaityti, kaip su manikiūru garaže darbavausi galite čia.

P.S.: „Kinetics” nagų lakus gavau nemokamai išbandymui. Nepaisant to, kad nereikėjo mokėti už juos nė cento, tikrai pirkčiau ir rekomenduočiau. Ką sėkmingai ir darau. Norintiems susisiekti dėl panašių projektų – visa informacija skiltyje „Apie”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *