Keleri pastarieji Naujieji metai prasideda pasivaikščiojimu mieste su draugais, o tada persikėlimu pas mus ir žaidimais – arba stalo, arba kompiuteriniais. Šie gi buvo jokia išimtis. Tačiau jau paryčiais, kai likome tik keturiese, vyrukai dar sėdėjo įsijautę prie kompiuterių, aš su bičiule ėmiausi naršyti per išpardavimų JAV puslapius.

Kuo viskas baigėsi, šiek tiek užsiminiau savo instagrame.

https://www.instagram.com/p/BelubYegL1I/

Mano turimą kosmetikos kolekciją papildė ne tik keliolika lūpdažių, bet ir mano baisiai norėto ženklo – „Urban Decay“ – šešėlių paletė „Troublemaker“. Pirkome su labai gerom nuolaidom, be to, prie paletės buvo pridėta ir blakstienų tušo „Troublemaker“ mini versija, todėl gailėtis dėl pirkinio tikrai sunku. Ir dabar mačiau, kad „Urban Decay“ tebėra išpardavimas ir „Troublemaker“ rinkinys kainuoja 19 USD.

Kodėl sakau „gailėtis“? Mano santykis su „Urban Decay“ dažniausiai paremtas oro uostų patirtimi. Kai ateini prie kokios „Heat“ paletės, brauki pirštais ir alpsti dėl nerealios pigmentacijos. Čia gi ne visai taip. Bet apie viską iš pradžių.

Skaičiai

„Troublemaker“ paletę sudaro 10 spalvų 9 langeliuose. 8 langeliai skirti pilnoms spalvoms, o devintajame juoda ir balta spalvos dalinasi tą patį langelį. Kiek komplikuota, jei norisi grynų spalvų, antra vertus, įmanoma turėti gražią pilką.

Keturios spalvos yra žvilgios: dūmo pilka, tamsiai žalia, raudono vyno ir vario. Likusios matinės: trys rudos ir rusvos atspalviai bei vienas – gilios raudonos, dar juoda ir balta.

Jei domina konkretesni skaičiai, visos 9 spalvos sveria po 0.8 gramo. Supakuota kompaktiškoje dėžutėje, turinčioje magnetinį uždarymą ir veidrodėlį.

Mintys išbandžius „Troublemaker“ paletę

Kaip ir sakiau, iš „Urban Decay“ aš visuomet tikėjausi ypatingos pigmentacijos. Čia tam, kad spalva būtų ryški, reikia ne tiek ir mažai produkto. Aišku, kita medalio pusė – net ir su gana ryškiom spalvom galima pasidaryti švelnų makiažą. Ir visgi, jei norisi ryškio, produkto ant akių tenka dėti daug.

Spalvos gražios, tačiau ne visos yra tokios ryškios, kaip galėtumei tikėtis. Labiausiai nustebino dvi: „Afterhours“ ir „Girl Crush“. Žiūrėdama į jas, ypač į „Afterhours“, tikėjausi, kad kas kas, bet šios metalu žvilgančios spalvos bus neįtikėtinai ryškios. Visgi tam, kad jos išties būtų tokios ryškios, reikia pasistengti.

O pasistengus atsiranda kita problema: blizgiosios, metalinės spalvos, tepant jas tiesiog ant akies voko, iki dienos pabaigos neišsilaiko. Tad šešėlių bazė yra ne šiaip rekomenduotina, o tiesiog būtina. Aišku, bazė prisidės prie spalvų ryškumo, tad tikrai nepakenks.

Spalvų derinys ganėtinai universalus. Įsivaizduoju, kad galbūt sudėtingiau su šia palete versis ypač šviesių akių (žinot, tos neįtikėtino žydrumo, primenančios haskių akis?) savininkės, bet dauguma turinčių pilkas, žalias, rudas, mėlynas ir t.t. – tikrai ras tinkamą atspalvių derinį sau. Man, kaip rudų akių savininkei, šita paletė apskritai džiaugsmas, mat visos spalvos rudoms akims dera idealiai. Net žalia. Ypač žalia.

Ar verta? Verta, manyčiau, ypač jei turite galimybę pasinaudoti akcija ir turite šešėlių bazę. Jei neturite šešėlių bazės.. Na, teks nusipirkti.

O kaip gi „Troublemaker“ blakstienų tušas?

Tušas – kelioninio dydžio. Žinia, todėl neretai yra neypač patogūs. Aš turiu du kelioninio dydžio produktus, vienas – „Lancome Hypnose“, kurį šiaip jau dievinu, nes neįtikėtinai ilgina blakstienas. Antrasis buvo „Urban Decay Troublemaker“.

Negaliu pasakyti, kad dydis itin patogus: toks jaumas, kad „Urban Decay“ nusprendė palikti kamštelį nuo įprasto dydžio tušo, tačiau sumažinti visas kitas dalis. Aš dažausi įprastai dešine ranka, todėl pasidaryti kairę akį gana sudėtinga – amžinai kliūnu.

Kitas dalykas – ypatingos formos šepetėlis. Šis silikoninis (man labiau patinka plaukelių), o jo šereliai skirtingose pusėse skirtingo ilgio. Toks sprendimas tam, kad nesvarbu, kuria ranka dažytumėtės, pasiektumėte net ir toliausiai esančias blakstienas. BET apie tai privalu visada galvoti, nes, spėju, tiek, kiek dažiausi, tiek kartų ir bakstelėjau sau į akies obuolį. Ypač kai stengiausi pasiekti blakstienų šaknis.

Šiaip įspūdis tikrai geras, tušas juodas kaip naktis, jei ranka nesudreba, blakstienų nesulipina, netepa paakių ir zonos virš akių. Tad dėmesio vertas, tačiau balsuočiau už viso dydžio produktą.

Ar džiaugiuosi?

Tad, ar džiaugiuosi pirkiniu? Nepaisant gal kiek didesnių nei derėtų lūkesčių šios paletės atžvilgiu ir to, kad blakstienų tušo šepetėlis kas kartą priverčia ašaroti (tikiuos, kažkada pasiseks neapsiverkti), pirkiniu džiaugiuos. Paletė universali, tikrai kokybiška, pasitelkus kelias papildomas priemones šešėliai išsilaiko visą dieną, spalvos dera tarpusavyje, o drauge – yra nevienodos, todėl lengva sukurti tiek neutralesnį, tiek kiek iššaukiantį įvaizdį.

Douglas, beje, radau tik blakstienų tušą. Matyt, šešėlių paletės reikės palaukti. Arba ieškoti kur kitur.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *