Kažkada čia susigriebiau, kad daugiau nei mėnesį „Wolt“ tapo nemenka mano gyvenimo dalim. Nes dabar, kai sakau „Zuiki,  noriu ko nors skanaus“, jis ne nusivylęs klausia „Eisim į parduotuvę?“, o tiesiog „Tai užsisakyk iš „Wolt“.*

Ir jau esu minėjusi, kad labiausiai man patinka atradinėti, o gerus atradimus – kartoti ir kartoti. Tad šiame įraše mano per pusantro mėnesio atrasti restoranai, užeigos ir skoniai Vilniuje, kuriems keliu nykščius į viršų. Jei norėsis pakartoti patiems – „Wolt“ nuolaidos kodas būtų tiesiog DINA. Įrašykite nuolaidos kodo laukelyje ir gausite 6 eurų nuolaidą užsakymui į namus.

*techniškai užsisakyti reikėtų ne iš „Wolt“, mat „Wolt“ yra šauni ir šiuolaikiška maisto pristatymo į namus tarnyba. Bet maistas užsakomas naudojant jų programėlę ir tada galima sekti kiekvieną maisto kelionės nuo gamybos vietos iki jūsų namų kelionės etapą. Kaip veikia „Wolt”, plačiau galite perskaityti mano pirmame įraše.

Nr. 1. Holigans

Aš iš tų žmonių, kurie pirmenybę teikia viskam, kas be mėsos. Žuvis – labai ok, bet mėsa, nesvarbu kokia forma, visada gali būti kažkam kitam, ne man. O „Holigans“ yra ekologiško, veganiško ir vegetariško maisto restoranas, akcentuojantis, kad nesistengia užgožti maisto skonio visokiais stiprikliais, kvapikliais ir kitais reikalais. Ir pas juos galima rinktis iš nemenko sąrašo salotų, sriubų, paragauti veganiško ar vegetariško burgerio ir t.t. Aš gi Holigans įsimylėjusi dėl desertų. O-DIE-VE kokio gerumo yra jų saldėsiai ir kokie jie kitokie palyginus su tais įprastaisiais. Šitie desertai kur kas sotesni, ryškesnių skonių ir ilgiau įsimenami.

 

Ir, tiesą sakant, dabar, kol rašau šitą įrašą, ant stalo – jų salotos ir kalnas desertų. Valgiau ir vegetarišką burgerį – neįveikiau net viso, tokia didelė porcija. Labiausiai nuvylė bulvytės, mat jos vežamos į namus atvėsta ir tampa tąsios. Ir, deja, tas pats su visais restoranais ir visais bulvyčių pristatymo į namus atvejais. Žodžiu, bulves skutam ir kepam namuose ir nereikalaujam stebuklų, arba ragaujame vietoje. Naminis veganiškas majonezas ir pomidorų padažas – labai skanūs!

Nr. 2. Aloha

Šitas restoranas įsikūręs Ozo prekybos centre, ir, kas keisčiausia, šimtą kartų eidama pro ten aš jo nepastebėdavau. Užtat suradusi „Wolt“, kai labai norėjosi skaniai iškeptos žuvies (jos, beje, visiškai nemoku gaminti – namie gaunasi prastesnė nei vidutinė), ieškojau, kur aprašymas skambėtų skaniausiai. Ir nenusivyliau. Ką ten nenusivyliau. Jų pagaminta lašiša su ant grilio keptomis daržovėmis, ryžiais ir jogurtiniu padažu buvo bene geriausia mano Lietuvoje valgyta lašiša. Neperkepta žuvis, vis dar juntamas dūmo prieskonis nuo grilio, daržovės apkeptos, bet dar nepraradusios skonio ir spalvų, nepervirti ryžiai ir padažas – pats tas prie visų skonių. Pasaka. Pabandykit, jei kada norėsis kažko skanaus.

O finalui teko sūrio pyragas su ledais, uogomis ir t.t. Mano bėda ta, kad nepradariau dėžutės iš karto, o dėjau į šaldytuvą (mat lašišos porcija buvo tokia didelė, kad deserto nebesinorėjo), tai ledai ištirpo, bet vaizdas – super. Skonis, beje, irgi. Mėgavausi kiekvienu kąsniu, nors, tiesa, „Holigans“ čia nepralenkiami.

Nr. 3. Formosa Bubble Tea

Pirmą kartą gėrimo, pavadinto „Bubble Tea“, paragavau prieš metus. Žiauriai patiko. Žalioji arba juodoji arbata, joje – sirupas ar kitas pasirinktas priedas, o viską vainikuoja žėlės gabaliukai arba žėlė burbuliukai su sirupu viduje.

Tai „Wolt“ meniu atsiradęs „Formosa Bubble Tea“ (jie Vilniuje, Gedimino pr. 9, bet yra ir kitose vietose) privertė išsišiepti iki ausų. Be burbulinės arbatos, beje, čia yra baozi – tokių savotiškų didelių koldūnų su mėsa ir ne mėsa. Aš valgiau su jautiena (būčiau pasirinkusi vegetarišką, bet tas variantas su shitake grybais, o grybų aš nevalgau, nevalgiau ir nevalgysiu) – skanu. Net labai. Ši užeiga kiek praplėtė arbatos sąvoką ir siūlo tirštų kokteilių su žėle ir t.t. Ragavau, užskaitau.

Žodžiu, „Formosa Bubble Tea“ yra visiškas mano desertų favoritas. Ir, spėju, bus mylimiausia vieta vasarą išėjus pasivaikščioti po miestą. Užsukit, paragaukit, pasakysit, ką manot.

Nr. 4. Tortinė by Čiop Čiop

Kas yra „Čiop Čiop“, šiandien vargu ar reikia kam nors aiškinti. Pas juos ir skanu, ir renginys ne vienas įvykęs, ir t.t. O „Tortinė“ yra specializuotas jų projektas, skirtas saldumynams. Arba klasikinių saldumynų interpretacijai jų akimis.

Ir atradau aš tą „Tortinę“ netyčia: keliavome pas vyro mamą, buvo kaip tik kelios dienos po tarptautinės moters dienos, galvojau, ką čia smagaus sugalvojus. Ir „Wolt“ paieškoje pasirinkusi desertus atradau „Tortinė by Čiop Čiop“. Nuotraukos visiškai sužavėjo, todėl užsisakiau keksiukų.

Ir žinot, būna kartais, kad keliauja tavo maistas, bet ar dėžutė kokia ant viršaus padedama, ar dar kas, ne visada viskas pasiekia galutinį tikslą tokios išvaizdos, kokios turėjo būti. O čia gi – negana to, kad ant kiekvienos dėžutės mano vardas užrašytas buvo, kurjeris viską atvežė, panašu, ant debesėlio, todėl nė vienas pyragaitis neprarado pirminio vaizdo. Žodžiu, jei norisi kažką nustebinti ir pradžiuginti – visos rekomendacijos „Tortinei“.

Ir dar kelios pastabos

Tai nebuvo vienintelės vietos, iš kurių sakiausi maistą. Nuolatos valgau sušius (kai jie neatšaukia užsakymo, o pastaruoju metu kaip ir pasitaisė ši problema), „Wok to Walk“ yra mano mylimiausi makaronų gamintojai, o pas „Debut Cafe“ atradau labai labai skanų (ir sotų) burgerį. Prasta patirtis buvo tik su „Boom! Burgers“. Neturiu išlavinto skonio burgeriams ir greito maisto tinklinių restoranų produkcija man labiausiai įtinka, bet čia tikrai nepataikiau su klasikinio burgerio su sūriu pasirinkimu. Buvo skanios tik bulvytės.

Galiausiai – pusantro mėnesio su „Wolt“. Paslauga veikia kurį laiką ir, turiu pasakyti, pirmas įspūdis apie gerą produktą vis dar išliko. Kurjeriai visada randa, o jeigu kažko neranda, skambina, klausia ir nereikia nė pirštelio pajudinti. Maistas neišsitaškęs, šiltas, nepraradęs formos, o žmonės mandagūs, kalbantys ir t.t Taip kad vis dar nykščiai į viršų ir, jeigu dar nebandėt, pabandykit!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *