Šitas blogo įrašas galėjo būti parašytas prieš kokį mėnesį. Na, maždaug. Jei tik viskas būtų susiklostę taip, kaip turėjo susiklostyti.

Pradedant nuo pradžių, gavau „Vitrina Pro” pasiūlymą išmėginti jų savaitinį nagų laką: CND VINYLUX Weekly Polish drauge su viršutiniu apsauginiu sluoksniu. Kadangi aš nagų lakų, o ypač tų, kurie laikosi ilgėliau, gerbėja (nes visi trumpalaikiai man atlaiko daugiausiai dieną, ryte dar atrodo gražiai, o vakare – jau viskas aptrupėję), sutikau nedvejodama. Beje, man pasiūlyta išbandyti nagų lakų kolekcija šiaip jau turi laaaaaaaaaaaabai plačią gamą. Aš išsirinkau šiokią tokią klasiką – „Tinted Love“, kuri yra kraujo raudonumo.

https://www.instagram.com/p/Bfg7AqWA7GK/

Buvau ir tebesu įpratusi prie mano itin pamėgtų „Kinetics“ nagų lakų. Pastarųjų esu išbandžiusi ne vieną spalvą ir galiu drąsiai pasitikėti, nes iš esmės 98% visko man laikosi beveik tiek, kiek žada gamintojas – apie savaitę. Didžiausias trūkumas kalbant apie „Kinetics“ yra tas, kad šviesios spalvos ne visos gražiai dengiasi (man, nes bičiulėms dengiasi šimtą kartų geriau) ir ne visos laikosi taip patvariai, kaip tamsios. Be to, hibridiniai „Kinetics“ nagų lakai turi ganėtinai storą šepetėlį tepimui, o tai smulkesnių nagų savininkėms ne visada patogu. Tačiau kalbant apie nagų lako kokybę, patvarumą, spalvų gamą, o ypač – spalvų pavadinimus – 10 iš 10. Tikrai labai patinka ir nuomonė nesikeičia per daugiau nei metus.

To paties tikėjausi ir iš CND. Tačiau jei esate bandžiusios „Kinetics Solar Gel“ nagų lakų liniją, sutiksite, kad CND VINYLUX Weekly Polish nagų lakas šiek tiek skystesnis, todėl prie šito tenka įprasti. Pirmus kartus pakabindavau stipriai per daug nagų lako, todėl vos spėdavau tvarkytis. Tačiau spalva puikiai pigmentuota, labai lengvai dengiasi, greitai džiūna. Ir dailiai atrodo. Prie dailumo prisideda ir patogaus dydžio teptukas, leidžiantis prieiti prie mažiausių nago kraštelių ir padengti jį kruopščiai laku. Tikrai labai patiko! Galiausiai ant viršaus keliauja CND VINYLUX Weekly Top Coat sluoksnis ir viskas džiovinama 8,5 minutės. Video su instrukcija – žemiau.

Tad kas gi nutiko?

Nutiko tai, kas nustebino pačią. Pirmąją dieną išties džiaugiausi dailia spalva, blizgesiu, lengvumu, tačiau antrą dieną pastebėjau, kad nagų lakas ant nago galiukų aptrupėjo. Pasitaisiau viską nagų laku ir viršutiniu sluoksniu. Tuomet nagų lakas atšoko ir nutrupėjo įvairiose vietose.

Pagalvojau, kad galbūt prastai paruošiau nagų lako paviršių ir dėl to man hibridinis nagų lakas atlaiko vos dieną, nors žadama, kad laikys savaitę, tad nusilakavau nagus dar kartą. Deja, situacija tokia pati net ir po trečio bandymo.

Ar tai reiškia, kad nagų lakas prastas? Jokiu būdu. Tai reiškia, kad ne visi nagų lakai ir jų sudėtinės medžiagos yra tinkami konkretaus žmogaus organizmui. Turiu bičiulę, kuriai mano numylėtieji „Kinetics“ neatlaiko nė vieno vakaro, o man laikosi taip, tarsi spalva būtų mano nuosavo kūno dalis.

Pamaniau, kad reikia patikrinti, kaip CND nagų lakas dengiasi ir laikosi ant kieno kito nagų, tad susitikusi su buvusia kolege Milda pasiūliau jai pasiimti ir išbandyti. Raudonos spalvos atspalviai yra Mildos mėgiamiausi, o bandyti kosmetiką ir įvairius grožio produktus ji labai mėgsta. Tad ilgai įkalbinėti nereikėjo. Jau po dienos ji į darbą atėjo nusilakavusi ta gražiąja „Tinted Love“ spalva.

Kadangi viskas veiksmas vyko likus savaitei iki Velykų, po jų gavau dar dvi nuotrauykas su širdį paglosčiusia žinute: „Savaitės nagai. Ir margučius marginau. Dešinė labiau nusitrynė.“ O nuotraukoje dar tikrai dailiai atrodantis manikiūras.

Kokia gi išvada? Kad kitaip nei mano, Mildos nagams CND VINYLUX Weekly Polish drauge su viršutiniu nagų lako sluoksniu tiko puikiai. Ir ne tik tiko, bet išlaikė Velykų išbandymus bei išbuvo ant nagų savaitę. Man – visiškai netiko ir nesilaikė ant nagų. Tad džiugu, kad nenurašiau išties puikaus, tik man netinkamo produkto, kaip blogo.

Ką rekomenduočiau? Prieš perkant išbandyti, ar tikrai šis nagų lakas jums tiks. Mat buteliukai nėra iš pigiųjų – už viršutinio sluoksnio buteliuką „Vitrina Pro“ parduotuvėje internete sumokėsite 9,99 eurų, tiek pat atsieis ir nagų lako buteliukas. Visgi jei tiks, išsirinkti iš norimų spalvų bus nelengva, nes jų yra štai tokia gausybė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *