Mane graužia gėda ir sąžinės balsas. Kodėl? Nes jau prieš kokių porą mėnesių su manimi susisiekė „Gold Beauty Line“ atstovai ir pasiūlė išmėginti jų produkciją: du skirtingus serumu odai, dvi kaukes lūpoms ir vieną paakiams. Pasakiau taip ir… tada prasidėjo gyvenimas, kuris užsitęsė iki pat dabar.

Tačiau kada dar, jei ne šiuo metu, galima rašyti apie grožio dalykus, kurie atkeliauja internetu, kai nė vienas grožio paslaugų taškas neveikia. Na, bent jau legaliai. Teisingai, karantinas yra metas pasirūpinti savimi ne tik iš vidaus, bet ir iš išorės.

Mano gautoje priemonių dėžutėje buvo du serumai: drėkinantis hialurono serumas ir šviesinantis vitamino C serumas. Apie juos ir noriu papasakoti, mat, nustūmusi kaukes į šalį, nuo jų ir pradėjau savo bandymus. Kodėl? Mat serumai niekuomet nebuvo mano kosmetinėje, o pastaruoju metu net grimerės darbe buvo pradėjusios sakyti, kad man vertėtų kažką tokio išbandyti.

Pirmas įspūdis žvelgiant į produktus – labai geras. Dėžutės stilingos, tvirtos, dizainas skoningas, o viduje – stiklo buteliukai su pipetėmis, todėl labai lengva serumą dozuoti (ir nepriteršti bakterijomis indelių vidaus). Dydis iš pirmo žvilgsnio pasirodė kuklus – 30 ml – o tada ėmiau bandyti ir supratau, kad užtenka net ir naudojant dukart per dieną.

Hialurono serumas

Pirmasis į rankas pateko „Gold Beauty Line Drėkinantis hialurono serumas“. Šaltuoju metų laiku, kai visur šildymas, kondicionieriai, šaltis lauke, mano oda labai džiūna. Iki tiek, kad negalėjau atsikratyti jos šerpetojimo, tempimo jausmo. Žinot, tą jausmą, kai atrodo, kad odą minkštini, drėkini, prižiūri, o vis tiek jausmas toks, kad galėtumei kremo teptis kas porą valandų? Tai va, todėl ir čiupau serumą su hialuronu.

Kokios sudėties yra serumas su hialuronu, galite perskaityti čia, o man patiko jo naudojimo lengvumas ir malonus kvapas. Keli lašeliai ant viso veido ir kaklo zonos (jos ypač svarbu nepamiršti), tolygiai paskirstai po visą veidą ir lukteli, kol serumas nudžius. Smagu, kad tas vyksta tikrai greitai, serumas skirstosi lengvai, nepalieka lipnumo, greitai susigeria. Po serumo svarbu nepamiršti kremo, nes, kaip aiškino grimerė, patepus vien serumu oda tarsi lieka atvira, todėl kremu būtina ją apsaugoti. Tai saugom!

Patariama tepti ryte ir vakare, kad oda būtų tinkamai drėkinama visada. Aš taip ir dariau. Tepiau sąžiningai net kelias savaites, o, drįsčiau sakyti, pirmąjį poveikį pastebėjau maždaug po savaitės.

Pirmiausia – oda mažiau džiūdavo ir ją nustojo tempti. Naudojant ilgėliau oda ėmė atrodyti sudrėkinta, gaivi. Tas man ypač svarbu, nes aš visiškai nesidažau, nenaudoju jokios pudros, nieko, nebent reikia filmuotis ir pakliūvu į mūsų grimerių rankas. Todėl kai pasitepi kremu ir oda atrodo super, yra fantastika.

Vitamino C serumas

Vitaminas C garsėja tuo, kad odą šviesina, gydo nedideles žaizdeles, išlygina odos spalvą. Neslėpsiu, būtent to tikėjausi, kai po hialurono serumo rankose atsidūrė serumas su vitaminu C. Apie serumo sudėtį daugiau informacijos rasite čia.

Mano oda – mišri. Skruostai ir t.t. sausi, o „T zona“ riebi. Čia dažnai atsiranda inkštirai, spuogeliai ir, nors puikiai žinau, kad jų liesti nevalia, visgi nuolat imu ir nusidraskau arba pamėginu išspausti. To pasekmė, kad ant smakro turiu tamsių dėmių. Būtent jas, tikėjausi, vitamino C serumas panaikins. Apie odos šviesėjimą ir gaivinimą kalba ir gamintojas.

Tikėjausi, kaip ir serumo su hialuronu atveju, kad efektą matysiu po savaitės, tačiau stebuklų nebūna. Tam, kad oda pašviesėtų, o smakras, įprastai tarsi nusėtas mažomis mėlynėmis, pagytų ir pagražėtų, prireikė bent trijų savaičių. Visgi rezultatas išties yra. Beje, pašviesėjo ir dėmelės ant kaklo, mat pastarąjį man vis išberia, o aš pati to nejusdama nusidraskau.

Lyginant su hialurono serumo, jeigu taip galima sakyti, serumas su vitaminu C yra sausesnis. Nepalieka ant odos tokio drėgmės pojūčio, todėl, visgi, su juo intensyvesnėmis dienomis tikrai norėjosi papildomo drėkinimo. Tačiau džiugu, kad savo pagrindinį dalyką daro – šviesina odą, lygina jos atspalvį.

Kas toliau?

O toliau, kaip ir minėjau, nutiko gyvenimas. Tiek darbo ir bėgimo, kad serumams ir ritualams pastaruoju metu stokoju laiko (kaip ir gerai mitybai, sportui ir kitkam). O gal labiau noro. Galiu tik pasidžiaugti, kad padėjus į šalį produktus odos būklė tragiškai nesuprastėjo.

Visgi po sąžiningo poros mėnesių naudojimo mano serumo buteliukuose liko dar daug produkto, todėl, manau, karantinas yra pats metas grįžti prie gerų įpročių. Jei reikėtų pasirinkti vieną, būtų labai sudėtinga, nes man aktualu ir odos drėkinimas, ir odos skaistinimas. Bandžiau čia dabar atsakyti į klausimą, ką daryčiau, bet, sąžiningai sakau, negaliu.

O jūs ar bandėte šiuos produktus? Galbūt teko išbandyti kažką kitokio ir radote jums labai patikusį produktą? Papasakokite komentaruose!

P.S.: vos nepamiršau kainų. Abu serumai „Gold Beauty Line“ interneto parduotuvėje kainuoja apie 33 eurus.

One thought on “Du mėnesius bandžiau serumus su hialuronu ir vitaminu C: koks rezultatas?”

  1. Hialuronas tapo mano meilė nr1. Mano oda labai labai sausa, tai ant žiemos sunaudoju pusantro buteliuko, ta likus buteliuko puėžsė būna niūresnėmis pavasario/vasaros dienomis. Tiesa, serumo su C vitaminu nenaudojau, kiek skaičiau jis sausina, tai man būtų visai ne į temą. O šiaip įdomu buvo paskaityti apie gold beauty line, soc. tinkluose labai girdėtas. Gal reikės išmėginti, ačiū :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *