Ką darote su mėginukais, kurių prisikaupia tai žurnalus skaitant, tai perkant kosmetikos? Aš nemažai laiko tiesiog kaupiau visus, o šiandien nusprendžiau,  kad reikia tuštinti stalčius. Tad išsirikiavau visus į vieną krūvą, atsirinkau tuos, kurie skirti vienokiam ar kitokiam odos maskavimui, ir išbandžiau visus vienu ypu. Tad šiame įraše – visi dalykai, kuriuos galima naudoti maskavimui.

Bandymo įspūdžiai – žemiau. Iš karto perspėju, kad produktas ant veido bandymo metu būdavo iki pusvalandžio, tad ne visus galėsiu apibūdinti kalbėdama apie, pavyzdžiui, naudojimą visą dieną.

Ir dar: įrašas ilgas, o nuotraukos – absoliučiai neredaguotos.

1. Arbonne Perfecting Liquid Foundation. SPF15. Spalva: Alabaster

Turiu šios skystos pudros todėl, kad sesė atsiuntė mėginukų iš Didžiosios Britanijos. Turiu visų spalvų, tiesą sakant, tad net tuo atveju, jei įdegčiau tamsiai rudai, vis tiek turėčiau ką tepti ant veido. Visgi pastaruoju metu su turimomis priemonėmis nesusitvarkau, mat, matyt, per žiemą išbalau ir viskas, kas tinka, tai tik „Lumene CC” kremas. Todėl pasirinkau šviesiausią atspalvį ir prašoviau.

Visgi tepiausi ant veido ir tiek. Kremo tekstūra labai lengva, maskavimas – vidutinis, labiau silpno link. Tepasi lengvai, tačiau visam veidui padengti reikia ne tiek ir mažai priemonės. Veidas atrodo gaiviai, bet – sausiaodėms nerekomenduočiau. Turėdama mišrią odą, o tai reiškia – sausus skruostus, vos užsitepusi pastebėjau, kad skysta pudra išryškino visas sausas dėmeles, raukšleles, viską.

Beje, priemonė iš tų, kurias galima sluoksniuoti, todėl, manau, maskavimą galima pasitobulinti ir pasidaryti tokį, kokio norisi.

Kaina „Arbonne” internetiniame puslapyje – apie 40 JAV dolerių.

2. Rimmel Fresher Skin. SPF15. Spalva: Soft Beige.

Tai – natūraliai atrodanti, odai kvėpuoti leidžianti pudra. Bent taip teigia „Rimmel”. Ir daug ginčytis negaliu. Produktas akivaizdžiai labiau drėkinantis, lengvai besitepantis ir, nors gamintojas teigia, kad maskavimas lengvas, sakyčiau, šis atvejis labiau vidutinio link.

Turinčioms mišrią odą dar visai įmanomas, tačiau sausiaodėms reikėtų elgtis atsargiau ir gerai odą sudrėkinti prieš tepant pudrą. Vien todėl, kad nors ir „Rimmel Fresher Skin” sausų vietų veide ant padėklo nepadeda ir neišryškina, tačiau aš, bent jau žiūrėdama į savo veidą, akivaizdžiai matau, kurios dalys sausesnės.

Nors priemonė nėra riebi, jos konsistencija labai lengva, ant veido lieka savotiškas šlapias efektas, žvilgesys. Gerai, jei jums tai patinka, tačiau man – ne, todėl norėtųsi po visko dar ir sausos pudros, kad tą blizgesį paslėpčiau.

Kaina – apie 11 eurų. Beje, pasirinkau „Soft Beige” atspalvį ir jis, mano akim žiūrint, puikiai tinka. Oda gana neblogai jaučiasi imant bendrai, bet čiupinėjant veidą rankomis jausmas toks, lyg ką tik pasitepei kremu ir ne viskas dar susigėrė.

3. L’oreal Paris. Infallible 24h-matte. Spalva: Sand 20

Atmetus faktą, kad spalva tikrai man per tamsi ir reikėtų rinktis kažką šviesesnio, pvz., „Natural Rose” spalvą, tai – vienas smagesnių produktų, kurį išbandžiau. Pirmiausia dėl to, kad pudra išties matinė. Jokio blizgesio, tik graži, maloniai čiuopiama matinė odos spalva.

Žinoma, kadangi produktas matinis, reikia nepamiršti, kad odą drėkinti būtina. Bet net žinant tai, turiu pasakyti, kad ant veido pudra atrodo puikiai, gal tik ten, kur sausesnės vietos, justi šioks toks tempimas. Ne pernelyg įkyrus, todėl, manau, sudrėkinus odą tinkamai, būtų puiku.

Pudra lengvai dengiasi, jos reikia sąlyginai nedaug. Gamintojas teigia, kad produktas – vidutinio maskavimo, ir su tuo teiginiu esu linkusi sutikti. Iš tikrųjų, labai gerą įspūdį paliko tai, kaip pudra dengiasi: žiūrint iš šalies net nematyti, kad ant veido kažkas užtepta. Žodžiu – mielai turėčiau šitą produktą sau tinkamos spalvos ne mėginėlio, o įprasto dydžio.

Kaina – apie 12-13 eurų.

4. Maybelline. Fit Me. Spalva: 120

Vėlgi, mėginukas gal ir universalus, bet spalva man – per tamsi. Na, blyškaus veido aš mergina, blyškaus. Visgi pats produktas – lengvai tepamas, neblogai dengiasi. Gamintojas sako, kad čia – pirmasis jo gelinis makiažo pagridas.

Užtepus ant odos „Fit Me” jaučiasi tikrai neblogai, veido neerzina, netempia, neišryškėja sausos dėmės, tačiau nepasakyčiau, kad bendras vaizdas toks puikus, kaip kad aukščiau minėtos pudros. Prabėgus šiek tiek laiko – ties nosimi, kakta, smakru atsiranda blizgesio.

Beje, „Fit Me” yra vienintelis produktas, kurį ant veido paturėjau ilgesnį laiką. Ir turiu pastebėti, kad jis ilgainiui jis įgauna gelsvą atspalvį. Todėl toms, kurių oda kaip mano, šaltesnio atspalvio, reikėtų labai kruopščiai pasimėginti, ar tinka produktas, ar ne.

Kaina – apie 14-15 eurų, tačiau per akcijas galima įsigyti ir už 9 eurus.

5. Avon. Calming Effects. Illuminating foundation. Spalva: Cream

Pudra labai skysta, kol fotografavau ant rankos šią šiek tiek pasukusi, net bėgti žemyn pradėjo. Dengiasi lengvai, tačiau, kadangi dengiau kempinėle, nemažai to produkto susigėrė, todėl ir reikėjo ne tiek mažai,

Maskavimas labai lengvas, sakyčiau, gal net poprastis, labiau tiktų turinčioms išties puikią odą, vien, pavyzdžiui, spalvos sulyginimui, bet bendras vaizdas tikrai natūralus. Tik nepatiko tai, kad veidas iš karto ėmė blizgėti, o čiupinėjant rankomis – jis lipnus. Greičiausiai visko užtvirtinimui reikėtų sausos pudros.

Žinia, šito produkto „Avon” savo gamoje neturi, tai, kai pagalvoji gal ir gerai. Nors išsprendus lipnumo ir tokio stipraus blizgesio klausimus, būtų išties neblogas produktas norinčioms lengvesnio maskavimo.

3 thoughts on “Tuštinu stalčius: 5 skirtingos skystos pudros ir nuomonė per 30 minučių”

  1. Labas!
    Man labiausiai patiko ir tiko ši pudra . L’oreal Paris. Infallible 24h-matte.

    Patiko dėl to kad tikrai matinė spalva ir jokio blizgesnio lygiai taip pat kaip ir rašai :)

    Kitų pudrų išbandyti neteko bet po šio posto perskaitymo manau teks pasibandyti.

  2. Labas, Lėja! Pasidalinki nuomone, bet tavo minėta mano irgi favoritė. O aš pati dabar esu atradusi labai lengvą Bourjois „Healthy mix”. Maskavimas labai lengvas, bet visą dieną gali išbūti ir tikrai – dailiai atrodo. Nors, tiesa, blizgesio kiek atsiranda, tad vakarop einant kažkur dar ir kompaktinės pudros reikėtų fiksacijai papildomai :)

  3. Man tai asmeni6kai visos pudros geros, kurios tepasi gra=iai su kremu sumai6ius. Tada konsistencija tokia labai egra ir lygiai u=sitepa ant veido.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *