Spėkit, kiek turiu lūpoms skirtų dažų, kremų ir kitko? Nekankinsiu, maždaug – 16. Spėkit, kiek dažnai dažausi jais? Irgi nekankinsiu – užtektinai retai. Dabar dažniausiai pasidažau namuose ir sėdžiu patenkinta, kad graži. Į darbą ryškiomis lūpomis einu rečiau, tačiau pratinuosi. Ir, pagaliau, pradėjau kartas nuo karto mieste pasidabinusi ryškiomis spalvomis rodytis.

https://www.instagram.com/p/BfT_oBkgg51/

Be kelių kitų ženklų, prie spalvų pratinuosi su NYX Soft Matte Lip Cream dažais, jei taip šiuos galima pavadinti. Drauge su bičiule naujametę naktį įsigijome visą dėžę šių dažų miniukų – 36 spalvas, jei konkrečiau, pavadintas miestų vardais. Iš viso toks pirkinys – 36 dažiukai po 5 ml – su siuntimu ir kitais reikalais, mums atsiėjo 28 eurus. Sakyčiau, geriau nei gerai, ar ne?

Ir tada sėdome dalintis. Čia buvo sunkiausia užduotis, mat nors bičiulė šviesių plaukų, aš tamsių, abiejų odos atspalviai tokie, kad tik keli niuansai skiria mūsų mėgiamas ir mums tikusias spalvas. Bet kažkaip sugebėjom. Štai kaip atrodė mūsų bandymų vakaras. Nepasakosiu, kaip atrodė lūpos – dar porą dienų buvo patinusios nuo visų dažau-tikrinu-valau procedūrų.

https://www.instagram.com/p/BelubYegL1I/

Dar keista tai, kad iš esmės rinkausi vien tik ryškias spalvas. Aš ir ryškios lūpų spalvos yra dar keistesnis momentas (nors, neslėpsiu, čia gal tik drąsos klausimas). Štai kaip atrodo viskas, ką išsirinkau sau iš NYX Soft Matte Lip Cream dėžės.

Kadangi NYX yra sąlyginai daugumai įkandamas prekės ženklas, tiek aš, tiek bičiulė daugiau wow ir kitokių emocijų tikėjomės iš „Tarte” ir „Urban Decay” miniukų. Ir, mudviejų abiejų nuostaba, NYX buvo tie, kas paliko pati geriausią įspūdį. Tokį, kad jau turiu vieną pilno dydžio produktą iš savo pasirinktų spalvų, o antrajam turiu atitinkamos spalvos lūpų pieštuką (kremas kremu, bet tvarkos norisi vis tiek).

Įspūdžiai po mėnesio bandymų

Kadangi pats pavadinimas – Soft Matte Lip Cream – sufleruoja, kad tai nėra įprasti matiniai lūpų dažai, o kiek minkštesnės, švelnesnės tekstūros, tad išdžiūna ne taip greitai, o tai leidžia kur kas dailiau ir paprasčiau juos užsitepti.

Neišdžiuvę, žinoma, tepa, tačiau išdžiuvę leidžia ir švelniai į skruostą pakštelėti, ir arbatos atsigerti, ir pavalgyti.

Dar gerai tai, kad jeigu jau visiškai nusibaigė spalva, galima užsitepti lūpų balzamo ir ji vėl tolygiai pasiskirsto ant lūpų. Lengva, jei ką, vaizdą pataisyti ir su papildomu sluoksniu dažų. Šito, žinia, su dauguma matinių lūpų dažų padaryti neįmanoma, mat lūpos nusidryžuoja, o dažai susikabina į gumulėlius.

Pagirti galėčiau ir pigmentaciją. Dauguma spalvų tokios, kad užtenka vieno sluoksnio, tik tamsesnėms ar labiau iššaukiančioms (žalia, pilka, mėlyna) reikia antro sluoksnio.

Vieninteliu minusu, sakyčiau, galima laikyti faktą, kad išdžiuvę dažai kiek pakeičia spalvą. Dažniausiai ji tampa ryškesnė. Ar tai gerai, ar blogai, manyčiau, individualu, bet mano atveju tas spalvos paryškėjimas man labai patinka.

Mano mėgiamiausios spalvos

Kadangi esu šalto odos tipo, man netinka visi, bent kiek gelsvumo turintys ar šiltesni atspalviai. Pavyzdžiui, šilta raudona ant mano lūpų atrodo oranžinė.

Tad tarp mėgiamiausių atsidūrė šių miestų vardais pavadinti dažai: Sevilija (Seville), Kanai (Cannes), Toulouse (Tulūza), Stokholmas (Stockholm), Antverpenas (Antwerp). Iš šių grupelės bene šviesiausia rožinė yra Antverpenas, o Kanai bei Tulūza – subtili, solidi ir labai tinkama kasdienai spalva. Pavyzdžiui, kai reikia gražiai, bet neiššaukiančiai atrodyti biure.

Tarp ryškesnių yra šios: Kopenhaga (Copenhagen), Majamis (Miami), Praha (Prague), Roma (Rome), Seulas (Seoul), Monte Karlas (Monte Carlo). Roma yra ta spalva, kurią mėgstu taip, kad pirkau pilno dydžio produktą. O štai Praha – bijūno rožinė – gavo papildymą, lūpų pieštuką, kad pasidažyčiau greičiau. Atrodytų keista, kad atsidūrė ir violetinių spalvų, atspalvių tarp mėgiamiausių, bet išties gražioms spalvoms (ypač, esančioms tarp šių metų tendencijų) – tikrai rasiu progą.

Taip ar ne?

Tad ar rekomenduočiau? Taip, šimtą kartų taip. Ypač tokioms, kaip aš, kurios dar iki galo nesusidraugavusios su lūpoms skirtais produktais ir nori daug ką išbandyti bei atrasti tinkamiausius produktus.

NYX parduotuvėje pilno dydžio – 8 ml – produktas kainuoja apie 7,5 euro. Lūpų pieštukas kainuoja maždaug 3 eurus. Ar lūpų pieštuko būtinai reikia? Tikrai ne. Bet aš, kadangi esu gana nepatyrusi lūpų dažytoja, norėjau kiek daugiau tvarkos.

Beje, neseniai instragrame mačiau, kad NYX praplėtė Soft Matte Lip Cream produktų gamą ir papildė ją dešimčia metalu žvilgančių lūpdažių spalvomis. Tad iš viso dabar yra 46 skirtingi produktai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *