Din-di-lin, din-di-lin – norisi dzingsėti, nes jau tokios tos dzingsėjimo dienos atėjo. Nusivariau per darbadienius, tai, norisi tikėti, kad per laisvas dienas turėsiu akimirkų poilsiui ir blogo rašymui. Ir savęs palepinimui ne tik materialiais dalykais.

Kodėl ne tik? Nes šią savaitę lepinuosi iš peties materialiais. Žinot, tas jausmas vis, kad kai labai sunku, pagelbėti gali ne kas kitas, o koks nors smagus pirkinukas. Vienas kitas. Tai va, ir lepinuosi.

Pirmiausia prasinešiau pro lietuviškąjį H&M. Mano darbovietė „Panoramos” prekybos centre, tad, patikėkit, būna, pietų pertrauką praleidžiu matavimosi kabinoje. O šią savaitę joje praleidau net du vakarus. Spinta praturtėjo naujomis palaidinėmis, kombinezonu ir netgi pora žavių korsetų. Ai, pagalvojau, ką čia – suaugusi moteris esu, jeigu norisi, vadinasi, reikia. O ir atrodo gražiai.

O tada lepinausi pirkiniais, kurių devėti negali. Pirmiausia – oro uoste, skrisdama namo iš Omano, ėmiau ir aptikau akciją „Dolce & Gabanna” kvepalams „L’Imperatrice 3”. Sukau sukau ratus, ar imti, ar ne, bet tada nusprendžiau, kad gimtadieniui galiu imti ir pasidovanoti.

100 ml, EDT, tiesa, bet kvapas smagus, salstelėjęs. Man, tiesą sakant, vis primena putojantį vyną ar šampaną. Bet nepaisant to, tikrai labai patinka. Kasdien džiaugiuosi užsipurškusi.

Tarp savęs lepinimo atributų atsidūrė ir dar vienas smagus dalykas: „Kinder” advento kalendorius. Pastarojo ieškojau dvejus metus, mat kažkur užmačiau ir pagalvojau, kad būtų nerealu tokį laupyti kasdien iki Kūčių. Žinoma, jokia čia paslaptis, mielai išlaupyčiau ir kokį nors kosmetikos ar kūno priežiūros priemonių gamintojo advento kalendorių, bet… Na, jie stipriai pakainuoja ir, kadangi prieš pirkdama naują kosmetikos priemonę, ypač brangesnę, pamatuoju šimtą kartų, ar tikrai man jos reikia, vis apsigalvoju dėl brangesnio advento kalendoriaus. Užtat kai pamatau „Kinder” saldainių kalendorių, abejonių nekyla, nes tokį kalendorių galime dalintis drauge su Robertu.

Tad po dviejų metų paieškų, pavyko Norfoje atrasti trokštamą. Beje, šis buvo užvadintas „Kinder Maxi”, reiškia, yra ir kitokių variantų, tad kitąmet, manau, pirksime mažiausiai du, jei tik pavyks rasti skirtingų.

Dar vienas dalykas, įsigytas per šią savaitę – „BIOK laboratorijos” gaminys. Stengiuosi rūpintis veido oda, mat ji žiemą kaprizingesnė nei įprastai, sausėja dėmėmis. Be to, visokie mano mitybos bandymai, o ypač gyvulinės kilmės baltymų kiekis, atsispindi ant veido. Tad rūpesčio odai reikia labai daug. Ir be aktyvaus maitinimo dieną, drėkinimo naktį, įvairių švelnesnių ir stipresnių prausiklių, padedančių tinkamai nuvalyti makiažą, reikia ir švelnaus šveitiklio.

Tarkime, „Margaritos” šveitiklio su agurkų ekstraktu. Švelniai kvepia, švelniai prausia, veidas netampa jautrus ar skaudžiai nubrozdintas šveičiamųjų dalelių, be to, neišsausėja. Ir kaina tokia, kad tikrai piniginės neplėšo.

Tarp pasilepinimui skirtų dalykų – ir dar vienas radinys toje pačioje „Norfoje”. Kodėl ten? Nes arčiau centro esančiose didesnėse parduotuvėse nelieka nieko, ko norėčiau, viskas išgraibstoma, o nuvažiavus į miesto pakraštyje esančią parduotuvę pavyko atrasti tos pačios „BIOK laboratorijos” gaminį – rankų kremą su… vienaragiais. OK, aišku, vienaragiu papuošta tik pakuotė, bet pats kremas stebuklingai gražiai įpakuotas, gardžiai kvepia, lengvai susigeria ir visai neblogai drėkina. Nėra tikrai iš tos serijos, kaip kad „Neutrogena” kremai, kur šaltuoju sezonu tinkamas rankoms gaivinti ir puoselėti, bet tikrai neblogas produktas, tinkantis dienoms biure, kur oras toks sausas, kad po kelių valandų akys pradeda ašaroti.

Į materialių pasilepinimų sau lentynėlę įdėčiau ir namų kvapą iš „Aromikos”. „Aromika”, jeigu kas nežinote, yra lietuviška bendrovė, pagaminusi kvepalus žymiajam Egidijui Dragūnui-Sel. Tačiau gamina ne tik šiuos kvepalus, bet ir kvapus namams, sausus kvapus, kūno kvepalus ir dar kalną įvairiausių dalykų. Aš gi susižavėjau jų „Meduolio” ir „Paslaptingų rytų” namų kvapais. „Meduolis”. beje, buvo išpirktas, todėl pasiėmiau „Paslaptingus rytus” – pastarasis kvapas kiek gaivesnis, lengvesnis, o „Meduolis” atvirkščiai, saldesnis.

Kitaip nei dauguma mano turėtų aliejingų namų kvapų, šis kvepia nežymiai, neįkyriai ir nedominuoja. Tačiau namai įgauna savitumo. Anot „Aromikos”, vienas toks kvapų buteliukas turėtų kvepėti iki 60 dienų.

Vilniečiams, beje, patarčiau keliauti į „Europos” prekybos centrą, nes ten „Aromika” turi savo salelę su beveik visa įmanoma produkcija.

O prie viso to lepinimo prisidėjo ir Roberto mama. Nes kai pas ją užsuki į vaistinę, gauni ne tik rekomendacijų, bet ir dalykų, reikalingų visuomet. Šitaip mano namuose atsirado pirmasis „Žiedės” produktas: makadamijų aliejus. Naudoju plaukų galiukų tepimui po galvos plovimo, nes kažkokie plaukai nušiurę. Ir, žinoma, mano mėgiamiausias lūpų balzamas „Blistex MedPlus”. Gaivina, gerai drėkina, šiek tiek putlina, ilgai išlieka ir tikrai apsaugo lūpas bei užgydo įtrūkimus.

Tokia greita tad prabėgusi savaitė ir toks mano saviguodos pirkinių sąrašas. Tikiuosi, ateinančios dienos leis pailsėti, o kelias likusias dienas iki Naujųjų Metų pasitiksiu ramiai ir nebe tokiame baisiame chaose. To paties linkiu ir jums – kad Kūčios ir Kalėdos būtų ramios, jaukios ir su pačiais artimiausiais. Reikia gi pailsėti prieš Naujamečio šėlsmą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *