Parodykit man gražią pakuotę ir aš, labai tikėtina, netrukus turėsiu daiktą toje pakuotėje. Čia tokia savotiška pasiteisinimo įžanga, kodėl suaugusios moters kosmetinėje atsirado meškučiai. Keliavau kažkada čia darbo reikalais iki Nicos. Ten ieškojau lauktuvių kolegoms, užsukau į kažkokią parduotuvę, kur be šokolado buvo ir kosmetikos skyrius. Ir ten radau korėjietiškos kosmetikos. O šioji savotiška mano silpnybė (kaip ir viskas, kas susiję su Azija ir Tolimaisiais Rytais). Tąkart nenusipirkau nieko, bet pagalvojau, grįšiu namo ir gerai pagūglinsiu visokių dalykų. Pirmiausia odos priežiūrai, nes nežinau, kas nutiko, bet pastarasis pusmetis man visiška katorga, o toji katorga atsispindi ant mano veido, kūno ir t.t.

Susigūglinau vieną parduotuvę, pasižiūrėjau, kad siunčia į Lietuvą, kad turi ženklų, kuriuos kadaise perskaičiau Salomėjos bloge, produkcijos, ir užsisakiau. Užsisakiau taip, kad pirkinys neviršytų 22 eurų ribos, nes, rodos, perkant iki šios ribos nekyla rūpesčių dėl įvairių mokesčių (kadangi Pietų Korėja yra trečioji šalis, iš kurios perkant prekes gali tekti susimokėti muitą, importą ir dar kitokių mokesčių). Tai finale, kaip ir sakiau, mano visas užsakymas atsiėjo apie 22 eurus.

Sakiau, kad daug rūpesčio man kelia oda, bet iš penkių pasiimtų produktų, tik du buvo skirti jai. Trys – dekoratyvinė kosmetika (parduotuvė pridėjo dovanų dar vieną kaukę, tad galutiniame skaičiuje išeina lygiosios). Ir pažvelgus į nuotrauką žemiau visiškai aišku, kodėl. Nicoje, beje, pagalvoti apie Korėjoje pagamintus produktus bei žavius įpakabimus privertė taip pat pakuotės.

https://www.instagram.com/p/BhgHfQfAvFG/

Kaukių dar nebandžiau. Bet „Tony Moly” lūpų pieštukas, dvigubas rinkinys lūpoms ir skruostams bei blakstienų tušas „Panda’s dream” – tuojau pat buvo išbandyti. Ir po bandymo suprantu, kad vis dar labiausiai patinka pakuotės.

„TonyMoly” – „Panda’s Dream” (dual lip & cheek)

Nedidelė dėžutė, kurios kodinis pavadinimas parduotuvėje – „Pink Baby”. Beprotiškai smagioje pakuotėje yra nedidukas veidrodėlis ir šviesiai rausvos spalvos produkto skruostams (atseit, skaistalai) ir tamsesnio lūpoms.

Labiausiai nepatiko kvapas, nes produktas atsiduoda kažkokia chemija. Esu įprastusi, kad Korėjoje pagaminti kosmetikos, odos priežiūros ir t.t. produktai maloniai kvepi, šis – išimtis. Tačiau patiko tai, kaip produktas veikia. Lūpoms skirtas atspalvis atrodo natūraliai, gaiviai, lūpų nesausina ir yra kone nejuntamas. Skruostams skirti skaistalai taip pat atrodo natūraliai ir lengvai išsisklaido, nesidryžuoja. Tiesa, reikia pastebėti, kad dar nemėginau skaistalų panaudoti drauge su viso veido makiažu, tad, matyt, mano „Instagrame” kažkada bus ir platesnis atsiliepimas šia tema.

Visgi nepaisant nepatikusio kvapo, „Pandos” turinys maloniai jaučiasi tiek ant skruostų, tiek ant lūpų. Beje, pradarytas produktas galioja metus, o kiekvienos spalvos yra po 1,7 g. Man skaistalai ir lūpų kremas kainavo 5,87 eurus.

„TonyMoly” – „Panda’s Dream” (Smudge Out Mascara)

Blakstienų tušas mano kosmetinėje yra visada privalomas dalykas. Gali nebūti nieko absoliučiai, bet blakstienų tušui turiu silpnybę. Žinoma, tai nereiškia, kad blakstienas dažau kasdien. Dažniausiai aš tiesiog tingiu tą daryti.

Kaip bebūtų, pamačiau ir užsinorėjau. Pakuotės vaizdas nupirko 100 proc. Iš karto galiu pasakyti, kad viduje yra 10 gramų produkto, galiojimo laikas – pusmetis nuo atidarymo.

Blakstienų tušo šepetėlis – šerelių, ne silikono. Tas man labai patinka, nes silikoniniai šepetelėliai man visada kelia sunkumų dažantis. Nesu prie jų įpratusi. Šepetėlis lenktas, skirtas blakstienų rietimui. Ir, nežinau, ar tiesiog dėl to, kad labiau moku dažytis su šerelius turinčiais šepetėliais, ar kas, bet blakstienų man šitas tušas į tris dideles nesulipina, smagiai pariečia, gerai atrodo, neerzina akių, nebyra ir netepa. Ar kartočiau? Tikrai taip. Ir ne tik dėl pakuotės.

Pirkdama internetu už blakstienų tušą mokėjau 7,57 eurus.

Nuo viršaus į apačią: jokio tušo, vienas kartas ir antras kartas.

„TonyMoly” – „Pettite Bunny Gloss Bar”

Ir vėl – pakuotės išvaizda yra esmė, kodėl šitas produktas atsidūrė mano namuose. 2 gramų pieštuko pavidalo blizgis išsukamas, todėl nesunku dozuoti. Be to, lengvai pigmentuotas, todėl lūpoms suteikia tik atspalvį, ne ryškią spalvą. Maniškis – vyšninis, todėl ir spalva atitinkama.

Bandydama pastebėjau, kad tikrai skaniai kvepia. Kvepia taip, kaip ir tikiesi iš Korėjoje pagamintų produktų. Ir dar drėkina lūpas. Savotiškai galiu naudoti vietoje balzamo, nes ilgai išlieka ir nesausina.

 

P.S.: nuotraukos viršuje – šis blizgesys ant lūpų.

 

Kadangi tarp pirkinių – ir kelios lakštinės kaukės, jas, pažadu, aprašysiu po vieną. Vien dėl to, kad sąlyginai gera kaina, neužtrunka atsisiųsti (dvi savaitės), o ir tos šalis garsėja ypatingu dėmesiu odai. Maniškei reikia labai rimtos priežiūros ir dėmesio, todėl, manau, įrašai bus naudingi ir toms ar tiems, kam norisi šiek tiek palepinti save įvairesniais produktais, nebūtinai randamais Lietuvoje.

2 thoughts on “Korėjietiški stebuklai: „TonyMoly“ dekoratyvinė kosmetika ir ne tik iš Korėjos”

  1. Anksčiau buvau nusistačiusi prieš kosmetiką iš Rytų, bet pasigilinusi į sudėti supratau, kad ne pagal vietovę produktus reikia rinktis :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *