Kažkada čia savo instagrame klausiau, ką darot su dalykais, kuriuos randate žurnaluose? O gal žurnalus perkate dėl tų randamų dalykų?

Man tai buvo periodas, kada pirkdavau moteriškus žurnalus ne dėl turinio. Pavartydavau ir padėdavau į šalį arba veždavau mamai, nes nerasdavau ką skaityti. Užtat būdavo smagu visokių daiktų rasti. Dabar perku automobilinius žurnalus ir dar „Happy 365“, ir anuos suskaitau nuo viršelio iki viršelio. Tai tie radinukai tokie dažniausiai būna kažkur padedami ir pamirštami.

Taip va nutiko ir su dviem „Rimmel London“ nagų lakais „Kate“. Vienas kažkuris prasimėtė nuo rudens numerio, antrasis į mano rankas pateko gruodžio pabaigoje. Ir dėmesį į šiuos atkreipiau tik todėl, kad bičiulė pagyrė gautojo spalvą. Pasakiau, kad turiu dar vieną tokį ir galiu atiduoti, jei tik iš nori. Teigiamo atsakymo nesulaukiau ir, kažkurį vakarą nusivaliusi savo „Kinetics“ hibridinį nagų laką, pamaniau, kad būtų visai gera proga pamėginti šiuos.

https://www.instagram.com/p/BdjGTGXAJ8i/

Pirmiausia čiupau samanų žalumo žvilgią, vadinamąją „metallic“, spalvą, pažymėtą 144 numeriu ir pavadintą „Mercury“. Žalios spalvos, beje, iš esmės savo nagų lakų dėžėje visiškai neturiu, gal tik vieną, kuri nesuprasi, ar labiau mėlyna, ar labiau į žalumą.

Tad štai ką galiu pasakyt: spalvos pigmentacija nėra labai jau ypatinga. Tikrai ne tas variantas, kur užteks vieno sluoksnio. Bet du sluoksniai bus pats tas, o trečias – 100% garantuos, kad atrodys puikiai. Bendras vaizdas po dviejų sluoksnių tikrai patinka, o tiek, matyt, dažniausiai ir užsilakuojama. Matosi ir žvilgesys, ir samaninė spalva.

144 Mercury

Labiausiai nepatikęs dalykas man čia – šepetėlis. Esu ganėtinai kerepla, kai kalbama apie nagų lakavimą, tad labiau mėgstu siauresnius teptukus, su kuriais galima šiek tiek labiau laviruoti prie nago kraštų. O „Rimmel London“ „Kate“ lakų šepetėliai tikrai platūs, tad tenka kaip reikiant pasistengti, kad neišsiteptumei visų pirštų. Tiesa, didesnius nagus jais lakuoti patogiau, nes dengia vienu metu daugiau paviršiaus. Bet smulkesnių pirštų savininkėms kils keblumų.

Anot gamintojo, šitie nagų laikai turėtų laikytis ant nagų iki 10 dienų. Žalioji spalva man išlaikė visą savaitę, tik jos pabaigoje apsitrynė kraštai, kadangi malu ir malu klaviatūra šitom dienom.

Pradžiuginta nusprendžiau, kad reikia išmėginti ir kitą turimą spalvą – „701 Jazz Funk“. Ji tokia… Jei kas esat gėręs spanguolių kisieliaus, suprasite, kokia tai spalva. Tačiau kitaip nei žalios spalvos lakas, šis atlaikė gerokai trumpiau. Trečią dieną pastebėjau aptrupėjusius kraštelius, dar po dienos gavau taisytis tai, kas nutrupėjo.

701 Jazz Funk

Tai ne pirmas kartas, kai skirtingos hibridinių nagų lakų spalvos laiko skirtingai. Mano turimų „Kinetics“ visos šviesesnės spalvos yra gerokai trapesnės nei tamsiosios.

Kaip ir minėtojo samanų spalvos, tai ir spanguolių kisieliaus spalvos nagų lakas pigmentuotas neblogai, bet tik – neblogai. Vieno sluoksnio nė per kur neužteks, o du – visai gražu ir užtektina. Abi spalvos džiūna žaibiškai greitai. Tiesą sakant, net pamiršti spėjau, ką reiškia negalėti pusvalandį kokį daryti NIEKO, nes gali netyčia kur nusibraukti kokį nagą.

Du didžiausi pliusai

Visgi didžiausi šio nagų lako pliusai, kuriuos atradau, yra du. Pirmasis – nereikia jokio viršutinio sluoksnio. Nagų lakas išdžiūvęs blizga, nėra matinis, tad padengti kažkokiu papildomu sluoksniu nagų nereikia. O tai tuo pačiu reiškia, kad lako sluoksnis plonesnis ir, galbūt, nagai geriau kvėpuoja?

Spėlioju, mat su šia prielaida susijęs ir mano antras pastebėtas punktas. Turimi „Kinetics“ nagų lakai išties puikiai atlaiko visas negandas, bet mano nagams jie ne itin patinka. Visuomet po poros lakavimų iš eilės nagai nusisluoksniuoja, suplonėja, pradeda skilinėti. Čia gi nusivaliusi laką tikėjausi kažko panašaus ir… nieko! Nagai sveiki, dailūs, o pažeistos ir silpnesnės tik nuaugančios vietos, kurios buvo lakuotos jau minėtais produktais.

Tad vertinant viską bendrai, galiu skirti šitam produktui 10 balų iš 10.

Net tai, kad raudonas atspalvis atlaikė ne tiek, kiek žadėta, man neatrodo baisiai blogai, mat paprastas nagų lakas man neatlaiko nė dienos.

Beje, apie „Kinetics“ nagų lakus rašytus įrašus galite perskaityti čia ir čia.

One thought on “Du hibridiniai „Rimmel London“ nagų lakai, kurie nustebino ir patiko nagams”

  1. Labai graziai nagu daile turetu atrodyti su tokiais hibridiniais lakais. Svarbu spalvas graziai suderinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *