Žinot, pradžiai toks visiškai ne į temą reikalas. Ilgą laiką mano blogo „viduriuose“ kabėjo pasiūlymas atsinaujinti „WordPress“, mat būtent tokią turinio valdymo sistemą naudoju. Kabėjo bergždžiai, o vakar pastebėjau, kad galiu atsinaujinti ne į 4.8 versiją, bet į 5.0. Atsinaujinau ir, kad jūs žinotumėte, kaip viskas iš vidaus keistai atrodo!

Na, bet čia ne apie tai. Vakar, tykiai minėdama savo gimtadienį, sulaukiau tokios stipriai motyvuojančios žinutės. Du bičiuliai, kurpdami savo projektą, prisipažino aptarę ir tai, kad jie nebūčiau spyrus per motyvaciją, greičiausiai jie šeštadienį leistų kitaip. O aš tada pagalvojau, kad žmonės, esantys aplink, yra velniškai galingas reikalas. Nes jei jie tokie, kad pavyzdys užkrečia, išjudina, paskatina, tai jums pasisekė, mat drauge galėsit padaryti daugiau. Ir kartais tiems žmonėms nebūtinai būti šalia fiziškai. Nes, pavyzdžiui, mane motyvuoja antra pusė, kolegos darbe ir geras žodis apie tai, ką darau. Tačiau be viso šito, motyvuoja nemažai žmonių socialinėje erdvėje, kuriuos seku. Ir, pagalvojau, kad pasidalinsiu pliūpsniu motyvacijos drauge su jumis.

Kalbant apie blogerius, pavyzdys man Salomėja iš VeniVidi.lt. Pažįstu, jei taip galima sakyti, arba seku ją seniai, dar nuo tų laikų, kai buvau kvaištelėjusi antro ar trečio kurso studentė. Ir man smagu matyti techniškai išprususias, žinančias, ko nori, įvairiapusiškas, galinčias ir apie verslą, ir apie technologijas, ir apie socialinius tinklus, ir apie šmutkes bei špaklių pakalbėti moteris. O dar man kartais jos komentarai būna toks šaltas dušas, priverčiantis atsitokėti. Arba logikos pliūpsnis, priverčiantis į situaciją pažiūrėti iš kitos pusės. O dar mane žavi tai, kad ji veikia visko n+k, ir vis tiek spėja parašyti per dieną bent vieną, o kartais ir daugiau, blogo įrašų.

Tačiau, turiu prisipažinti, blogų daug neskaitau. Turiu savo mėgiamus kelis, turiu tokius, į kuriuos užeinu kasdien (minėtas aukščiau), bet iš esmės – esu vizualinės medžiagos žmogus (nors pati rašau tinklaraštį, hah). Todėl dažnai mane vakarais gali pričiupti žiūrint „Instagram“ stories. Ir čia į sceną žengia veiklioji Aistė Svarauskaitė, arba Mondayjazz. Ir nors jos tinklaraštis žiauriai įdomus ir viską ten, save pagaunu daugiau sėdint jos „Instagrame“ ir dūsaujant, kaip, blemba, ji tiek visko spėja (na,  kaip, kaip. Pasižiūrėkit jos paskutinį blogo įrašą ir pamatysit, kiek ji viso labo miega). Bet žavi kokybiškos nuotraukos, temų gausa, amžinas pozityvumas ir tai,  kad ji visada visada judesyje. Kokiame nors.

O dar aš mėgstu ne tik žiūrėti į gražų maistą ir gražius žmones „Instagram“ nuotraukose, bet ir žiūrėti „YouTube“ vlogus. Vargu ar ką nustebinsiu, bet būna tikrai, kai ištisą vakarą telefone prasisuka vlogai, istorijos ir kitkas. Turiu daug mėgiamų youtuberių, turiu tiesiog žiūrimų tada, kai peržiūriu viską, turiu žiūrimų tada, kai nebelieka ko žiūrėti.

Mano atradimų atradimas yra australė, gyvenanti visame pasaulyje, ir pasivadinusi Sorelle Amore. Kas, man rodos, reiškia „sisters love“. Šita dama, jausmas toks, su raketa užpakalyje yra. Nes kuria, keliauja, gyvena taip, kad tikriausiai daug kas pavydėtų. Ji, beje, yra tas žmogus, kuris kadaise laimėjo „Svajonių darbą“ – keliauti po pasaulį, gyventi gražiausiose pasaulio vietose ir apie tai pasakoti kitiems. Ji pasakoja apie savo gyvenimą, o drauge – įpina pamokymų, kaip pasidaryti gerų nuotraukų,  kaip padaryti, kad „Instagram“ koptų į populiarumo viršūnę, kaip keliauti tam neišleidžiant kalno pinigų ir daug daug daug visko. Aš visada, kai pasižiūriu jos kurį nors video, jaučiuosi taip, tarsi būčiau skardinę energetinio išgėrusi. Atrodo, ko aš čia dejuoju, va, reikia stotis, keltis, eiti ir daryti. Tikiuosi, jums sukels tą pačią emociją.

Mano visiškas dievukas, nuo kurio prasidėjo mano vloginimo mėginimai, yra Casey Neistat. Amerikietis, man įrodęs, kad visų svarbiausia yra daryti tai, ką mėgsti, ir jeigu kažko nori, tam atiduoti visas jėgas. Casey nebijo kalbėti apie skaudžius dalykus, aštrius, esu ne kartą žiūrėdama jo video pravirkusi. Drauge jis nebijo rodyti įkvepiančių žmonių, kaip gyvena pats, įvairių projektų užkulisių ir t.t. Beje, neseniai buvo kilęs judėjimas „LivingLikeCasey“, jį pradėjo ta pati Sorelle Amore. Vyras keliasi 5 ryto ir miegoti eina apie vidurnaktį-pirmą, tačiau randa laiko šeimai, vaikams, sportui, darbui, naujoms įdėjoms, kelionėms ir t.t. Nerealus.

O dar vienas žmogus, kurio vlogų niekada nepraleidžiu, yra Jon Olsson. Bičas, kažkada buvęs labai talentingas slidininkas, o dabar – verslininkas, investuotojas į visokias beprotybes, nerealaus turinio kūrėjas ir t.t. Man kažkaip patinka, kad jis kas kartą nusprendęs kažką veikti, į tą idėją įdeda 200 proc. savęs. Negaili nieko: laiko, jėgų, technikos, kitko – kad tik viskas pavyktų. Ir jo vlogai susižiūri kaip toks miksas tarp verslo, kelionių, laisvalaikio, automobilių ir kitko. Pasižiūrėkit, gal prilips ir jums.

O kas įkvepia ir motyvuoja jus? Blogeriai, vlogeriai, instagrameriai, vieši asmenys, artimieji? Papasakokit komentaruose!

2 thoughts on “Viskas nusibodo? Štai kur aš semiuosi motyvacijos ir idėjų”

  1. :) Nu kaip sukuklinai, tikrai nesitikėjau, kad kažkam galiu būt pavyzdys, ypač kai tiek gausu sėkmingų blogerių. Ačiū, buvo maloni ryto staigmena.
    O atsinaujinęs wordpress ir mane glumina. Bet va, jau du įrašus juo esu parašiusi, tai tikiuosi po penkto jau būsiu pripratusi, tiesa, telefonu dar nebandžiau.

  2. Nėra ko kuklintis :) Aš mėgstu pradėti ir numesti dalykus, o tai, kad seku be pertraukų, rodo, kad yra už ką girti :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.