Aš nesu nei greita vartotoja, nei greita rašytoja. Žinoma, kai kalba eina ne apie darbo reikalus, o apie man patinkančius dalykus. Man sunku suprasti, kaip įmanoma sunaudoti dešimtis kosmetikos, kūno priežiūros priemonių per porą savaičių, jas įvertinti ir aprašyti. Tai tą prisipažįstu ir tiems, kas man siūlo kažką išbandyti. Kad nebus įrašas greitas. Bet bus nuoširdus, o produktas – tikrai patikrintas.

Taip nutiko su „The Body Wonders” kompanija. Mūsų pažintis užsimezgė dar vasarai neįsibėgėjus, o dabar, kai vasara persirito į antrą pusę, aš jaučiuosi galinti tvirtai papasakoti apie jų pabandytą produktą, kurį nuoširdžiai įsimylėjau.

Nesu ypatinga priemonių visam kūnui mėgėja. Esu tinginė, dažnai viską daranti paskutinę akimirką, tad ar įmanoma tikėtis, kad toks žmogus, kaip aš, ras laiko kažkam užsitepti ant savęs? Dar dažniau yra taip, kad erzina ne pats procesas, kai, pavyzdžiui, kūno pienelį tepi ant savęs, o momentas, kai reikia sulaukti, kol pienelis įsigers ir galėsi ramiai apsivilkti plonesnio audinio drabužį, nebijodama riebių dėmių.

Ir nepaisant visko, ką išvardijau aukščiau, vis suteikiu šansą kokiam vienam kitam kūno priežiūros produktui. Smalsumo vedina, kad, galbūt, pavyks atrasti tinkamą ir mėgiamą. Ir, panašu, kad pažintis su „The Body Wonders” bei jų persikų ir avokado veido ir kūno drėkiklis („Peach & Avocado Body Moisturizer”) yra tas atradimas, kurio laukiau.

Sudėtis

Viršuje matote iškarpą iš oficialaus „The Body Wonders” puslapio su visa produkto, kurio buteliuke, beje, 200 ml, sudėtimi. Gamintojas labiausiai akcentuoja avokadų aliejų ir persikų ekstraktą. Jų gal ir ne per daugiausiai, tačiau produktas kvepia persikais, tas kvapas lieka ilgam, o aliejų mišinys drėkina ir minkština.

Beje, pabrėžiama, kad produktas tinka ir veidui. Ir tikrai per visą bandymų laiką pasitaikė dienų, kai „The Body Wonders” buvo vienintelis odos drėkinimui tinkamas dalykas mano rankinėje, tepiau veidą ir ką, ir nieko. Nei bėrė, nei oda kimšosi, nei ką. Galbūt tik tiek, kad specialiai veidui skirtos kūno priemonės dažniausiai būna pagal atitinkamą odos tipą ir t.t., bet jeigu iškeliavot stovyklauti, tikrai neverta prisigrūsti krepšio priemonių.

Kas patiko labiausiai

Iš karto perspėju, kad skilties „kas nepatiko” nebus. Nes iš esmės produktas man patiko ir labai. Ne veltui, kur bevažiuočiau, metuosi į krepšelį. „The Body Wonders” su manimi buvo mano automobilių kultūros festivalyje „Chill’n’Grill”, buvo Lenkijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Vokietijoje, dar keliaus į nedidelę kelionę aplink Lietuvą. Net važiuodama prie ežero pasiimu jį.

Labai vertinu kvapą. Jis nėra per saldus ar šlykščiai dirbtinis. Gana natūralus prinokusio persiko kvapas, nekeičiantis savo natų ant kūno ir kuriam laikui pasiliekantis. Bet už viską labiau man patinka tai, kad produkto nereikia itin daug, bet jis lengvai išsisklaido ir susigeria akimirksniu. Jokių riebių dėmių, jokio nemalonaus nenatūralaus odos blizgėjimo – nieko. Ir per porą minučių rezultatas yra toks, kokio ir tikiesi: švari, minkšta, pamaitinta, sudrėkinta oda, kurią smagu liesti ir, pvz., perbraukus per koją ar ranką nesinori tučtuojau eiti nusiplauti rankų.

Tad ar rekomenduočiau? Visiškai be menkiausios dvejonės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *