Esu šarka. Jokia paslaptis. Nepaisant to, kad beveik niekada nesidažau ir negaliu sau leisti pirkti LABAI brangių produktų, mat jie tiesiog susentų ir būtų panaudoti vos kelis kartus, man norisi visko. VISKO.

Kompromisas – veido ir kūno priežiūros priemonės, kurių tikrai niekada nebus per daug. Ir, kadangi taip jau nutiko, kad buvau Paryžiaus automobilių parodoje ir keliaudami į namus užsukome į prekybos centrą, kur suradau… „Sephora” parduotuvę, atmatyti jos nebegalėjau ir užsukau.

Šios parduotuvės nėra Lietuvoje, bene artimiausi prekybos taškai yra Lenkijoje. Todėl norėjau pasmalsauti, kas gero, ir stabtelėjau prie lentynų su šio ženklo produktais. Visa veido kaukių kolekcija yra vertinama gana neblogai, todėl ilgai nesvarsčiau, ką rinktis, ieškojausi tokių, kurios žadėtų norimą poveikį.

Taigi, pasičiupau štai ką: ananasų kaukę, mažinančią poras, kokosų kaukę, maitinančią ir švelninančią, anglies kaukę, vėlgi, mažinančią poras. Labai smagi pasirodė molio kaukės pakuotė. Toks nedidelis maišelis, tinkamas kelionėms lėktuvu. Žaliojo molio kaukė, kaip rašoma „Sephora” parduotuvėje, gražina odą ir mažina poras.

Tuomet į krepšelį įsidėjau ir dar vieną kaukę, kurios nesu bandžiusi niekada. Pasiėmiau kaukę lūpoms su taukmedžio sviestu, kuri turėtų drėkinti ir švelninti lūpas. Dar ne žiemos sezonas, o toks pereinamasis, bet aš jau pajutau ant lūpų, kad joms reikias stipresnės priežiūros. Ir prie to paties, kadangi lūpų balzamų niekuomet nebus per daug, nusipirkau kokosinį lūpų balzamą. Pastarojo nuorodos nerandu „Sephora” parduotuvėje, bet – jis nuotraukoje žemiau. Jau spėjau išmėginti ir, sakyčiau, niekuo, išskyrus pakuotę, nesiskiria nuo įprastų lūpų balzamų. Aš pati mėgstu kiek „stipresnius”, todėl rankinėje dažniausiai yra „Carmex” arba „Blistex” balzamai.

Galiausiai į bendrą krepšelį įsimečiau dar ir nedidelį blakstienų tušo „Outrageous Volume” buteliuką. Pridėtoje nuotraukoje yra skirtas rietimui, o maniškis, kurį turiu, atrodo lygiai taip pat, bet yra skirtas blasktienų apimčiai. Dar nemėginau, bet įdomiai atrodo pats buteliukas, mat tušo šepetėlis iš jo ne išsisuka, o išsitraukia, o vėliau – užsidaro spaudžiant. Šepetėlis silikoniniais šereliais, tokius ne itin mėgstu, bet šereliai trumpučiai, tad rezultatas turi būti tikrai įdomus.

Ir kai jau atėjau susimokėti, paaiškėjo, kad merginos prie kasos neturi gražos. Na, bent jau neturi normalia forma ir viską atidavė kone po 50 euro centų. Man buvo kiek juokinga, o joms ne visai patogu, todėl dovanų gavau „Sephora” kosmetinę ir kelis „Chanel” mėginukus: vyriškų „Bleu de Chanel” kvepalų, moteriškų „Chanel No5”, ir „Chanel” drėkinančio kremo „Hydra Beauty” mėginuką. Tikrai nebuvo pikta dėl tos grąžos centais!

Beje, kiek žinoma, „Sephora” yra mėginukų karalystė, todėl ten gana dažnai užėjus galima prašyti kažkokių produktų mėginių, kad galėtumėte įsitikinti, ar jie tinka, patinka ir verta paišlaidauti.

Paskutinis užbėgimas kūno dalykams skirtą parduotuvę jau buvo grįžtant Lenkijoje. Ten suradau „Yves Rocher” parduotuvę, iš kurios prieš kurį laiką buvau parsivežusi kavos pupelių kvapo dušo žėlę. Dievinu tą kvapą ir norėjau įsigyti kūno balzamą iš tos pačios linijos. Deja, panašu, tokio nėra, todėl pasičiupau mangais kvepiantį.

Žinau, ši kompanija nėra stebuklinga, tačiau man patinka pakuotės, kvapai ir, panašu, produktai tinka mano veido odai.

Toks tas pirkinių krepšelis iš Paryžiaus, manyčiau, neilgai trukus pasidalinsiu tokia bendresne produktų apžvalga ir papasakosiu, kaip kas veikia. Tačiau prieš tai būtinai papasakosiu apie dvi naktis Paryžiuje ir kitus dalykus, ką teko patirti.

2 thoughts on “Ką parsivežiau iš Paryžiaus „Sephora” bei kodėl grąžą gavau centais ir „Chanel” mėginukais”

  1. Fainas įrašas :) pati buvau nesenai Lenkijos Sephoroje tai irgi kaukių atsivežiau :D kviečiu užsukti ir pas save į iamjura.lt ;)

  2. Aš, sakiau, reikės kada pro Lenkiją skuodžiant apsilankyti Sephora ten :) Būtinai užsuksiu!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *