Kada jūs patys sau atrodot geriausiai? Tikriausiai, nesuklysiu sakydama, kad tada, kai atrodot sveikai. Bent jau aš pati sau geriausiai atrodau tada, kai veidas šviečia, akys spindi, paakių netemdo jokie ten nemiegotų naktų šešėliai ir t.t.

Kalbant paprastai, sveikai atrodyti padeda gera mityba, daug miego ir savęs tausojimas. Ypač didelę įtaką odai turi vandens gėrimas. Štai, klausiau sesės savo, ką jai atsiųsti Kalėdoms dovanų, sakė, oda baisiai sausa, reikėtų kažkokių priemonių. Abi sutikom, kad geriausias kremas būtų vanduo kasdien ir iš vidaus. Bet, sakė ji, visiškai pamiršta gerti kokius nors skysčius kitus, kas nėra kava, o rezultatas atitinkamas. Tai kol kas sesės Kalėdų dovanų sąrašuose sukasi tokios idėjos, kaip kažkas iš lietuviškųjų „Uoga uoga“, „Vivi“ ir „BIOK Laboratorija“ gaminių.

Tačiau pati stengiuos gerti nemažai vandens. O kol suvedinėju sąskaitas su mityba ir reikia kažkur fotografuotis, filmuotis ar tiesiog atrodyti neblogai, pasitelkiu dalykus, visai neseniai gautus bandymams. Labai nedrąsiai konktaktą užmezgė „Lumene“. Pastaroji bendrovė yra Suomijos kosmetikos gamintoja. Prisimenu, dar būdama pirmakursė į „Lumene“ nežiūrėjau rimtai. Gal dėl to, kad reklamai Lietuvoje bendrovė išleisdavo mažiau pinigų nei kiti panašūs ženklai ir tuomet man atrodė neįtikėtina, kad tokia niekam nežinoma (dabar dar juokas ima) bendrovė gali gaminti kažką gero?

Vardo reabilitacija nebuvo skausminga. Kaip žinia, dauguma dalykų, pagamintų Šiaurės šalyse, pasirodo, yra kokybiški, gaminti atsakingai, ir išties yra puikūs. Taip ir su „Lumene“. Pamėginau nedrąsiai, bet jau po pirmo bandymo abu man skirti produktai iškeliavo ir į Barseloną, ir į Omaną, ir į ne vieną vakarėlį.

https://www.instagram.com/p/Bbmsh49gFGZ/

Kuo skiriasi BB kremas nuo CC kremo

Pirmiausia – apie pirmąjį, bandymams gautą „Lumene“ CC 6 in 1 kremą. Jei kas nors esate toks pats žalias, kaip ir aš, skirtumas tarp CC ir BB kremo yra tas, kad CC įprastai labiau maskuojantis, slepia paraudimus ir odos atspalvių nelygumus, be to, neretai turi vyresnei odai skirtų priedų. Tad jauniausioms makiažo bandytojoms tinka BB, vyresnėms – CC.

Kodėl sakiau, kad dažniausiai šiaurietiška kosmetika yra gerai? Mat jie neretai pasistengia gaminti produktus natūralesnius. Šis CC ne išimtis, jame nėra parabenų, todėl net ir po dažnesnio naudojimo oda neverkia.

Yra trys atspalviai: light – šviesus, kurį naudoju aš, medium – vidutinis ir dark, skirtas toms, kurios turi įdegusią odą ar yra tamsesnio gymio.

6 in 1 reiškia tai, kad produktas pakeičia makiažo pagrindą, pudrą, maskuoklius, suteikia švytėjimo, yra ilgai „grojantis“, t.y., visą darbo dieną galima ramiai išvaikščioti užsitepus, be to, turim SPF20 apsaugą nuo saulės spindulių.

Produkto indelio talpa – 30 ml. Kremas turi nedidelį, siaurėjantį antgalį, todėl išspausti nedidelį lašiuką priemonės pakankamai lengva.

Kremo kaina parduotuvėje – 9-10 eurų.

Mėnuo naudojimo – kokie įspūdžiai?

Prieš tepant CC kremą ant veido, „Lumene“ pataria jį švariai nuvalyti, sudrėkinti ir tik tuomet naudoti odos spalvą koreguojančią priemonę. Taip ir darau. CC kremo tekstūra šilkinė ir degimas išties puikus. Ne per sunkus, oda neatrodo lyg tinko sluoksniu užtraukta, tačiau akivaizdžiai pašviesėja, įgauna švytėjimo. Man patiko ir tai, kad kremas suteikia matiškumo, todėl po poros valandų nesi blizganti lyg koks taukuotas obuolys parduotuvės lentynose.

Veidas be absoliučiai jokios priemonės

 

Kairėje – Lumene CC 6 in 1 kremas, dešinėje nieko. Čia tiek, kiek matosi su prasta iPhone 6 kamera.

Pati CC kremo tekstūra švelni, kremas nesigumuluoja tepant, nenusidryžiuoja braukiant per tą pačią vietą kelissyk. Dėl pastarosios savybės buvau išbrokavusi ne vieną BB kremą ir pudrą, mat kelissyk perbrauki per, pavyzdžiui, nosies sritį, ir matai, kad nusigumulavo viskas. Čia – nieko panašaus. Be to, CC kremas tikrai gerai laikosi ant veido ir nusiprausti vien vandeniu – užtrunka. Tad, pvz., koks lietus, ašaros ar dar kas pėdsakų nepaliks (nebent tušo).

Kairėje su „Lumene CC 6 in 1”, dešinėje – „nuogas” veidas.

Šiokie tokie minusai – sausiaodės dėmesio!

Visgi apie odos drėkinimą ne veltui užsimena ir patys „Lumene“. Kelissyk mėginau užsitepti CC kremą tiesiog po to, kai nusiprausiau veidą. Net pusvalandžio nepraėjo po to, kai visos sausos odos dėmelės išryškėjo. Vaizdas, aišku, geriausiai pastebimas tada, kai žiūri į save iš arti veidrodyje, svetimas tokias problemas pastebės tik tuo atveju, kai bus nuo jūsų veido 20 cm atstumu.

Sausos odos vietos išryškėja ir tuo atveju, jeigu drėkinate veidą. Tik ne iš karto. Todėl bent jau aš pradėjusi naudoti šį CC kremą į savo rutiną įtraukiau reguliarų veido šveitiklio naudojimą ir stipriai drėkinantį kremą vakarui ir maitinantį dienai. Geriausiai, žinoma, kaip ir mano sesės atveju, padėtų vanduo. Tačiau nelauksi gi pusmečio, kol kremas atrodys ant veido idealiai?

Makiažas su CC kremu? Kodėl gi ne!

Ar įmanoma turėti vadinamąjį full make-up su šiuo kremu? Esu daugiau nei tikra, kad taip.

Kaip ir minėjau, kremas maskuoja vidutiniškai, gal net labiau nei vidutiniškai. Viskas, ko reikia, kad makiažas būtų baigtas – kontūravimo priemonės, skaistalų, sausos pudros ir t.t. Ir viskas.

Meluočiau, jei sakyčiau, kad priemonė tinkama vakariniam makiažui. Visoms šviesoms, prieblandoms ir ryškesnėms spalvoms reikėtų sunkesnio maskavimo, tačiau dieniniam makiažui „Lumene CC 6 in 1“ tikrai pats tas.

https://www.instagram.com/p/BbwHHh7gz72/

Bendras įspūdis

Po kurio laiko, kai naudojau CC kremą, pasiskaičiau atsiliepimus. Ir, tiesą sakant, dauguma jų sutampa su mano įspūdžiais: išties puikus produktas, maskuojantis, šviesinantis, išsilaikantis netrumpą laiką ir tinkantis lengvam dieniniam makiažui. Tikrai rekomenduoju, tik su išlyga: jei jūsų oda sausa ar turi sausesnių dėmių, pasirūpinkite tinkamu jos drėkinimu. Ir iš išorės, ir iš vidaus.

Beje, skaitydama atsiliepimus radau ir tai, kad tamsesnio atspalvio kremas labiau drėkina, o būtent šviesiausias išryškina tas sausas dėmeles. Todėl jei kažkas bandė tamsesnius atspalvius, labai laukčiau nuomonių. Galbūt vasarą verta įdegti? :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *