Po kažkurio čia paskutinio blogeriams skirto renginio visas instagramas sumirgo-mirgo „Tony Moly” kosmetika. Smalsiai viską peržiūrėjau, o tada pamačiau porą daiktų, kuriuos pirkausi sau prieš jau daug laiko iš „My Korean Makeup” svetainės ir atsisiunčiau.

Mano pastebėti produktai buvo pandutės. Tai yra, buvo supakuoti taip, kad pakuotė pirminė pandutes. Pastarosios, žinia, dažnai yra Azijos šalių simboliu. Vienas produktų buvo „Tony Moly Panda’s Dream Dual Lip & Cheek”. Tokį gavo ne viena Lietuvos blogerė. O aš, rinkdama sau krepšelį užjūrio elektroninėje parduotuvėje, dar įsimečiau į jį kelias lakštines veido kaukes, „Tony Moly” blakstienų tušą, blizgį ir purškiamą matiškumo suteikiantį drėkiklį veido odai.

Blizgis man neprilipo. Jis nieko, tiks toms, kurios nenori baisiai intensyvios spalvos, tik vos vos rausvumo. Tačiau aš pati kažkaip jo taip ir nepamėgau. Man labiau patinka įprasti lūpų balzamai. Blakstienų tušas, nieko – riečia ir viską ten. Bet sunkokos tekstūros ir, atrodo, kiekvieną blakstieną apgaubia taip, kad vėliau, prausiantis ar valantis makiažą, jis ne nusivalo, o nusiima nuo blakstienų. Ir nors, kol esi su juo, viskas puiku, kai jį mėgini nusivalyti, kažkaip gabaliukų pilnos akys būna.

Kiek kitokia istorija susiklostė su skaistalais ir blizgiu lūpoms vienoje, labai dailioje, pakuotėje, kurioje yra ir veidrodėlis.

Iš tiesų, jokio skirtumo, kurį produktą naudosit kaip skaistalus, kurį – kaip blizgesį. Priklauso nuo jūsų odos spalvos ir t.t. Aš kairę pusę naudoju kaip skaistalus, dešinę – kaip priemonę lūpoms. Mane žavi filosofija, kad viską reikia tepti pirštais, nes taip kažkaip geriausiai viskas pasiskirsto ant odos ir išsilygina. Bet, manau, jei tai ne prie širdies, tiks ir šepetėlis ar kempinėlė.

Minusai tokie, kad produktas – sausas lūpoms. Jei skruostams viskas gerai, lūpoms norėtųsi drėgnesnės konsistencijos, todėl dažniausiai naudoju ne vieną, o su balzamu. Ir dar – jeigu aukščiau minėtas blizgis skaniai kvepi, šitas gi turi kažkokį tokį cheminį kvapą. Neintensyvų, neerzinantį, tačiau turi ir viskas.

Kaip bebūtų, produktu tikrai esu patekinta. Nes kainavo 6 eurus ir, manau, už tiek puikiai veikia ir, svarbiausia, džiugina.

Labiausiai patikęs produktas man – purškiamas veido drėkiklis „Tony Moly Pocket Bunny Sleek Mist”. Kvepia švara, greitai susigeria į odą, išties suteikia matiškumo ir, kažkaip, nors pakuotėje tėra 60 ml, naudojasi skalsiai.

Poveikis toks, kad pasipurškus ir susigėrus į odą, ši įgauna švytėjimo, tampa juntamai drėgnesne ir minkštesne. Naudojau vasarą, kai keliavom ir saulė kepino, naudoju ir dabar, kai šalčiau ir oda sausėja.

Nebandžiau, tiesa, kaip šis purškiklis sąveikauja su makiažu. Tačiau aš apskritai palyginus nedaug dažausi, todėl man šis klausimas nėra aktualus. Visgi toms, kas mėgsta purškiamus dalykus ant veido, pvz., visokius terminius vandenis ir t.t., tikrai rekomenduočiau išbandyti. Kainavo apie 9 eurus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *