Aš turiu tokių keistų įpročių. Pavyzdžiui, dažytis dekoratyvine kosmetika man visiškai nėra būtina. Galiu ramiausiai sau visą mėnesį pravaikščioti be nei lašo pudros, be brūkštelėjimo per blakstienas tušu, be šešėlių, dar labiau be skaistalų ar kontūravimo paletės.

Bet priemonėms, skirtoms odos priežiūrai, man negaila nei laiko, nei pinigų. Būna, kokia antra nakties, jau lyg ir seniai reikėjo gulėti lovoje ir sapnuoti kokį trečią sapną, o aš dar ant sofos, su knyga rankose ir su lakštine kauke ant veido.

Kodėl? Nes suprantu, kad dažai susenusios odos nepaslėps. Prie gero neprives ir dažnas skraidymas, orų kaita, sausas oras darbe ir namie, šaltis, karštis, mano keturi puodeliai kavos per dieną ir nedidelis vandens kiekis. Žinau, kad 90 proc. darbo padaroma teisingai renkantis maistą ir gėrimus. Dėl šitos priežasties turiu savo 2 l vandens iššūkį jau beveik mėnesį, dėl šitos priežasties be dvejonių atsakiau teigiamai Medexy.lt pasiūlymui išbandyti kažkurį jų turimą produktą.

Ar reikia daug spėlioti, ką pasirinkau? Nemanau! Į mano namus dailiai supakuota ir su keliais papildomais priemonių mėginukais iš Medexy.lt būstinės atkeliavo „Therme” kompanijos veido kaukė. Ne šiaip ta, kur užsitepate ir būnate ilgai, o vadinamoji greito poveikio, greito naudojimo. „3 Minutes Thalasso Energy Mask„, kuriai, kaip sufleruoja pavadinimas, užtenka trijų minučių ant odos, ir viskas – nusiplauni ir eini.

Kodėl parūpo energija?

Atrodytų, keistas pasirinkimas, kodėl pasirinkau būtent energijos, arba dar kitaip, gyvybingumo suteikiančią veido kaukę. Tačiau pastaruoju metu tenka daug dirbti, sėdėti prie kompiuterio, keičiasi oras – iš sauso biure į vėsus arba karštas lauke, nemažai ir skraidau, gyvenu kondicionierius turinčiuose kambariuose. Visa tai reiškia, kad odai iššūkių tenka kasdien. O kur dar mano amžinas nemiegas, vandens trūkumas ir t.t.

Visa tai lemia, kad oda – praradusi švytėjimą, elastingumą, minkštumą. Dažnai braukiu ir atrodo, kad plonytė, jautri, dar truputį ir įtrūks. Be to, dabar, kai orai atšalo, yra plotai, kur oda šąla, sausėja, opėja. Todėl persiskaičiusi aprašymą, nusprendžiau, kad „3 Minutes Thalasso Energy Mask” yra tai, ko man reikia.

Kaip naudoti kaukę?

Paprasčiau nei paprasta. Kaukė yra 75 ml talpos spaudžiamoje tūbelėje (beje, 75 ml reiškia, kad galite pasiimti ją į kelionę lėktuvu). Ant švarių rankų išspaudžiate nedidelį kaukės kiekį ir tepate švarų veidą.

Tepti reikia tiek, kad veidą padengtumėte, tačiau tikrai ne tiek, kad ji matytųsi ant veido. Kaukė tepasi lengvai, turi gana malonų, gaivų kvapą. Ir viskas: laukiate, kol įsigers, o tada nuvalote arba drėgnu rankšluosčiu, arba nuplaunate šiltu vandeniu.

Aš stengiuosi kaukę naudoti bent kartą per savaitę, o geriausiai – porą kartų. Nežinau, ar tiek reikia, mat apie tai aprašymuose nekalbama, tačiau jaučiu, kad mano odai intensyvesnė priežiūra yra visai į naudą.

Ką pajutau?

Kaukė džiūdama sustinsta į tokį sluoksniuką, kuris ant odos pasijunta, tačiau nėra nei tempimo, nei kokio sausumo pojūčio ar to jausmo, kai bijote net antakį pajudinti, kad viskas nutrupės. Be to, gana lengvai nusiplauna ir neištepa visko aplink.

Labiausiai patinka jausmas, po kaukės. Oda atrodo labai minkšta, drėgnesnė ir dažniausiai, jei niekur nereikia eiti, po kaukės net neieškau veido kremo. Tiesiog nereikia. Beje, mano oda mišri, tad jeigu jūsų oda labai sausa ar riebi, poveikis gali skirtis. Nors kaukė, rašoma ant pakuotės, skirta visiems odos tipams.

Visgi svarbu suprasti ir tai, kad kaukės poveikis tikrai juntamas tą dieną, kai ją naudojate, tačiau stebuklų po vieno karto tikrai nebus. Svarbu kaukę naudoti periodiškai, o retkarčiais ją pakeisti (ar papildyti) veido šveitimu ir kaukėmis ar priemonėmis, kurios ant veido pabūna ilgėliau, 20 ar daugiau minučių, ir į veido odą įsigeria geriau.

Kaina ir kaip įsigyti?

Kaip ir minėjau, kaukę rasite Medexy.lt puslapyje, „Therme” ženklo skiltyje. Elektroninėje parduotuvėje įsimetate į krepšelį ir pasirenkate, ar norite gauti ją į paštomatą, kurjerio pristatytą į namus arba atsiimsite Vilniuje. Pastarasis būdas nė kiek nekainuoja.

75 ml talpos, kaip teigiama ant pakuotės, parabenų ir alergenų bei dažiklių neturintis produktas kainuoja 12.20 eurų. Tačiau galiu patvirtinti, kad produkto užteks tikrai netrumpam laikui, mat kaukė tepasi labai skalsiai.

Ar pirkčiau? Kaukė turi akivaizdų poveikį iš karto po jos naudojimo, tačiau stebuklų nedaro ir jaunystės nesugrąžina. Visgi man poveikis patiko kaip ir tai, kad kaukė maloniai kvepia ir yra lengva naudoti. Greičiausiai dar išbandyčiau kelis panašaus tipo produktus, kad išsirinkčiau tinkamiausią man, tačiau nusipirkusi už savus pinigus – nė kiek nesigailėčiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *