Let’s talk girly. Nes čia mano blogas, o mano blogas reiškia tai, kad aš noriu daryti viską, kas man patinka ir kas man įdomu. Ir, tiesa ta, kad man įdomu tiek visko daug, kad rašyti teminio blogo aš kaip ir nesugebėčiau.

Tad let’s talk girly. Prieš kurį laiką (prieš pusmetį, būkim biedni, bet teisingi), gavau tokį gražų geltonai-žaliai-raudoną siuntinį iš „BIOK Laboratorijos“. Jame buvo viskas, ką lietuviai, ypač lietuvaitės, mėgsta ir perka labiausiai. Tam, kad būtų viskas aišku, „BIOK Laboratorija“ yra bene seniausia Lietuvoje veikianti lietuviškos kosmetikos, kūno priežiūros ir t.t. gaminių bendrovė.

Man skirtoje dėžutėje be visų kitų gėrybių buvo ir paties jauniausio ir šviežiausio „BIOK Laboratorijos“ turimo ženklo „Kili:g“ veido kremai. Trys. Pirmasis, geltonoje pakuotėje, buvo kaip šių metų mados klyksmas – su vitaminu C, regeneruojamasis. Antrasis – dvigubo maitinimo su argano ir migdolų aliejais. O trečiasis – stangrinamasis naktinis veido kremas su hialuronu ir dar keliomis, odai stangrumo suteikiančiomis, sudedamosiomis dalimis.

Aš jau esu sakiusiu, kad nemoku tokių produktų, kaip veido kremai, bandyti savaitę ir po jos pasakyti, veikia, ar ne, patinka, ar ne. Esu turėjusi atvejį, kai kremas buvo lyg ir nieko, bet per savaitę pastebėjau, kad užkišinėja veido poras ir pradeda kilti spuogeliai. Tad „Kili:g“ bandžiau nuo pavasario iki dabar. Tačiau išbandžiau visus tris, vieną visiškai užbaigiau, vieno liko labai nedaug, o trečiasis – keliauja pusės buteliuko link. Tad jau turiu ką pasakyti.

„Kili:g“ su vitaminu C

Žavi ryški geltona pakuotė skelbia, kad 98 proc. ingredientų šiame kreme yra natūralūs, taip pat, kad jame yra vitamino C. Kaip skelbia gamintojas, šis kremas paslepia pirmas raukšleles, drėkina ir skaistina veido odą.

Kremas lengvo, malonaus ir neįkyraus kvapo. Truputį dvelkia citrusais, bet ne tokiais, nuo kurių net auksinė žuvelė akvariume plauktų į tolimiausią kampą, o lengvais, vasariškais. Užsitepus (beje, žiauriai geras dalykas, kad pakuotė yra su dozatoriumi, todėl nereikia kišti pirštų į kremą) kremas yra nei kreminis, nei gelinis – toks per viduriuką. Todėl nei palieka riebią plėvelę, nei sunkiai susigeria – tikrai labai lengvas produktas.

Kas dar smagu – neužkemša porų. Veidą drėkina lengvai, pasitepus veidą oda yra labai švelni ir maloni liesti. Tikrai nepastebėjau, ar veido oda skaistesnė, tačiau aš pati esu šviesios odos, niekada neįdegu tamsiai, tą efektą būtų sunku pastebėti. Visgi, kadangi kremas skirtas visiems odos tipams, o mano oda yra sausa, man drėkinimo visai dienai neužtekdavo. Norėdavosi dar šiek tiek viduryje dienos ar vakarop. Ir tas visai normalu, mat visiems odos tipams skirti kremai geriausiai tinka tiems, kieno oda yra normali.

„Kili:g Double Nourishing“

Baigusi vasarišką lengvai drėkinantį vitaminu C kvepiantį „Kili:g” kremą, leidausi į nuotykius su „Double Nourishing”. Dvigubo maitinimo, taip sakant, ir ant pakuotės iš karto buvo pasakyta, kad puikiai tinka normaliai arba sausai odai.

Šįkart natūralių ingredientų čia 93 proc., kremas praturtintas migdolų bei arganų aliejais, kvepia gaiviai ir lengvai, ne per įkyriai.

Ar reikėtų prisipažinti, kad įsimylėjau? Reikėtų. Nes kremas lipo nuo pirmo pasitepimo: lengvas, bet ne per lengvas, gaivus, maitinantis, bet nepaliekantis riebios plėvelės, labai greitai įsigeriantis, gerai sudrėkinantis ir, be to, tinkantis būti po kremine pudra. Tiek tinkantis, kad vos prabėgus minutei po pasitepimo kremu galima buvo tepti pudrą ir ši nesirinkdavo į gumulėlius.

Žodžiu, tariant trumpai, jeigu reikėtų rinktis iš visų trijų, šitą pasilikčiau vienintelį, nes jis paprasčiausiai toks, kokio man norėtųsi kasdienai. Tačiau, turėtumėte paklausti, o kaip gi tas trečiasis?

„Kili:g Age Preventing“

Trečiasis kremas vadinamas stangrinamuoju, o jo sudėtyje yra 93 proc. natūralių medžiagų. Be kita ko, hialurono ir kitų medžiagų, kurios odą lygina, atjaunina, stangrina. Kremas skirtas nakčiai, turi nemažai aliejų, giliai drėkina odą.

Jei pirmieji du kremai buvo lengvi ir gaivūs, šis net iš kvapo – toks tikras veido kremas. Merginos tikrai supras, ką turiu omenyje. Tekstūra taip pat labai kremiška, kremas juntamai riebesnis, sunkesnis, ilgiau susigeria.

Bet aš jį labai mielai naudoju nakčiai, o rytą atsikėlus ir nusiprausus veidą jaučiu, kad oda nėra tokia sausa kaip įprastai. Drėgnesnė, minkštesnė. Kaip ten su raukšlelėm ir stangrumu? Aš manau, kad turėčiau sunaudoti ne vieną buteliuką, o bent du ar tris, o tada galėsiu pasakyti.

2 thoughts on “Trys skirtingi „Kili:g“ veido kremai: kuris patiko labiausiai?”

  1. Draugei tokio kremuko nupirkau per gimtadienį. Mėgsta ji tokius visokius, o pačiai labai patiko, todėl ir sugalvojau jai padovanoti. Dar ten visokių dalykėlių į virtuvę nupirkau, nes ji labai mėgsta gaminti. Draugė buvo labai patenkinta. Sakė kremas pasaka

  2. Ką tepam ant veido, svarbu, kad būtų gerų ingredientų. Ačiū už apžvalgą, įsirašau į produktų sąrašą, kuriuos kažkada knieti pabandyti. Šiaip naudoju natūralius, ganėtinai brangius produktus.. Bet kokybė verta savo kainos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *